Įkraunama...
Įkraunama...

Bioderma - dermatologinė kosmetika

Bioderma

Ir Sena tema

Tęsiam toliau pokalbius apie dermatologinę kosmetiką Bioderma 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 09 15, 15:08)
niu situos du serumus net lygint negalima  smile.gif 2 skirtingi dalykai - grozio ir dermatologine kosmetika  rolleyes.gif 2 skirtingi poveikiai ir tt

bet uz nuomone vistiek aciu  4u.gif

būtina lygint.
tiek grožio, tiek dermatologinė išsprendžia kažkokią problemą, todėl nereiktų nurašyt vienos ir išaukštint kitos.
kartais atrodo, kad tamstai kapeikos nubyra už Biodermos liaupsinimą doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 09 15, 17:58)
būtina lygint.
tiek grožio, tiek dermatologinė išsprendžia kažkokią problemą, todėl nereiktų nurašyt vienos ir išaukštint kitos.
kartais atrodo, kad tamstai kapeikos nubyra už Biodermos liaupsinimą  doh.gif


gerai butu biggrin.gif na, kiek suprantu, reikia lygint kosmetine priemone su kosmetine, o gydomaja su gydomaja smile.gif
Atsakyti

ar matet - atsirado biodermos puslapis lietuviu kalba bigsmile.gif

http://www.bioderma....lt/lt-home.html
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 09 16, 14:28)
gerai butu  biggrin.gif na, kiek suprantu, reikia lygint kosmetine priemone su kosmetine, o gydomaja su gydomaja  smile.gif

ne visiem taip atrodo ax.gif
ta pati Bioderma ne visom gydomoji be išimties rolleyes.gif
valomąjį vandenį tiek jautriai, tiek riebiai odai, aš asmeniškai priskirčiau prie dirginančių, apie gydymą negali būt nei kalbos rolleyes.gif


Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 09 16, 19:15)
ne visiem taip atrodo  ax.gif
ta pati Bioderma ne visom gydomoji be išimties rolleyes.gif
valomąjį vandenį tiek jautriai, tiek riebiai odai, aš asmeniškai priskirčiau prie dirginančių, apie gydymą negali būt nei kalbos  rolleyes.gif


niu matai, nelabai supranti, kad kosmetikos priemones yra skistomos i dermatologines-gydomasias ir tiesiog kosmetines - grozio smile.gif

bet cia jau off top drinks_cheers.gif

as vel grizau prie biodermos - nei mano oda dirgina, nei ka mirksiukas.gif puikiai sutvarko mano problemine oda thumbup.gif naudoju Sebium visa linija wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 16 rugsėjo 2010 - 21:36
Merginos,gal zinote kur galima bioderma pirkti internetu?
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 09 16, 22:35)
niu matai, nelabai supranti, kad kosmetikos priemones yra skistomos i dermatologines-gydomasias ir tiesiog kosmetines - grozio  smile.gif

nelaikykit kitų kvailesniais už save wink.gif


almute80,
100 metu vaistinė
o čia užsienio pard. http://www.leguidesa...eywords=bioderm
Atsakyti
QUOTE(Tiffany @ 2010 09 16, 13:28)
gerai butu  biggrin.gif na, kiek suprantu, reikia lygint kosmetine priemone su kosmetine, o gydomaja su gydomaja  smile.gif




Kosmetika yra kosmetika, kosmetika- ne vaistas ir ji ne gydo, o zodziu junginys-gydomoji kosmetika yra marketinginis naujadaras smile.gif

beje, kiek zinau, jei ant kosmetikos etiketes buna parasyta, kad ji gydomoji, yra baudziama (cia mano gerbiama kosmetologe pasakojo)
Atsakyti
QUOTE(pempe @ 2010 09 22, 20:34)
Kosmetika yra kosmetika, kosmetika- ne vaistas ir ji ne gydo, o zodziu junginys-gydomoji kosmetika yra marketinginis naujadaras smile.gif

beje, kiek zinau, jei ant kosmetikos etiketes buna parasyta, kad ji gydomoji, yra baudziama (cia mano gerbiama kosmetologe pasakojo)


labai idomi diskusija isisiubavo bigsmile.gif na, manau prancuzai nera kvaili, kaip jus isivaizduojat mirksiukas.gif ar jusu "gerbiama kosmetologe" smile.gif ar tiksliau kosmetike, nes kosmetologe dar ne kiekviena baigusi kursus gali vadintis mirksiukas.gif
jei jums truksta info - pasiskaitykit, bet yra tokia "gydomoji" mirksiukas.gif juk ji gydo spuogus, seboreja, atopini dermatita cool.gif tai cia tikrai ne grozio produktais tai yra koreguojama/gydoma smile.gif tai va, pries pradedant sia didkusija, reikejo truputeli "apsisviesti" smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tiffany: 23 rugsėjo 2010 - 10:02
Tai serumo mėguką iš Biodermos visgi gavau (per kurjerį) bigsmile.gif Šįvakar išbandysiu rolleyes.gif
Pačiu laiku. Jei patiks, reiks spėti pasinaudoti nuolaida šiam serumui Šeimos vaistinėje.
Atsakyti
Vakar aš taip pat gavau mėginukus savo lauktus, tarp jų ir serumą bigsmile.gif Greitu metu bus išmėgintas.

Pabaigiau savo Pore Refiner, ateity gal dar pakartosiu, bet šiaip nebuvo kažkokia ypatinga priemonė. Labai patiko tai, kad gerai matiškumą išlaikė. Bet ant viršaus vis vien papildomą drėkiklį tepdavau.
Baiginėju Sebium Mat ant kaklo ir dekoltė, nes ant veido tepti bijau, nes nuo jo vis tik beria. Kaklui irgi nepatiko - patepiau iš ryto, po paros ant kaklo spuogas užaugo blink.gif Niekada gyvenime jų ten nebūdavo...
Atsakyti