Zemiausia oro temperatura, kuria galima nustatyti su oro kondicionieriumi standartiskai yra 16 arba 18 laipsniu. Dabar saltuoju periodu atrodo, kad per auksta, bet kai kieme vasara buna +35, tai iejus i patalpa, kur +18 laipsniu ir isejus atgal i kiema galima netgi susirgti del temperaturinio soko.
Kondicionierius skirtas vesinti patalpas, kad pasiektu higienos normu nustatytus reikalavimus, o tai ir yra nuo +18 iki +26 laipsniu. Tiesa, pats oro kondicionieriu ispucia apie +6 laipsnius, todel ir negalima jo montuoti ten, kur galetu pusti tiesiai i zmogu.
Domejausi del oro kondicionieriu. Isirengiau viena DAIKIN oro kondicionieriu i 3 kambariu buta ir manau, kad tikrai uzteks vieno, nes praeitais metais kolega per pacius karscius isirenge analogiskame bute ir dziaugesi rezultatu.
Kiek istyriau rinka, tai geriausi kondicionieriai DAIKIN, TOSHIBA, MITSUBISHI.
Tiesa, DAIKIN iranga turi ir sviezio oro padavimo ir dregmes reguliavimo funkcija , ko neturi nei vienas kitas oro kondicionierius.
Papildyta:
QUOTE(isdykusS @ 2011 03 08, 00:27)
kas geriau:
SPLIT ON/OFF
ar
SPLIT INVERTER?
Inverter tipo kompresoriai sukurti su tikslu mazinti elektros sanaudas. Standartiskai INVERTER tipo oro kondicionieriai sunaudoja 30-40 proc. maziau elektros, nei on/off. Be to su inverter tipo oro kondicionieriais galima sildyti patalpas, priklausomai nuo modelio, kai lauko oro temperatura nukrenta iki minus 10 ar net minus 25 laipsniu, o praktiskai ir zemiau.
Papildyta:
QUOTE(lauritaz @ 2011 02 21, 16:43)
O kodel kas metai ta freona reikia pildyti

Turim tris metus, nepildem dar nei karto.
Jeigu iranga sumontuota kokybiskai, tai pirmus 2-3 metus freono papildyti nereikia, nes jis pildomas tik del montavimo broko, kai su dviem kairem rankom dirbantys meistrai palieka nehermetiska sistema.
Tiesa profilaktika butina bent jau karta i metus ir rinkos kaina apie 100Lt. Profilaktikos metu patikrinama iranga ir dezinfekuojama nuo nereikalingu mikroorganizmu.