Įkraunama...
Įkraunama...

Linksmas gimdymas

Sveiki, nusprendziau aprasyti savo gimdyma, pasidalinti patirtim blush2.gif ..
Is anksto atsiprasau uz klaidas, labai jau skubu...
o buvo taip...
Kai persikraustem i nuosava nama, tas ivyko, kai jau buvau 8men nestuke, pasikvietem pora draugu,pasedejom pagerem alaus, prisiminem koks buvo mano nstumas, kad pries menesi islaikiau teises, pries isigijom nekilnojamo turto, visa laika visur lekiau, visur skubejau.Pamenu juokavau, kad vaikutis turetu gimti labai jau isteriskas,juk mamyte tai nervu kamuolys... rolleyes.gif
ryte turejau vaziuoti eilinei apziurai pas daktare i trakus,tad sutariau kad pavezesiu savo svecius i sostine....
naktis praejo neramiai, kaip jau visa savaite, skaudejo nugara.Ryte anksti susiruosem.Nuvaziavusi vos 30km, nusprendziau kad man geriau nevairuoti, tad persedom i autobusa ir isvaziavom... rolleyes.gif
Trakuose mane apziurejusi daktare pasake kad manes niekur nebeisleis, nes jau atsiveres kaklelis, sunku apsakyti savo jausmus,dziaugsmas, nerimas,suvokimas kad dar anksti..Pasitikrinom pagal kalendoriu,o gi pats laikas gimdyti,ginekologe buvo netiksliai apskaiciavusi... doh.gif
Kagi skambinu vyrui ir sakau, mielasis atvezk man rubelius sudetus,mes jau pamazu keliaujam i si pasauli....
Kadangi buvo vasara isejau pasivaikscioti i trakus, uzejau i kavine, pavalgiau cepelinu,ziurejau i banguojanti,raminti ezera....
artejo vakaras,saremiu nera...
atvaziavo vyras,atveze daiktus, pasiliko nakvoti..
isauso rytas -saremiu vis nera....
isauso dar kitas -saremiu vis dar nera...
ir taip visas 7 dienas, vyras nenoredamas praleisti ispudingos akimirkos vakarais is drabo vaziuodavo pas mane i ligonone...taip mes visa savaite ir gyvenom....
7 diena nuejau i banycia,pabuvau ramybej ir tyloj.....
isauso 8 diena, rytas, jauciau kad gimdysiu, nzn kodel, gal del to kad tuo metu lietuvoje siautejo stiprus vejas, juk mano kudekelis turejo ateiti i pasauli su griausmu....smile.gif
per ta laika keitesi mainos, visus daktarus jau pazinojau,juokavom, kad skelbiamas konkursas, prie geriausios mainos laima gimdys.JAis visais as pasitikejau...ir.....
....man saremiai(nuleido vandenis tuo paskatino gimdyma, kilo pavojus maziuko sveikatai jei ilgiau laukti)....
.....ie ateina kazkiokia moteriske ir sako as tokia ir tokia, as busiu jusu akusere...
oi kaip as supykau,ir visa laika pykau.....
taigi gimdymas prasidejo 6.00..
raisioja mane laidukais,0 as noriu vaikscioti judeti, pykstu ant jos.....
po tokiu pykimu, as buvau tikrai ne pati paklusniausia gimdyve....ivyko stebuklas 15.00 gime dukryte..mazute, lengvute, ir tokia garsi...smile.gif
siaip gal skaitant ir nelabai linksma, bet man prisiminus savo kaprizos kyla sypsena, akusere buvo tikrai kvalifikuota,savo darba atliko puikiai,ech na bet nelaiku ji mane pradejo mokyti taisyklingo kvepavimo, juk as del laiko trukumo nebuvau jokiuose kursuose... blush2.gif
Atsakyti
na , smagu, kad viskas liuks thumbup.gif Vyras tikras šaunuolis, kad ligoninės su būsima mamyte apsigyveno 4u.gif Sėkmės bigsmile.gif
Atsakyti
aukit diduciai ir sveikuciai! smile.gif

beje, o jusu profilis meluoja kad vaikiuko "nera" blink.gif biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(garbane @ 2006 01 19, 14:39)
aukit diduciai ir sveikuciai! smile.gif

beje, o jusu profilis meluoja kad vaikiuko "nera"  blink.gif  biggrin.gif

aciu:),pasitaisiau
Atsakyti
SVEIKINAM clap.gif user posted image
Atsakyti
Smagi tavo istorija thumbup.gif vyras saunuolis 4u.gif
Atsakyti
Smagu, kai viskas taip gerai baigiasi rolleyes.gif
Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
Banguojantis ežeras... rolleyes.gif Bažnytinė tyla ir ramybė... rolleyes.gif Siaučiantis vėjas... rolleyes.gif Ech, romantiškai aprašei dukriuko atėjimą į šį pasaulį rolleyes.gif wub.gif wub.gif Taigi, mažutė turėtų būti ne jokia isterkė, kaip tu sakei, bet nereali romantikė rolleyes.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
smile.gif grazu. Aukit diduciai wink.gif [COLOR=purple][SIZE=7]
Atsakyti
Sveikinu! Gerai isgirsti, kad nors jau ir buvai ligoninej, Kotrynos Atejimo niekas dirbtinai neskubino. Dziaugiuosi, kad viskas gan greitai ir gerai pavyko, linkiu to ir ateity! smile.gif
Atsakyti
Tikrai labai smagi istorija 4u.gif gal ir man gimdyt Trakuose g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Grazu 4u.gif .
Atsakyti