Įkraunama...
Įkraunama...

Knygos knygos knygos * 27 namučiai

user posted image

Pasaulis be knygų. Koks tai pasaulis? Ar tai pasaulis? Ar tik mėnulio, Marso peizažai su nenuspėjamais ežerų duburiais, su melsvu dulkių sukūriais? Beraštis? Miręs? Nes jo nepalietė Dvelksmas, į molį įkvėpęs gyvybės dvasią.
…Niekada nemokėsim gyventi be knygų. Nes ir paskutinę valandą vis dar mėginsim suprasti nors vieną vienintelį sakinį iš Apreiškimo Jonui . Net kapų akmenys gyvi raštu, o ne tyla. Net mediniai mirties paminklai…
(L.Gutauskas „Himnas Knygai“)


user posted image

Mūsų skaitytojų gimtadieniai

dolly' – sausio 17 d.
L'ora – sausio 23 d.
Papugele – sausio 31 d.

Aguonytė – vasario 9 d.
laTulipe – vasario 24 d.

Fatimaallaa – kovo 24 d.
amber123 - kovo 25 d.
reeva - kovo 28 d.

neva1 – balandžio 2 d.
Rauzi – balandžio 15 d.
Medeinaa - balandžio 23 d.
aistuliaa – balandžio 28 d.

bucke – gegužės 8 d.
Vessta – gegužės 15 d.
Meskute5 – gegužės 29 d.

LijaAntLedo – birželio 2 d.
Dorifore – birželio 3 d.
_Only_ – birželio 19 d.

Biancca – liepos 1 d.
Skiautelė – liepos 2 d.
casolin – liepos 23 d.
shiaudine – liepos 25 d.

miaubraske – rugpjūčio 11 d.
Gegytė – rugpjūčio 19 d.
Ingėnas – rugpjūčio 24 d.
sphinx – rugpjūčio 28 d.

Taškė. - rugsėjo 14 d.
vaivira – rugsėjo 19 d.
ceburashka – rugsėjo 23 d.

linamog – spalio 2 d.
Mona187 – spalio 18 d.
*IsaDora* – spalio 26 d.
AgnĖ.** – spalio 31 d.

ewe1ina – lapkričio 13 d.
Love Raimonda – lapkričio 15 d.
Stiklo karoliukai – lapkričio 21 d.
Sielos Sparnai – lapkričio 29 d.

daite – gruodžio 24 d.
adžani – gruodžio 26 d.

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Mūsų blog'as

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Mūsų knygos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 15 rugsėjo 2010 - 18:16
first.gif aaaaaaciu uz naujus grazius namucius hi.gif
Registruojuosi su AKLUMAS, jau siandien baigsiu..
Kol laukiau kas pastatys naujus namucius, va ka radau- kaip noreciau tokiu knygu laikikliu wub.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
Aistuliai balionas už temą 4u.gif

Registruojuosi su puse knygos „Bado žaidynės“, bandysiu šiandien pabaigt. Patinka. 4u.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gegytė: 15 rugsėjo 2010 - 18:18
aistuliaa, ačiū už gražią temą ir operatyvumą biggrin.gif 4u.gif Iš kur tu trauki tokius gražius žodžius? Čia yra tokia Gutausko knyga? Negirdėta man, reikės būtinai susirast ax.gif

Aš registruojuosi su J. Erlicko "Bajorų" . Pirmą kartą taip skaitau knygą, kad net reikia dviejų skirtukų biggrin.gif
user posted image
Papildyta:
QUOTE(Meskute5 @ 2010 09 15, 19:17)
Kol laukiau kas pastatys naujus namucius, va ka radau- kaip noreciau tokiu knygu laikikliu  wub.gif

Geras, man bvo mintis kurti šią temą ir norėjau ją paskirti knygų laikikliams biggrin.gif va tokį būčiau dėjus paveikslėlį ax.gif
user posted image
Atsakyti
Prisijungiu su baiginėjama S. Kingo „Juodasis namas“.
Atsakyti
QUOTE(Dorifore @ 2010 09 15, 18:25)

Geras, man bvo mintis kurti šią temą ir norėjau ją paskirti knygų laikikliams  biggrin.gif  va tokį būčiau dėjus paveikslėlį  ax.gif



Varles ne meniskos visai lotuliukas.gif atrodo netycia pro sali sokliavo ir prisedo pasikasyt lotuliukas.gif
Atsakyti
o drambliai tada meniški tau? biggrin.gif ar irgi tik nudribo šalia knygų lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
ahhhhhhhhaaaaaa wub.gif drambliai labai grazus 4u.gif
Atsakyti
Drambliai superiniai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(laTulipe @ 2010 09 15, 15:57)
beje, tikriausiai visos jau matėt, kad šiandien 120 - osios Agatos Kristi gimimo metinės  bigsmile.gif
yra šios rašytojos mėgėjų?  ax.gif (manęs netraukia jos kūryba  schmoll.gif )


Tikrai, kaip knygų mylėtojos, net neužsiminėm šiandien apie Agatą Kristi... blush2.gif
Aš tai paauglystėj labai skaičiau, buvo tokia serija "Agata", apie 10 knygų, mielai dabar perskaityčiau.
Šiaip tai kažkada buvau kaime ir labai nebuvo ką veikti, po ranka kaip tik Agatos Kristi knyga pasitaikė.. Pasakiškai smagiai suskaičiau, net pavadinimo neatsimenu biggrin.gif
Man jos detektyvai tikrai tinka ir patinka.


Drambliai tai kaip tik Doriforei... Beje ta knyga apie dramblius visai nieko, va savaitė praėjo, o aš vis dar atsimenu, ir kolegei darbe papasakojau...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo terakota_bum: 15 rugsėjo 2010 - 18:53
aistuliaa, ačiū už naują temą 4u.gif Vėl nuostabią citatą parinkai wub.gif

QUOTE(Dorifore @ 2010 09 15, 18:25)
Geras, man bvo mintis kurti šią temą ir norėjau ją paskirti knygų laikikliams  biggrin.gif  va tokį būčiau dėjus paveikslėlį  ax.gif
user posted image

O man laaabai žavios varlikės bigsmile.gif Va tokio laikiklio norėčiau rolleyes.gif

Pati registruojuosi su ką tik pradėta Tess Gerritsen "Chirurgas". Laabai įdomu bigsmile.gif thumbup.gif Jaučiu, šiąnakt labai vėlai eisiu gulti, skaitysiu iki vėlumos šią knygą. Pirmieji įspūdžiai, kad ši knyga man įdomesnė už "Kaulų sodą", labai prikaustanti bei įtraukianti.
Tik jei kas susidomėjot ja, turėkit omeny, kad šioje knygoje labai daug kraujo, mėsinėjimų ir kitų šlikštybių, brrr... Va filmo pagal ją, jei tokį pastatytų, tai tikrai negalėčiau žiūrėti. Skaityti apie tai - jau užsigrūdinau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(terakota_bum @ 2010 09 15, 19:50)
Tikrai, kaip knygų mylėtojos, net neužsiminėm šiandien apie Agatą Kristi...  blush2.gif
Aš tai paauglystėj labai skaičiau, buvo tokia serija "Agata", apie 10 knygų, mielai dabar perskaityčiau.
Šiaip tai kažkada buvau kaime ir labai nebuvo ką veikti, po ranka kaip tik Agatos Kristi knyga pasitaikė.. Pasakiškai smagiai suskaičiau, net pavadinimo neatsimenu  biggrin.gif
Man jos detektyvai tikrai tinka ir patinka.

Aš tai žinojau jos jubiliejų, bet neminėjau, nes nesu nieko jos skaičiusi ir nuo pat pažinties su knygomis kažkodėl buvau prieš ją nusistačius ir teigiau, kad detektyvų nemėgstu ax.gif biggrin.gif
Bet, bet bet su laiku kaip sakoma ateina ir protas biggrin.gif Turiu jos "Mirtis ant Nilo" iš LR kolekcijos, kadangi planuoju ją visą perskaityti, tai teks skaityt ir Agata ax.gif
Atsakyti