Įkraunama...
Įkraunama...

Miuziklo mokykla

Sveikos mamytes,

Noriu pasidalinti savo įspudžiais. Mano dukryte lanko šia mokyklą.
Su vaikais dirba profesionalai: režiserius, šokių mokytoja, dainavimo mokytoja na ir mūsų mylimiausia grupės vadovė -Ingrida Žiliūtė smile.gif
Praeitais metais pastateme pirma savo rimta spektaklį smile.gif Dalyvavome keliose koncertuose (Darom 2010, Užupio šventeje).
user posted image
user posted image

Miuziklo mokykloje vaikai ne tik mokosi, bet ir vaidina atskiras scenas iš miuziklų, yra įtraukiami į profesionalius miuziklų pastatymus Elfų teatre. Stato miuziklus ir rengia koncertinius pasirodymus bei gastroliuoja. Vaikai turi galimybę bendradarbiauti su aktorių agentūromis.


UŽSIĖMIMAI VYKSTA 2-3 KARTUS PER SAVAITĘ.

MOKESTIS: nuo 100lt/mėn.

daugiau info cia:
http://www.elfuteatr...amp;TopicID=199





Papildyta:
[size=7][color=red]DĖMESIO: PRIĖMIMAS-ATRANKA Į MIUZIKLO MOKYKLĄ Š.M. RUGSĖJO 15d.15VAL.


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ernoja: 10 rugsėjo 2010 - 18:21
QUOTE(Ditka @ 2010 09 10, 10:04)
DĖMESIO:  PRIĖMIMAS-ATRANKA Į MIUZIKLO MOKYKLĄ Š.M. RUGSĖJO 15d.15VAL.


Pirma atranka jau rugsejo 12d, 15val.[/size]
Atsakyti
Sveiki visi,

Norėjau pasidalinti savo įspūdžiais apie miuziklo mokyklą. Mano sūnus lanko ją jau antrus metelius. Galiu pasakyti, kad labai džiaugiamės atradę miuziklo mokyklą. Mano sūnus lanko ją su malonumu. Didžiausia bausmė jam - neeiti į mokyklą. Suvaikais dirba režisierius, muzikos mokytoja, aktoriai, choreografė. Šioje mokykloje kiekvienam vaikui skiriamas ypatingas dėmesys. Man patinka įvairiapusis lavinimas, tai ir teatro meistriškumo pamokos, atminties lavinimas, šokiai, dainavimas - labai gera mokytoja. Svarbiausi, kad po metų vaikų trupė išliko tokia pati. smile.gif

Daugiau galite pasiskaitytiir pažiūrėti nuotraukų iš spektaklių bei renginių čia Miuziklo mokykla
Papildyta:

Apie artimiausią renginį skaityti čia Uogienės istorija
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingutella: 01 lapkričio 2010 - 21:01
Susidomėjau šia mokykla, gal būtų naujesnių atsiliepimų? Kokia priėmimo tvarka, ar yra atranka ir pagal ką? Kokiu laiku vyksta užsiėmimai? Kokios amžiaus grupės?
4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Patrika: 22 vasario 2012 - 10:17
Ir mus sudomino smile.gif Norėtume ir darbo grafiką sužinoti ax.gif
Atsakyti