Įkraunama...
Įkraunama...

Tinklinis

Sveiki,
Labai noriu zaisti tinklini, gal kas jau zaidzia ir gali mane priimti blush2.gif Esu megeja. Kazkada treniravausi, dabar noriu zaisti laisvalaikiu.
Atsakyti
Kas norite zaisti megejiska tinklini prasom rasykite sukursim komanda, issinuomuosim sale ir pirmyn.
Atsakyti
Sveika!
Kaip tik su tamintim ir uzejau cia-labai noreciau zaisti tinklini. Kazkada mokykloje zaidziau per kuno kulturos pamokas. Esu megeja 4u.gif
Atsakyti
Jėėėėė man irgi labai patinka 4u.gif
Atsakyti
Na, tai ka, mergaites, tada koperuojames, verbuojam drinks_cheers.gif
As va kaip ir dar viena savo drauge prikalbinau, na ji nera zaidusi, bet mes juk ne profesionalu komanda bursim lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, esu visai nepatyrusi, bet labai noreciau prisijungti! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandija @ 2010 09 28, 14:04)
Sveikos, esu visai nepatyrusi, bet labai noreciau prisijungti! smile.gif


Cia ne problema-svarbu noras! po keliu uzsiemimu, manau, visos busim pazengusios sioj srity smile.gif be to, atejo ruduo, kazkokio uzsiemimo man labai truksta ir taip noretusi karta ar 2 kart per savaite istrukt kazkur issikrauti thumbup.gif
Atsakyti
kokia gera idėja.. thumbup.gif thumbup.gif ..ir aš labai norėčiau prisijungti..profesionaliai neesu žaidusi, tik vasarą kamuolį pamušinėju.. ax.gif
Atsakyti
Sveikutes!
Kazur pradingo temos seimininke...
Na tai kiek musu jau yra norinciu ir pasiryzusiu zaisti tinklini? Gal kokios drauges dar prisijungti noretu? as va viena jau "uzverbavau" thumbup.gif
Atsakyti
Patvirtinu, kad noras neisgaravo biggrin.gif
Atsakyti
Na maziausiai 8 zmones yra reikalingi smile.gif
Atsakyti
nagi paskaičiuokime, kiek mūsų jau susidaro : aš (1) + tofee su drauge (2) + inguska (1) + sandija (1) + sigvezija (1) = jau šešios .. ax.gif dar šiek tiek trūksta.. et norėtųs kuo greičiau pradėt..
Atsakyti