Įkraunama...
Įkraunama...

Įaugęs nagas ir pūliuojantis pirštukas

sveiki,

trečią dieną grįžus iš ligoninės supūliavo mažylio pirštukai apie nagiukus. Kas tai galėtų būti?

ačiū
Atsakyti
QUOTE(mikser @ 2005 04 02, 16:41)
sveiki,

trečią dieną grįžus iš ligoninės supūliavo mažylio pirštukai apie nagiukus. Kas tai galėtų būti?

ačiū


Gali buti, kad naguciai iaugo i odele. arba pasigavote uzkrateli. Manau protingaiusia butu pasirodyti gydytojai.
Atsakyti
mano vaikui ta pati bėda buvo, įaugęs nagas buvo. Vargelio tikrai buvo nemažai, ploviau su peroksidu, taip pat tepiau, atrodo briliantine žaluma, taip vadinama " zelionke", bet ir tai nepadejo, po menesio, daktarė paskyrė antibiotikus. Todėl siūlyčiau pasirodyti daktarei
Atsakyti
Buvom pas chirurgą, išoperavo pirštukus, atrodė jau viskas gerai, dabar išbėrė visą veiduką ryškiai raudonais spuogais su geltonu pulinuku centre, vakar iškvietėm vaikų gydytoją sako gali būti ta pati infekcija. Aš knygose skaičiau kad panašus bėrimas gali vykti nuo hormonų pakitimų gal kas ką girdėjote apie tai? Mažyliui virš trijų savaičių.
Atsakyti
gal reiketu paimti paseli? kartais tai buna is gimdymo namu parsiveztas stafilokokas. Bet tu nesinervink, o patepk tuos spuogiukus kalio permanganato tirpalu, tuo paciu kuri bambutei valyti dave. Mano sunui buvo keli spuogiukai, tai butent ligoninej liepe taip daryti. Tik stenkis kuo tiksliau spuoga aptepti kad nenudegintum sveikos odos. Viskas bus gerai!!!
Atsakyti
QUOTE(mikser @ 2005 04 14, 19:03)
Buvom pas chirurgą, išoperavo pirštukus, atrodė jau viskas gerai, dabar išbėrė visą veiduką ryškiai raudonais spuogais su geltonu pulinuku centre, vakar iškvietėm vaikų gydytoją sako gali būti ta pati infekcija. Aš knygose skaičiau kad panašus bėrimas gali vykti nuo hormonų pakitimų gal kas ką girdėjote apie tai? Mažyliui virš trijų savaičių.


Mano iki dviejų mėn. toks spguotas buvo. Daktarė sakė, jei spuogas kietas ir aplinkui neraudonas, tai čia naujagiminis bėrimas, kuris iki 3 mėn. praeina. Ir tikrai mums jau graitai 3 mėn. ir spuogeliu nebėr...
Atsakyti

sveiki,

trečią dieną grįžus iš ligoninės supūliavo mažylio pirštukai apie nagiukus. Kas tai galėtų būti?

ačiū

Mums taip pat buvo supuliave koju pirstukai : tokie geltoni pulinukai po nagiukais. Issikvietem gydytoja, tai ji liepe deti kompresiukus: 2/3 degtines ir 1/3 vandens, suvilgyti vatyte, uzdeti, apvynioti celofanu, bintu, siltai ivinioti ir laikyti 2 val. Jei nepraeis, po keliu valandu dar pakartoti. Paprastas, liaudiskas ir labai veiksmingas budas thumbup.gif Jei ir tai nepadeda: reikia pasirodyti chirurgui.
Atsakyti
Turiu daug patirties šiuo klausimu. Nojui įauginėjo nagai vos ne nuo gimimo, bet vis susitvarkydavo, kol viena karta taip užpuliavo, kad nuvažiavome pas privačią gydytoją, kurį nagučius iškarpė ir paėmė pasėlį. Iš pasėlio išaugo gausiai auksinio stafilokoko. Teko gerti stiprius antibiotikus. Dabar jau viskas susitvarkė ir tokių problemų nebeturime.
Atsakyti
Abiems vyresnėliams pirmomis savaitėmis buvo supuliavę nagučiai: po kelis ant rankų ir kojų. Patarta gydytojos pridegindavau briliantine žaluma. Praėjo per gerą savaitę ir daugiau nebesikartojo.
Atsakyti
sveikos mamytes 4u.gif na mes irgi sia beda turejom pirmom savaitem, tepem kalio permanganatu ir praejo, daugiau nesikartojo. Tik man dabar iskilo klausimas - kai buvom 2 savaiciu, gulejom ligoninej, mums dar kruva tyrimu - ir kakucio paseli, ir slapimo, ir kraujo tyrimus visokius - tai jei tai butu to stafiloko darbas, tai butu ji rade tada. Ar gali buti, kad mes ji veliau pasigavom ta stafilokoka? kaip juo aplamai uzsikreciama? gal kas zinot ax.gif buciau labai dekinga uz atsakyma wub.gif
Atsakyti
Vilmuk ir visos, kurioms idomu, paskaitykit cia apie stafilokokines infekcijas http://www.medicus.l...ausia_infekcine
Atsakyti
nukirpau savo maziukui nagiukus ir po poros dienu pastebejau,kad prie nagiuku paraude ir patine,o db ir uzpuliavo .nuo ko galejo taip atsitikt?gal kam taip buvo?gal kas galit patart ka daryt?
Atsakyti