Įkraunama...
Įkraunama...

Aroma Natural

user posted image

AromaNatural (trumpiau-AN) turi natūralių, ekologiškų priemonių, skirtų kosmetikos gamybai ar jų patobulinimui, pritaikymui pagal savo individualius poreikius.

Pagrindinės kategorijos:
*Eteriniai aliejai (sutrumpinimas EA)
*Ekologiški ir natūralūs hidrolatai
*Ekologiški ir egzotiški aliejai
*Kosmetikos gamybai
*Pagalbinės priemonės, tara

AromaNatural šeimininkauja Monica, pateiksianti čia įvairių receptų, patarimų. Atskiroje temoje galbūt pavyks ilgiau išsaugoti svarbią specifinę informaciją, kuri paskęsta "Natūralios kosmetikos gamintojų" temos platybėse

Apie komerciją čia nekalbama! Parduotuvės klausimais kreiptis į Monica per AŽ.

Kai kurių AromaNatural prekių galima įsigyti ir Kaune thumbup.gif ekolinija.lt

ankstesnė tema
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Etama: 15 rugsėjo 2010 - 19:32
Pasidariau paluku kauke-kondicionieriu, na naudojau kaip kauke. Pagal si recepta
tik vietoj murumuru dejau sviestmedi. Na laabai patiko! Gavosi toks kaip pienelis, nezinau gal ir ne taip turejo gautis, bet dabar sedint dar slapiais plaukais, atrodo kad tiko, nes plaukai minksti, svelnus, nesivelia, "dregni" tokie.. wub.gif Tikiuosi gerai isploviau smile.gif Tepiau ant sausu plauku, uztepus plaukai tapo matiniai. Uzsidejau maisiuka ir ranksluosti, palaikiau 1,5 val. Manau, kartosiu smile.gif Aciu Monikai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 09 16, 11:11)
Pasidariau paluku kauke-kondicionieriu, na naudojau kaip kauke. Pagal si recepta

na, ir kaip isdziuvus plaukams atrodo? smile.gif as irgi pastebejau si recepta, l. laukiu naujo emulsiklio, daug gamybos planu su juo jau yra biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Etama @ 2010 09 16, 14:58)
na, ir kaip isdziuvus plaukams atrodo? smile.gif as irgi pastebejau si recepta, l. laukiu naujo emulsiklio, daug gamybos planu su juo jau yra biggrin.gif

Blogai isploviau pacius plaukus unsure.gif saknys ok, jokio riebaliuko, jau antra diena, na dar rytas, kaip neploviau plauku, jei ne tas mano blogas isplovimas butu liux, bet ir dabartiniu atveju neplausiu. Siaip gerai, man laaabai patiko.

Dar lb noriu isbandyt plaukams kremini sviestmedi ir murumuru sviesta. Man jie tokie atrodo kaip margarino konsistensijos, lengva tept, nors is tikruju nei vieno nesu akyse maciusi blush2.gif Tik girdejau kad jie tinka plaukams
Atsakyti
ievvvvaa, bus labai įdomūs įspūdžiai apie murumuru iš tavęs, kaip iš plaukų maniakės biggrin.gif
Atsakyti
Ateinu konsultacijos.
Noriu pasigaminti rankų kremą labai maitinantį, nes atėjus šaltiems orams mano rankos taip nugrumba, kad baisu verysad.gif
Galvoju maišyti iš aliejų: kokio sviestmedžio, kakavos, mangų, avokadų. Pridėti bičių vaško ir glicerino. g.gif
Gal ką panašaus darėte ir galėtumėt patarti?
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 09 16, 10:11)
Pasidariau paluku kauke-kondicionieriu, na naudojau kaip kauke. Pagal si recepta
tik vietoj murumuru dejau sviestmedi. Na laabai patiko! Gavosi toks kaip pienelis, nezinau gal ir ne taip turejo gautis, bet dabar sedint dar slapiais plaukais, atrodo kad tiko, nes plaukai minksti, svelnus, nesivelia, "dregni" tokie.. wub.gif Tikiuosi gerai isploviau  smile.gif Tepiau ant sausu plauku, uztepus plaukai tapo matiniai. Uzsidejau maisiuka ir ranksluosti, palaikiau 1,5 val. Manau, kartosiu  smile.gif  Aciu Monikai  4u.gif


Aš irgi tika pasidariau pagal šį receptą, bet man susivarškiavo doh.gif Dėjau dar truputį vaško, pakaitinau, tada gerai susijungė smile.gif
Dar klausimėlis, tu jį naudojai ir prieš, ir po plovimo, ar tik prieš? 4u.gif
Atsakyti
Satura, aciu lotuliukas.gif man ji taip maga ismegint, mmmhmmm biggrin.gif

Hibisco, tik pries plovima...kur jau ten po...riebus jis 4u.gif
Atsakyti
o dėl ko taip maga? Tik dėl maniakizmo ar yra ir kitų priežasčių? biggrin.gif

aprašymuose užsienio puslapiuose kažkaip vis rasdavau, kad ypač tinka juodaodžių plaukams, tai vis atrodo, kad jis sausiems labai tiktų. O kai mano netokie, tai kažkaip atsargiai aš. Žodžiu, bus įdomi tavo nuomonė, kokia jo konsistencija, lengvas/sunkus, kokį plauką palieka. Jei kur ant rankos užtepsi, tai kaip geriasi, ar palieka blizgumo ant odos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 09 17, 09:02)
Blogai isploviau pacius plaukus unsure.gif saknys ok, jokio riebaliuko, jau antra diena, na dar rytas, kaip neploviau plauku, jei ne tas mano blogas isplovimas butu liux, bet ir dabartiniu atveju neplausiu. Siaip gerai, man laaabai patiko.

Dar lb noriu isbandyt plaukams kremini sviestmedi ir murumuru sviesta. Man jie tokie atrodo kaip margarino konsistensijos, lengva tept, nors is tikruju nei vieno nesu akyse maciusi  blush2.gif Tik girdejau kad jie tinka plaukams
na, sviestmedis tai jau rimtas dalykas biggrin.gif su juo ne juokai, reikia gerai isplauti. man irgi visai patiko sitas receptukas is pirmo zvilgsnio drinks_cheers.gif

dar nenusipirkai? as tai tik pabaigusi senaji sviestmedi (kuriam, atrodo, nera pabaigos), bandysiu kremini. apsikrauni viskuo, tai po to nebera kur ka deti, dar tfu tfu tfu jei galiojimas pasibaigtu, uzgriauzciau save biggrin.gif
siandien kaip tik tvarkausi, tai susideliojau (ir tai dar ne viska), 2 stalcius mano turtai-buteliukai, miltukai ir t.t. uzima, nebera kur uzrasus net pasideti lotuliukas.gif gerai dar, kad hidrolatai saldytuve, tektu ir trecia atlaisvinti biggrin.gif
QUOTE(Dobiliukė @ 2010 09 17, 10:01)
Ateinu konsultacijos.
Noriu pasigaminti rankų kremą labai maitinantį, nes atėjus šaltiems orams mano rankos taip nugrumba, kad baisu verysad.gif
Galvoju maišyti iš aliejų: kokio sviestmedžio, kakavos, mangų, avokadų. Pridėti bičių vaško ir glicerino. g.gif
Gal ką panašaus darėte ir galėtumėt patarti?
as kazkaip l. paprastai ziuriu i tas sudetis. faktas, kad bus geras dalykas vien del to, kad riebus sviestai, aliejai ieina. o ko daugiau noretum? nzn, gal EA dar koki dek. ka cia labai beprikursi. (kazkaip toptelejo tas musu apkalbetasis lanolinas-gal ir jo kazkiek butu gerai, nezinau cia, palieku paciai pasidometi, pagalvoti. tiesiog paminejau, kaip rimta riebala l. sausoms vietoms)
QUOTE(ievvvvaa @ 2010 09 17, 15:12)
Hibisco, tik pries plovima...kur jau ten po...riebus jis  4u.gif
biggrin.gif po plovimo naudojant, tai net afrikietei plaukai nutistu drinks_cheers.gif
Atsakyti
O tai jei imti paprasciausiai aliejus,i juos ideti pantenolio,silko,silikono,kokiu nors ea,tai kuom skirsis sitas dalykas nuo to kondicionieriaus? g.gif
O tie fitokeratinai kaip isplauni nepastandina plauku?Ar pasivaideno,ar kazkas rase ,kad jie plaukus kazkiek pastandina.
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2010 09 17, 18:07)
O tai jei imti paprasciausiai aliejus,i juos ideti pantenolio,silko,silikono,kokiu nors ea,tai kuom skirsis sitas dalykas nuo to kondicionieriaus? g.gif

O tie fitokeratinai kaip isplauni nepastandina plauku?Ar pasivaideno,ar kazkas rase ,kad jie plaukus kazkiek pastandina.
kalbi apie ievvvos daryta kauke? mastau.gif

isplovus man rodos normaliai lieka viskas, gal kiek papurina nebent, bet uztepus kietina. dar vis neisbandziau, bet is kalbu tai ir atsimenu smile.gif
Atsakyti