Įkraunama...
Įkraunama...

Žaislai 3-4 metų vaikui

4u.gif
auginu trimeti,zaislu turim nemazai,bet daznai buna taip kad nuperku pavarto ir numeta..gal turit patarimu,pastebejimu kas labiausiai domina tokio amziaus vaikus?auginu berniuka bet galit siulyt ir mergaitiskus dalykelius gal kitom mamom pravers...
Atsakyti

Man atrodo, kad geriausi tie žaislai, kurie yra paprasti,bet universalūs, t.y. skirtingose situacijose gali pasitarnauti kaip vis kitas daiktas. Na pvz, pasiėmusi mano skarą dukra apkloja lėlę, kitąkart - apsiriša pati ką nors vaidindama, trečiąkart - panaudoja kaip prijuostę ir pan. Tas pats ir su "tikrais" žaislais,kuo jis universalesnis, tuo vaikui įdomesnis ir ne taip greitai atsibosta, Pvz. įvairios kaladėlės, konstruktoriai, piešimo lentos ir reikmenys ir t.t. O kiek galimybių ir džiaugsmo gali suteikti mini namų tetras, tik,aišku, vaikui tada būtinai reikia vaidinimų partnerio. Taip pat labai svarbu,mano nuomone, parodyti vaikui, kaip reikia žaisti, ką įdomaus galima sugalvoti, o ne nupirkus ir palikus vaiką su nauju žaislu tikėtis, kad jis vienas štai ims ir prisimąstys begales žaidimų.
Atsakyti
vat tu cia mane tai privertei rimtai susimastyt.
visu pirma tai dabar kaip tik galvoju ka vaikui pirkt:GAISRINES RINKINI[dvi masineles,gaisrine ir lektuvas]taigi fantazijos tik tiek kad kaukia,yra racija ir masineles galima stumdyt.ar LEGO RINKINI[plokste statymui ir kaladesiu didele deze arba zoologijos sodas is lego kaladeliu]vaikas pats nezino ko nori,bet dazniau lyg ir apie kaladelias uzsimena.be to masinu pas mus jau ir skalbiankej ir saldytuvo kameroj pilna doh.gif o lego dar tik viena rinkinuka maza turim,nes norejau paziuret ar domesis.domisi kol kas..
o anta tai as butent taip ir darydavau nuperku ir viskas.nerodau kaip su juo zaist,pasirodo padariau klaida...
Atsakyti
Mes jau senokai savo dukrelei nebeperkam jokių žaislų, nes dabar jai toks metas, kai pakankamai turėdama įvairių priemonių kūrybai (popierius, žirklės, klijai, dažai, plastelinas ir kt.), ji visą laiką užsiėmusi. Džiaugėmės ir kol kas nieko naujo neperkam, nors dukra, atėjus į parduotuvės žaislų skyrių gali ten praleisti kelias valandas viską čiupinėdama, bet to ir pakanka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sandralita @ 2006 01 22, 01:08)
visu pirma tai dabar kaip tik galvoju ka vaikui pirkt:GAISRINES RINKINI[dvi masineles,gaisrine ir lektuvas]taigi fantazijos tik tiek kad kaukia,yra racija ir masineles galima stumdyt.ar LEGO RINKINI[plokste statymui ir kaladesiu didele deze arba zoologijos sodas is lego kaladeliu]vaikas pats nezino ko nori,bet dazniau lyg ir apie kaladelias uzsimena.


Man tai LEGO rinkiniai (o jų pripirkta nemažai...) atsipirko šimteriopai - laiko, vaiko užimtumo ir fantazijos lavinimo požiūriu. Vyresnėliui greit aštuoneri, bet iki dabar tai vieninteliai ir žaidžiamiausi "žaislai". Saugo juos labai, net mažajam broliui nenoriai duoda.

Beje, yra tokios pat kaladėlės kaip lego, tik pigesnės, vadinasi COBI. Lenkų gamybos. Kokybė jų nuo tikrųjų lego tikrai labai mažai skiriasi, jos jungiasi su lego, atrodo taip pat. Kaina- thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mytė @ 2006 01 28, 15:32)
Mes jau senokai savo dukrelei nebeperkam jokių žaislų, nes dabar jai toks metas, kai pakankamai turėdama įvairių priemonių kūrybai (popierius, žirklės, klijai, dažai, plastelinas ir kt.), ji visą laiką užsiėmusi. Džiaugėmės ir kol kas nieko naujo neperkam, nors dukra, atėjus į parduotuvės žaislų skyrių gali ten praleisti kelias valandas viską čiupinėdama, bet to ir pakanka smile.gif

ir mums sita manija buvo uzejus..dabar jau pabodo,tiesa su guasu dar kartais piesia.vel gryzo prie masinu,garazu ir tt

QUOTE(gri36 @ 2006 01 28, 16:57)
Man tai LEGO rinkiniai (o jų pripirkta nemažai...) atsipirko šimteriopai - laiko, vaiko užimtumo ir fantazijos lavinimo požiūriu. Vyresnėliui greit aštuoneri, bet iki dabar tai vieninteliai ir žaidžiamiausi "žaislai". Saugo juos labai, net mažajam broliui nenoriai duoda.

Beje, yra tokios pat kaladėlės kaip lego, tik pigesnės, vadinasi COBI. Lenkų gamybos. Kokybė jų nuo tikrųjų lego tikrai labai mažai skiriasi, jos jungiasi su lego, atrodo taip pat. Kaina- thumbup.gif

nupirkau lego.zaidzia,atrodo patinka.neuzilgo skrisim pas mociute i lt,tai mano vaikina veza viskas kas su lektuvais susija..is kaladeliu pasidaro tipo lektuva ir skraido po namus.aisku svieciasi ir kitas pirkinys-lego oro uostas,bet negaila pinigus isleist nes kaladeles jungesi visu rinkiniu,tai nusibodus sugalvos ka nors kartu su jau turimom detalem.
dar geras zaislas ilgai nenusibostantis mums buvo grindu medines puzles.detales dideles,medines,paveiksliukas aiskus ir kartu prie paveiksliuku skaiciai arba raides surasytos thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ievuschka @ 2006 01 21, 16:27)
...Taip pat labai svarbu,mano nuomone, parodyti vaikui, kaip reikia žaisti, ką įdomaus galima sugalvoti, o ne nupirkus ir palikus vaiką su nauju žaislu tikėtis, kad jis vienas štai ims ir prisimąstys begales žaidimų.

Va čia tai tiesa thumbup.gif Reikia rast laiko pažaist su vaiku...nauda įvairiapusė. Juk tokio amžiaus vaikiukai labai kopijuoja tėvus, draugus. Reikia tokių "žaisliukų", kaip mamos, t.y. virtuvės rakandai, kosmetika, drabužiai.
Savo trimetei pirkom vaikišką virtuvę... daviau pačius mažiausius vaikiškus drabužėlius - juk dabartinės lėlės dažnai netgi didesnės už kūdikius...turi lovytę su pataliukais, bandysiu padaryti nešiojamą lopšį, kaip tikram vežime. Žaidžiant kartu - thumbup.gif mažoji mama, viską daro taip, kaip mato mane su mažyle, o jei žaidžia viena... ax.gif tai ilgai netrunka, matyt trūksta dar fantazijos.
Vėliau niekur nedingsiu - teks siūti, megzti lėlėms...prižadėjau ax.gif
Taigi mergaitėms manau tikrai daug veiklos namų šeimininkių sferoje...
Atsakyti
mano vyresnei patinka didelio formato puzles.tipo maxi gigant uzsivadina.
Atsakyti
Patebėjau, kad kuo didesnis vaikas, tuo mažiau tų žaislų reikia. smile.gif

Pas mus nuo 3 metukų labai gerai vyksta pirmieje stalo žaidimai, delionės, lavinamieji kubeliai su skaičiais, raidėmis.

Paskutiniai pirkiniai buvo - Playmboil lėlių namas su mažosiomis lėlytėmis (tiesiog topinis žaislas), dviratis ir žaislinis vėžimėlis su lėliuku.
Kleo dabar beveik 4, tai pagrinde žaidžia "namus" ir kitus vaidm. žaidimus ir "ruošiasi" mokyklai - su kubeliais mokomes raides ir skaičius.

Dėlionės ir stalo žaidimai jau šiek tiek pabodo, bet kartais nuo karto vis dar ištraukia iš stalčiaus. bigsmile.gif
Atsakyti
Mano sūnui 3 metai. Geriausia jam mašinėlės ir jų 5 aukštų garažas. Brūžina ir brūžina. Bet kaladėlės jo netraukia.. tik mašinos, kuo didesnė, tuo geriau...
Atsakyti
Mano vaikui taip pat tuoj bus treji. Mašinos jam viskas. Žaidžia daugiausia su mašinytėm, parduotuvėse pats išsirenka auto žurnalus ir pro tikrus automobilius ramiai nepraeina, kol neišsiaiškina jo markės.
Atsakyti
QUOTE(SuperMama @ 2006 09 07, 17:39)
Patebėjau, kad kuo didesnis vaikas, tuo mažiau tų žaislų reikia.  smile.gif

Pas mus nuo 3 metukų labai gerai vyksta pirmieje stalo žaidimai, delionės, lavinamieji kubeliai su skaičiais, raidėmis.

Paskutiniai pirkiniai buvo - Playmboil lėlių namas su mažosiomis lėlytėmis (tiesiog topinis žaislas), dviratis ir žaislinis vėžimėlis su lėliuku.
Kleo dabar beveik 4, tai pagrinde žaidžia "namus" ir kitus vaidm. žaidimus ir "ruošiasi" mokyklai - su kubeliais mokomes raides ir skaičius.

Dėlionės ir stalo žaidimai jau šiek tiek pabodo, bet kartais nuo karto vis dar ištraukia iš stalčiaus. bigsmile.gif

Labas 4u.gif O kur pirkotę tą lėlių namą su mažomis lėlytėmis? mes irgi tokio norėtume ax.gif aciuks.gif
Maniškei dar trys tik vasario pab. bet labai mėgstame knygeles su lipdukais. Dar topiniai žaislai- žaislinė viryklė su puodais ir maisto produktais plastmasiniais, lego, chou chou lėlė (tik vežimo dabar reikalauja ax.gif ), gydytojo rinkinys, muzikinė kaip ir jonika, sakyčiau?ir, aišku, daugybė knygelių, pageidautina kietais lapais, kad greitai nesusiskaitytų smile.gif Beje, ėmė rastis ir barbių manija- jau yra dvi, reikalauja dar "tetų", ir net "dėdės" doh.gif
Atsakyti