Įkraunama...
Įkraunama...

Mes nulipdėm Sniego Senį!

QUOTE(Papugele @ 2006 01 20, 15:37)
"Mano pirmasis senis besmegenis" originalu ir juokinga lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


tikrai ta nuotrauka thumbup.gif thumbup.gif labai faina! lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ad23: 21 sausio 2006 - 11:09
QUOTE(Papugele @ 2006 01 20, 15:37)
"Mano pirmasis senis besmegenis" originalu ir juokinga lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

O as toje nuotraukyteje nieko orginalaus ir juokingo nematau g.gif
Dieve dieve, padaryk, kad mūsų senis būtų didelis didelis... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Va sita tai patiko nerealiai thumbup.gif Taip ir atrodo, kad beziurint tas senis issipus ir taps toks didelis lotuliukas.gif
Atsakyti
Dėl to "pirmojo senio besmegenio" - tikrai kad nieko juokingo, o dėl originalumo - kaip pažiūrėsi. Užtat mano vyras kokį pavadinimą tai nuotraukai pasiūlė - krizenam iki šiol, negaliu nepasidalinti: "Pasaugok minutėlę, kol aš į tvartuką sulakstysiu" lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

O gražiausias (kokybiškiausias) man atrodo senis - "monolitas". Toks ir iki pavasario gali išstovėti thumbup.gif
Atsakyti
fainas ir saltas konkursas:))
Atsakyti
musu nuotrauka nepatvirtinta tikriausiai del nosiniu:( gal aureja uzdes? prasau...
Atsakyti
Daugėja nuotraukyčių thumbup.gif
Atsakyti
Aha daugeja seniu. Tik beveik visos nuotraukos niurios. Galvojau, kad tik mano tokia, bet visos gerokai per tamsios. Atrdo baltas sniegas, balti seniai, visur sviesiu,o nutraukos vistiek pilkos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2006 01 22, 15:24)
Aha daugeja seniu. Tik beveik visos nuotraukos niurios. Galvojau, kad tik mano tokia, bet visos gerokai per tamsios. Atrdo baltas sniegas, balti seniai, visur sviesiu,o nutraukos vistiek pilkos g.gif

tiesiog nėra spalvų kaip pvz. rudenį. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilika @ 2006 01 22, 16:24)
Aha daugeja seniu. Tik beveik visos nuotraukos niurios. Galvojau, kad tik mano tokia, bet visos gerokai per tamsios. Atrdo baltas sniegas, balti seniai, visur sviesiu,o nutraukos vistiek pilkos g.gif



QUOTE(ejeva @ 2006 01 22, 16:37)
tiesiog nėra spalvų kaip pvz. rudenį.  mirksiukas.gif

ko gero - tu teisi g.gif ne vasara, ir ne kalėdos... wub.gif
Atsakyti
Na ir nepalankus mums oras schmoll.gif Gerai toms mamytėms, kurios jau seniau turėjo nuotraukytes smile.gif Sėkmės visoms!
Atsakyti
As tai anksciau skaiciau apie tai, kad bus besmegeniu konkursas, tai ir pasiruosem tongue.gif O kas neturi nuotraukyciu, gal dar spes sudalyvauti ax.gif Juk turetu atsilti, nes jau atsibodo tas speigas schmoll.gif
Atsakyti
Fainas konkursas, tik mažokai nuotraukyčių bigsmile.gif
Atsakyti