Įkraunama...
Įkraunama...

Fantastikos mėgėjai

user posted image

Į šią temą kviečiame visus fantastikos (tiek fantasy, tiek mokslinės fantastikos) mėgėjus. Čia dalinamės įspūdžiais apie skaitomas fantastines knygas ar filmus, rekomenduojame ir fantazuojame.
Atsakyti
Na va, kažkaip pribaigėm seną temą, dabar ilgai džiaugsimės nauja. 4u.gif
Mano bibliotekoj, SOFIJA5, irgi nelabai naujų rasi, o gal aš nespėju pagriebti. Sumąsčiau Kingo knygų paskaityti daugiau, tai apžiūrėjau ką turi. Ech, mažai. Nei "Žaliosios mylios", nei dar kelių, mane dominusių. g.gif
Atsakyti
Sorceress, dėkui už naują temą 4u.gif
QUOTE(zis @ 2010 09 10, 12:53)
Laba 4u.gif
O as dabar baigineju eragono trecia dali ir manes jau laukia S. Kingo "juodas namas" wub.gif  smile.gif


Užkabino Eragonas?
Įdomu, kaip tau "Juodasis namas" patiks verysad.gif Kaip bebūtų keista, man jis visai nepatiko ir netiko verysad.gif
QUOTE(giluze @ 2010 09 10, 13:33)
Mano bibliotekoj, SOFIJA5, irgi nelabai naujų rasi, o gal aš nespėju pagriebti. Sumąsčiau Kingo knygų paskaityti daugiau, tai apžiūrėjau ką turi. Ech, mažai. Nei "Žaliosios mylios", nei dar kelių, mane dominusių.  g.gif

Matyt, tiesiog negavo naujų fantastinių knygų, nes kai gauna biblioteka, ir aš visada gaunu ax.gif O dabar jau senokai nieko naujo neskaičiau.
"Žaliosios mylios" ir aš neskaičiau. Niekaip man į rankas nepakliūna.
Atsakyti
Aš Eragono pirmą dalį per kančias suskaičiau, o daugiau neprisiverčiau. Skaičiau vertimą lietuvišką, kuris baisus kaip karas, o ir šiaip labai neįdomu buvo.

Kol laukiu naujų užsakytų knygų (budai vėluoja pristatyti), 50-tą kartą nusigriebiau "Žiedų valdovą", bet abejoju ar ir šįkart įveiksiu, niu baisus tas TOlkien'o rašymo stilius, nors tu ką, gal reik vertimą skaityt g.gif
Atsakyti
O, prakalbom apie Eragoną smile.gif Tarkim taip... pirma knyga man dar buvo nieko, bet paskui jau sudėtinga - per daug įvedama papildomų linijų - užknisa skaityt paralelinius įvykius... bet vistikek turiu pripažint, kad man patiko... klausimas tik kada išeis 4 knyga (atvirai pasakius kaip susinervinau kai vietoj trilogijos paskelbė rašysias plačiau, nes netelpa su savo norais į vieną knygą) doh.gif Ir bent jau man Eragonas kažkuo panašus su Žiedų valdovu... elfai, riteriai, visokie nykštukai, troliai, urglai ir t.t.
Atsakyti
Neseniai baigiau "Eifelheima" thumbup.gif Labai gera knyga. Viduramziai, ateiviai ir maras. Dabar pradejau "Tunelius", tik kol kas nezinau ar galima juos priskirt "fantasy" g.gif
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 09 10, 14:35)
Sorceress, dėkui už naują temą  4u.gif
Užkabino Eragonas?
Įdomu, kaip tau "Juodasis namas" patiks  verysad.gif Kaip bebūtų keista, man jis visai nepatiko ir netiko  verysad.gif

Matyt, tiesiog negavo naujų fantastinių knygų, nes kai gauna biblioteka, ir aš visada gaunu  ax.gif O dabar jau senokai nieko naujo neskaičiau.
"Žaliosios mylios" ir aš neskaičiau. Niekaip man į rankas nepakliūna.

Eragonas skaitosi gerai smile.gif Trecia knyga tik skaitau su pertraukomis (per kurias dar ir kitas knygas paskaitau) smile.gif Bet man patinka, o kad bus ketvirta knyga, tai labai erzina verysad.gif
Beje, juodas namas yra talismano tesinys. O tu talismana esi skaiciusi????
Atsakyti
QUOTE(zis @ 2010 09 10, 19:38)
Eragonas skaitosi gerai smile.gif Trecia knyga tik skaitau su pertraukomis (per kurias dar ir kitas knygas paskaitau) smile.gif Bet man patinka, o kad bus ketvirta knyga, tai labai erzina verysad.gif
Beje, juodas namas yra talismano tesinys. O tu talismana esi skaiciusi????

Žinai, rodos, kad neskaičiau.O jeigu skaičiau, tai visiškai neprisimenu g.gif blush2.gif Bet nemanau, kad taip gali nutikti su Kingu. Vadinasi, Talismano neskaičiau biggrin.gif O tu skaitei? Talismaną. Tau patiko?
Atsakyti
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 09 11, 23:28)
Žinai, rodos, kad neskaičiau.O jeigu skaičiau, tai visiškai neprisimenu  g.gif  blush2.gif Bet nemanau, kad taip gali nutikti su Kingu. Vadinasi, Talismano neskaičiau  biggrin.gif O tu skaitei? Talismaną. Tau patiko?

Taip Talismana skaiciau (ju yra dvi knygos), tiesa pasakius atsimenu tik tiek, kad patiko smile.gif Jauciu, kad skaitydama Juoda nama prisiminsiu ir kas talismane vyko smile.gif
Atsakyti
user posted image

dievinu fantastiką user posted image. Apskritai, kažkas pasidarę, kad jokio kito žandro nei skaityt nei žiūrėt nenoriu, arba dokumentika, arba fantastika, va tokie kraštutinumai. Ir jau seniai taip mastau.gif tik apie paskutinę skaitytą knygą sunku pasakyti - neprisimenu pavadinimo blush2.gif , ir po ranka neturiu. Ir negalėčiau net įvardinti, kokia iš skaitytų didesnį įspūdį paliko, gal S. Kingo " naminių gyvūnėlių kapinės"...atrodo, lyg savo akimis viską matyčiau skaitydama, taip vaizdžiai aprašė tą siaubą. Ir dar nepamirštu seniai skaitytos "Roneta", nesitikėjau lietuvių autorių rasti tokia gražia fantazija..
O šiaip, jūs čia tik apie knygas plepat, ar ir apie filmus ax.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo mjforever: 12 rugsėjo 2010 - 21:53
QUOTE(mjforever @ 2010 09 12, 23:52)
user posted image

O šiaip, jūs čia tik apie knygas plepat, ar ir apie filmus  ax.gif ?

Smagu sutikti daugiau mėgstančių fantastiką, ne smūsų kaip ir mažoka 4u.gif
Pirmos temos pradžioj ir apie filmus buvo kalbėta, o dabar kažkaip daugiau apie knygas kalbam.
Atsakyti
Po ilgo tarpo pasidžiaugiau fantastika biggrin.gif
J.R.R Tolkien „Silmariljonas“ - oi, kaip sunkai ji man skaitėsi verysad.gif Jokio "Hobito" linksmumo ir vaikiškumo. Jokio "Žiedų valdovo", sakyčiau, nuoširdumo ir įtaigumo. Tik rūstūs žygiai, žiaurūs likimai, didinga praeitis. Bet vis tiek patiko biggrin.gif Dabar jau geriau suprantu "Žiedų valdovą" ir Viduržemio likimą, ir elfų liūdesį, nes baigiasi Trečiasis amžius ir nyksta daugybė stebuklingų dalykų, apie kuriuos sužinojau iš Silmariljono.
Robert Charles Wilson „Biosfera“ - gal pats romanas (toks trumputis romanas) ir nuobodokas, bet man patiko. Patiko pati Wilsono idėja, kurią sužinome tik kūrinio pabaigoje 4u.gif O apsakymas, zis girdi?, man taip pat patiko. Tik pirmieji keli lapai nesuprantami ir nei šiokie nei tokie, o toliau... toliau įdomu mirksiukas.gif
Be manęs dar kas nors ką nors iš fantastikos skaitote?
Atsakyti