Įkraunama...
Įkraunama...

Guerlain

Kadangi jau baigem ana temuke,atidarau nauja,nes matau,kad susidomejimas yra 4u.gif

user posted image



SENA TEMA



Taigi,dalijames patirtimi ir ispudziais toliau mirksiukas.gif
Atsakyti
Tęsiam mūsų naujojoje temoje drinks_cheers.gif
user posted image
Kadangi tema tik pradėta, visiems, kurie galbūt neseniai atrado Guerlain kosmetikos pasaulį, priminsiu, kad Guerlain istorija prasidėjo tada, kai devyniolikto amžiaus pradžioje daktaras ir chemikas P. F. P. Guerlain Paryžiuje atidarė savo krautuvėlę. Daugelis dabar visame pasaulyje plačiai naudojamų produktų yra Guerlain išradimas . Guerlain pirmoji pradėjo gaminti bronzinę pudrą „stebuklingus miltelius“, suteikiančius odai rusvą atspalvį, pavadintus „Terracota“, pirmoji atrado spalvotus ,,Meteorites" rutuliukus.
Nuoroda į Guerlain puslapį :
http://www.google.lt...w...VVA&cad=rja
Taigi kviečiame diskutuoti apie vienų seniausių pasaulyje parfumerijos ir kosmetikos namų atradimus 4u.gif Apie meteoritus prašome reikštis rutulinių pudrų temoje.Apie žymiąją Guerlain parfumeriją intensyviai diskutuojama skyrelyje pas parfumistes.

Kadangi praeitoje temoje kažkas klausė dėl skaistalų kainos, man lyg užsifiksavę 159 litai g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tuberosa: 15 rugsėjo 2010 - 14:24
QUOTE(Krisanta @ 2010 09 15, 11:18)
Bet jų kaina turbūt kosminė... doh.gif

Bijau sumeluoti, bet sakyciau kaip ir visu ju gaminiu ~160-170 lt ax.gif

Mano spalva 04, as pati baltaode, tai man si spalva geriausiai tinka.
Guerlain 'Blush 4 Éclats'
user posted image
Atsakyti
na,manau,kad apie viska cia diskutuojam,ne tik apie kosmetikos naujienas.
as turiu perlus,is limited edition praeitu metu naujuju metu kolekcijos-tai man jie atstoja ir skaistalus,uzsitepu ant PARURE kompaktines su crystal pearls ir daugiau nieko netepu-isbuna visa diena,ir graziai atrodo thumbup.gif
taip pat naudoju tonika veidui-aqua serijos-man jis pats tas thumbup.gif
Atsakyti
Kadangi šepečių temoje populiariausia amerikietiška produkcija, persikelsiu čia umn.gif Būtų labai įdomūs atsiliepimai apie Guerlain šepetėlius- aš tikrai pirksiu skaistalų , bent iš pirmo žvilgsnio atrodo labai patogus ir švelnus, tik įdomu kaip bus ilgiau naudojant. Nors man jis pasirodė labai ilgalaikis.
Atsakyti
Sveiki ax.gif

As tai turiu sita daikciuka- Guerlain Terracotta 4 seasons:
http://www.guerlain....-seasons-2.html

gal kas irgi turite? kaip su ja dazotes? blush2.gif
Atsakyti
galit pasakyti ka daro sis daiktas? ar vertas? ax.gif
Guerlain Meteorites Perles makiažo bazė
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2010 09 21, 18:28)
galit pasakyti ka daro sis daiktas? ar vertas? ax.gif
Guerlain Meteorites Perles makiažo bazė
user posted image

Kaip suprantu tai makiazo baze g.gif
Atsakyti
QUOTE(Spicas @ 2010 09 21, 18:28)
galit pasakyti ka daro sis daiktas? ar vertas? ax.gif



Ai ziuriu jau nauja tema.. senoj temoj paskutiniuose psl kazkur yra atsiliepmai 4u.gif man atrodo bigsmile.gif
Atsakyti
na taip,tai baze,labai populiari ,visa info galima rasti cia
My Webpage
Atsakyti
Gal kuri bandete? Guerlain linvisible skin Fusion biri pudra http://www.guerlain....titled-296.html ax.gif
Atsakyti
rekomenduociau sios firmos lupdazius thumbup.gif , o tusu ne sad.gif. tusai turi problemele, kai nori uzsukti tusa ir kisi sepeteli visa tuso mase lenda lauk, puse tuso islenda ir dar viska istepa).
Atsakyti