Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmasis vaikų žurnaliukas "Kutis"

Sveiki,

Mano mažylė atrado naują pomėgį - žurnalą "Kutis" www.kutis.lt kuriame yra visokių užduotėlių nuo spalvinimo (pavyzdžiui pirštukais) iki lipdukų klijavimo (su šituo reikalu dar kol kas sunkiau sekasi, bet progresuojam smile.gif ) Ar žinote tokį? Jie dar turi ir facebook kutis puslapi - jame irgi skelbiami ivairus rankdarbiai (kaip pvz pasigaminti namuose pirstu dazus)...
Ar yra daugiau gerbėjų? 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už nuorodą 4u.gif Nuo šiol žinosim thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Gugucia @ 2010 09 14, 16:36)
Sveiki,

Mano mažylė atrado naują pomėgį - žurnalą "Kutis" www.kutis.lt kuriame yra visokių užduotėlių nuo spalvinimo (pavyzdžiui pirštukais) iki lipdukų klijavimo (su šituo reikalu dar kol kas sunkiau sekasi, bet progresuojam smile.gif ) Ar žinote tokį? Jie dar turi ir facebook kutis puslapi - jame irgi skelbiami ivairus rankdarbiai (kaip pvz pasigaminti namuose pirstu dazus)...
Ar yra daugiau gerbėjų?  4u.gif

Zinome ax.gif 4u.gif lb fainas zurnaliukas! Mums lb patiko pasigaminti verinuka is makaronu ir juos isdazyti thumbup.gif
Atsakyti
Mes taip pat esam šio laikraštuko gerbėjos, tik tiek, kad jis leidžiamas berods kas du mėnesius. Per vieną dieną mes sugebam ten viską padaryt, bet užtat ta diena būna labai įdomi, informatyvi ir naudinga, ypač kai už lango lyja lietus.
Pradėjau savajai mergaitei pirkti , kai jai buvo 1,5 metukų ir perkame iki šiol.
Užduotėlės tikrai įveikiamos mano mažylei.

Gugucia, ačiū už nuorodą. Tokios nežinojau, bet mtau, kad pravers smile.gif
Atsakyti
O kur jūs jį gaunat - bet kokiam spaudos kioske arba maximoj būna jų? Kažkaip nesu mačius...
Atsakyti
QUOTE(Vilma-Ieva @ 2010 09 21, 20:49)
O kur jūs jį gaunat - bet kokiam spaudos kioske arba maximoj būna jų? Kažkaip nesu mačius...


as tai bet kuriam prekybcentry randu. va, rugsejo nr. panoramos rimi pirkau... ir maximose buna, visur siaip smile.gif gal isperka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gugucia @ 2010 09 21, 22:08)
as tai bet kuriam prekybcentry randu. va, rugsejo nr. panoramos rimi pirkau... ir maximose buna, visur siaip smile.gif gal isperka biggrin.gif

aš pirkau Iki, o maximoje kažkaip neužmačiau... gal jie kur giliai nukišti būna? doh.gif
Atsakyti
Geras žurnaliukas,gavom dovanu su 2 gimtadieniu,dukrai kriksto mama atsiunte 3 numerius i airija.kolkas tik apziurejom,dar nebandem pildyt.tinkamos nuotaikos dar nebuvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikšrelis @ 2010 09 21, 22:23)
aš pirkau Iki, o maximoje kažkaip neužmačiau... gal jie kur giliai nukišti būna?  doh.gif


tikrai liepkalny maximoje esu pirkusi seniau... o dabar jis bus menesinis kiek zinau. o facebook galima islosti puses metu prenumerata 4u.gif
Atsakyti
Mes taip pat turim šį žurnaliuką! Esame užsiprenumeravę, tad gauname tiesiai į pašto dėžutę. Mums 1metai 9 mėnesiai, randam ir ką paveikti, ir yra užduočių kur dar permaži, tad yra kur augti:)
Atsakyti
QUOTE(mergelike @ 2010 09 23, 14:42)
Mes taip pat turim šį žurnaliuką! Esame užsiprenumeravę, tad gauname tiesiai į pašto dėžutę. Mums 1metai 9 mėnesiai, randam ir ką paveikti, ir yra užduočių kur dar permaži, tad yra kur augti:)



Jau ir aš atradau Rimyje. smile.gif Bet turbūt dar ne tik mano vaikas, bet ir aš per maža. blush2.gif Sakykit, mamos,o kas ten 14-tam puslapy per užduotėlė? Nesuprantu, ką tuo drambliuku pasakyt norima. doh.gif
Atsakyti
smile.gif Tai ten 5-kis skirtumus reikia surasti.
Atsakyti