Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinėlės-lėlės

Teko matyti labai linksmą žaisliuką, kuris labai patiko mano mažyliui thumbup.gif , tokią pirštinėlę, kur ant kiekvieno pirštuko po gyvūnelį arba po lėlę. Gal žinote kur tokią įsigyti arba kaip tuos gyvuliukus pasisiūti? g.gif
Atsakyti
ИГРА С ПАЛЬЧИКОВОЙ КУКЛОЙ
"


Сделайте две пальчиковые куклы — одну (побольше) для себя и другую (поменьше) для ребенка.

Используйте старые вязаные перчатки. Отрежьте от них пальчики, пришейте волосики из ниток, а глазки сделайте из бисера.

Такие же куклы можно сделать и на основе бумажного чехольчика, приклеив нитяные носки и нарисовав фломастером лицо, Пусть ваша куколка появится из-под стола, поздоровается с малышом, поит, потанцует и вновь спрячется.

Наденьте на указательный пальчик малыша его куколку. Покажите, как его куколка может здороваться, плясать, прятаться в кулачок, под стол и вновь появляться.

Придумывайте каждый раз новые движения и забавы с этой куколкой, и малыш научится лучше управлять не только указательным, но и всеми пальчиками руки.

По книге «Разенкова, Ю.А. Игры с детьми младенческого возраста. — М.: Шк. пресса, 2000. — 156 с.: ил»

Atsiprašau nuorodos neišmokau įkelti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(xaiva @ 2006 01 19, 19:49)
ИГРА С ПАЛЬЧИКОВОЙ КУКЛОЙ 
  "


Сделайте две пальчиковые куклы — одну (побольше) для себя и другую (поменьше) для ребенка.

Используйте старые вязаные перчатки. Отрежьте от них пальчики, пришейте волосики из ниток, а глазки сделайте из бисера.

Такие же куклы можно сделать и на основе бумажного чехольчика, приклеив нитяные носки и нарисовав фломастером лицо, Пусть ваша куколка появится из-под стола, поздоровается с малышом, поит, потанцует и вновь спрячется.

Наденьте на указательный пальчик малыша его куколку. Покажите, как его куколка может здороваться, плясать, прятаться в кулачок, под стол и вновь появляться.

Придумывайте каждый раз новые движения и забавы с этой куколкой, и малыш научится лучше управлять не только указательным, но и всеми пальчиками руки.

По книге «Разенкова, Ю.А. Игры с детьми младенческого возраста. — М.: Шк. пресса, 2000. — 156 с.: ил»

Atsiprašau nuorodos neišmokau įkelti unsure.gif





Labai ačiū. Pabandysim. tongue.gif Ir papasakosim kaip pavyko. Šiaip dar iš močiutės patarimų gavau. Ryt kibsiu į darbą. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Grytute @ 2006 01 18, 23:32)
Teko matyti labai linksmą žaisliuką, kuris labai patiko mano mažyliui thumbup.gif , tokią pirštinėlę, kur ant kiekvieno pirštuko po gyvūnelį arba po lėlę. Gal žinote kur tokią įsigyti arba kaip tuos gyvuliukus pasisiūti? g.gif

turiu keletą pavyzdžių...bet čia nemoku nuotraukų įkelti... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(logika @ 2006 01 21, 13:31)
turiu keletą pavyzdžių...bet čia nemoku nuotraukų įkelti... smile.gif




Gal tada galetum man i e-pasta atsiusti? blush2.gif Buciau labai dekinga. Surengsiu savo maziukui visa teatra. biggrin.gif Drauges irgi noretu tokiu pasisiuti. Maziukas ziuri neatsitraukdamas, kai pas tetute, kuri tokias pirstinytes turi nueinam. Mano pastas lina.sobliene@gmail.lt mirksiukas.gif Is anksto aciu!!!! thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Grytute @ 2006 01 21, 15:56)
Gal tada galetum man i e-pasta atsiusti?  blush2.gif Buciau labai dekinga. Surengsiu savo maziukui visa teatra. biggrin.gif Drauges irgi noretu tokiu pasisiuti. Maziukas ziuri neatsitraukdamas, kai pas tetute, kuri tokias pirstinytes turi nueinam. Mano pastas lina.sobliene@gmail.lt mirksiukas.gif Is anksto aciu!!!!  thumbup.gif

išsiunčiau...
Atsakyti
hm laiškas kažkodėl parėjo atgal sad.gif jei norite mano padarytas lėles gali te pažiūrėti ,forume "rankdarbiai" ten yra tokia tema http://www.supermama...showtopic=17375
ten yra mano pagamintų žaisliukų,nors jie gal ne visai tokie,kokių jūs norite,bet gal pasisemsite idėjų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo logika: 21 sausio 2006 - 17:36
Labai aciu. Radau. biggrin.gif Kai pasisiusim ir mes atsiusim nuotraukeliu, gal pravers... thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Grytute: 22 sausio 2006 - 13:03
QUOTE(Grytute @ 2006 01 22, 13:57)
Labai aciu. Radau. biggrin.gif Kai pasisiusim ir mes atsiusim nuotraukeliu, gal pravers... thumbup.gif

lauksiu tongue.gif
Atsakyti
o pirkti maciau Vilniuje "baby centre" tokie labai fainuciai ant pirstu maunami zmogiukai ir dar autobusiukas - ju namas (apie 50 lt)
Atsakyti
labai idomu, kaip pavyko pasisiuti??? as irgi ieskau tokiu leliu... ax.gif
Atsakyti
Mes turim pirštinę su naminiais gyvūnais, bet kadangi aš mama atbularankė blush2.gif Tai ji pirkta JAV yra. patinka mažiukei smile.gif O šiaip Next inetinėje parduotuvėje irgi jų mačiau pirkti, čia toms, kurios nėra nagingos ax.gif
Kažkada mokslams reikėjo, tai vyresniems vaikams pasakas sekiau su paprasta piršštine, tik kiekvienam pirštui akytės ir burna buvo išsiunėtos
Atsakyti