Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdos padėtis, forma

g.gif man ginekologe pasake, kad gimda nedidele (as pati neauksta ir smulkoka), gimdos kaklelis siek tiek uzlinkes (na netiesus) ir trumpas, ir dar kazkokia igimta zaizdele miniatiurine, todel "man yra rizika". Klausiau, ar galesiu sveikai isnesiot vaikeli, sako taip, manau viskas bus gerai, cia daug kam taip, tiesiog reikes prieziuros...

ar tikrai daug kam taip yra ir cia nieko blogo? As jau pradejau bijot pastot.... parasykit kas nors unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2006 01 19, 16:41)
g.gif  man ginekologe pasake, kad gimda nedidele (as pati neauksta ir smulkoka), gimdos kaklelis siek tiek uzlinkes (na netiesus) ir trumpas, ir dar kazkokia igimta zaizdele miniatiurine, todel "man yra rizika". Klausiau, ar galesiu sveikai isnesiot vaikeli, sako taip, manau viskas bus gerai, cia daug kam taip, tiesiog reikes prieziuros...

ar tikrai daug kam taip yra ir cia nieko blogo? As jau pradejau bijot pastot.... parasykit kas nors unsure.gif

as taip pat turiu zaizdele, gimdos kaklelis siauras ir uzsilenkes i nugaros puse...siaip visos mano problemos issisprende, kai gydytoja patare po visko paguleti apie 30 min ant pilvo........o as guledavau ant nugaros doh.gif
sekmes-maziau viska imk i galva biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
"po visko" paguleti ant pilvo... ka tiksliau turi omeny? Gulejimas ant pilvo argi gali padeti g.gif
Atsakyti
QUOTE(kycia @ 2006 01 20, 17:10)
"po visko" paguleti ant pilvo... ka tiksliau turi omeny? Gulejimas ant pilvo argi gali padeti  g.gif

butent ant pilvo, jei gimda uzsilenkusi i nugaros puse. po visko-tai reiskia po imtimiu santykiu... mirksiukas.gif tikiuosi supratai.
Atsakyti
sveikuciukes,
labai sudomino jusu diskusija. pries pora dienu man dare gimdos nuotrauka ir tik trecioje nuotraukoje ryskiai matesi gimdos kaklelis. gimda pasisukusi i desine puse. po persileidimo nepastoju jau 9 metai. kiek per ta laika dariausi tyrimu nieks nieko blogo neranda. gal vistik po santykiu darau kazka ne taip? gal as irgi turiu pagulet ant pilvuko ar ant sono? unsure.gif gal kas turit tokios patirties?


Atsakyti
QUOTE(mrb @ 2006 01 22, 16:18)
butent ant pilvo, jei gimda uzsilenkusi i nugaros puse. po visko-tai reiskia po imtimiu santykiu... mirksiukas.gif  tikiuosi supratai.

O man ginekologė sakė, kad gimda pasilenkusi į stuburo pusę, tai čia tas pats g.gif g.gif g.gif Taip pat pridūrė, kad nėra dėlto nieko blogo, tiesiog tokia gimdos padėtis..........
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dutė: 23 vasario 2006 - 11:59
Man tai tik ultragarsu paziurejo kad gimda mazesne, bet pasake kad nieko blogo, tik irgi sunkiau gali buti pastoti, israse vitamino E
Atsakyti
Mano gimda smarkiai (pasak ginekologių) užsilenkusi į nugaros pusę, bet pas mane nebuvo jokių problemų pastojant.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Keiti: 28 vasario 2006 - 08:49
QUOTE(Keiti @ 2006 02 28, 08:48)
Mano gimda smarkiai (pasak ginekologių) užsilenkusi į nugaros pusę, bet pas mane nebuvo jokių problemų pastojant.

O gal yra kokių būdų, kaip lengviau pastoti, kai taip gimda užsilenkusi??? g.gif g.gif
Atsakyti
na del dydzio as nepamenu kokia buvo mano gimda ax.gif ,bet uzlinkusi i nugara ir kaip mato as jau turesiu 3-cia klecka thumbup.gif ,tiktai lengviau pastoju "suniuku" blush2.gif .manau kad itakos labai neturi svarbu kad gimda yra savo vietoje ir viskas bus gerai mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Aš tai šiandien iš ryto buvau pasitikrinti ar viskas man gerai "ten" pas "moterų daktarę" ax.gif ... (mes planuojame, tai norėjau įsitikinti, kad sveika šia prasme)
Tiesą pasakius, truputį nusiviliau, nes apžiūrėjo staigiai, ne labai ką čiupinėjo, paėmė tepinėlį tik, pasakė, kad ji nieko blogo nepamatė ir rekomendavo vitaminus planuojančioms g.gif ir ne vieno žodžio apie tai kaip geriau "daryti", kokia mano gimda (nors aš žinau, kad ji pas mane mažytė)... ir aplamai kontaktuot nenorėjo ta daktarė, kažkokia nepatenkinta... net susinervinau biškį. unsure.gif
Gal man pas kokį kitą daktarą dar nueiti ar nesukti sau galvos ir pradėti bandyti?
Ką manot? blink.gif
Atsakyti
Nanuk,
as irgi ilgai vaiksciojau per ivairias daktareles, bet dazniausiai likdavau nusivylus, nes visu atsakymai buvo "viskas jums gerai" ir jokiu konkretumu ar tyrimu. Jei esi Vilniuje tai man patiko Pylimo g."seimos gydytojas"(ant Basanaviciaus kampo).Daktare Gileseviciene. Ten privatus kabinetas. Jis nera labai pigus, bet kol gyvenau Vilniuje lankiausi pas ja ir tikrai labai fainai viska paaiskindavo.
Atsakyti