Įkraunama...
Įkraunama...

Work & Travel USA 2011

Kaip manot, 1600$ housing'as sezonui-daug ar pakankamai normaliai? biggrin.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ishprotej @ 2010 09 28, 21:45)
Kaip manot, 1600$ housing'as sezonui-daug ar pakankamai normaliai?  biggrin.gif  g.gif

Nelygu, kur ir kaip gyvensi. Jei kokiam mazam miestely, tai 400$/men atrodo daugokai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ishprotej @ 2010 09 28, 22:45)
Kaip manot, 1600$ housing'as sezonui-daug ar pakankamai normaliai?  biggrin.gif  g.gif



Manau galima rasti ir pigiau smile.gif)


Ei, kas jau uzsiregistravot ir esat viena gal norit kompanijos? biggrin.gifD
Atsakyti
QUOTE(Jinnnai @ 2010 09 28, 22:45)
Manau galima rasti ir pigiau smile.gif)
Ei, kas jau uzsiregistravot ir esat viena gal norit kompanijos? biggrin.gifD


Naa.. Aš viena kaip ir biggrin.gif Žiūrint kokio lygio kompaniją siūlai biggrin.gif

Papildyta:
QUOTE(Sonderberg @ 2010 09 28, 22:35)
Nelygu, kur ir kaip gyvensi. Jei kokiam mazam miestely, tai 400$/men atrodo daugokai  blink.gif


Na, aš irgi panašiai pamaniau... Čia darbdaviai patys siūlo tokį variantą, ir tipo "jums tik dabar ši kaina atrodo didoka, bet pamatysite, kad sezono metu, mes siūlome vieną iš pigiausių housing'ų" g.gif
Čia Ocean city'je rodos, jei gerai pamenu...
Atsakyti
QUOTE(Ishprotej @ 2010 09 29, 11:33)
Naa.. Aš viena kaip ir  biggrin.gif Žiūrint kokio lygio kompaniją siūlai  biggrin.gif

Papildyta:
Na, aš irgi panašiai pamaniau... Čia darbdaviai patys siūlo tokį variantą, ir tipo "jums tik dabar ši kaina atrodo didoka, bet pamatysite, kad sezono metu, mes siūlome vieną iš pigiausių housing'ų"  g.gif 
Čia Ocean city'je rodos, jei gerai pamenu...


Ta prasme kokio lygio? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinnnai @ 2010 09 29, 12:20)
Ta prasme kokio lygio? biggrin.gif

Na, ar šiaip pabendraut nori, ar važiuot/skrist kartu, ar dirbt kartu... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jinnnai @ 2010 09 28, 22:45)
Manau galima rasti ir pigiau smile.gif)
Ei, kas jau uzsiregistravot ir esat viena gal norit kompanijos? biggrin.gifD



nu as kol kas irgi dar viena esu. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ishprotej @ 2010 09 28, 21:45)
Kaip manot, 1600$ housing'as sezonui-daug ar pakankamai normaliai?  biggrin.gif  g.gif


jei tai kaina zmogui tai tikrai daug. beveik 100% galiu garantuoti, kad tikrai imanoma rasti geresni varianta.
Atsakyti
QUOTE(Ishprotej @ 2010 09 29, 13:26)
Na, ar šiaip pabendraut nori, ar važiuot/skrist kartu, ar dirbt kartu...  biggrin.gif


Skristi ir dirbti kartu noriu biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(ozkiki @ 2010 09 29, 15:08)
nu as kol kas irgi dar viena esu.  smile.gif


Bendrakeleives nenori? smile.gif
Atsakyti
Sveiki,

Neseniai grįžau po programos ir jau užsiregistravau kitai vasarai ...
Dirbau kazino, kažkas mačiau domėjosi, tai manau, galėčiau kiek tai pakonsultuoti tuo klausimu..

O pačiai įdomu, gal kas pažįstate ar esat pats dirbęs viename iš parkų? Ar įmanoma rasti darbą ne per sponsorių, o tiesiogiai? yellowstone puslapy rašo, jog jie samdo darbo mugėse (bet bent jau pagal jų grafiką galima spėti, kad tokios vyksta tik azijoje)
Ar kam teko susidurti? Aš, beje, kalbu apie nacionalinius ar state parkus, ne pramogų ar atrakcionų smile.gif

Atsakyti
QUOTE(Someday_Somewhere @ 2010 09 30, 17:59)
Sveiki,

Neseniai grįžau po programos ir jau užsiregistravau kitai vasarai ...
Dirbau kazino, kažkas mačiau domėjosi, tai manau, galėčiau kiek tai pakonsultuoti tuo klausimu..

O pačiai įdomu, gal kas pažįstate ar esat pats dirbęs viename iš parkų? Ar įmanoma rasti darbą ne per sponsorių, o tiesiogiai? yellowstone puslapy rašo, jog jie samdo darbo mugėse (bet bent jau pagal jų grafiką galima spėti, kad tokios vyksta tik azijoje)
Ar kam teko susidurti? Aš, beje, kalbu apie nacionalinius ar state parkus, ne pramogų ar atrakcionų smile.gif


Galetum kuo daugiau ispudziu papasakot, mums viskas idomu biggrin.gif
Atsakyti
na man idomu, koki darba reikia dirbti kazino. smile.gif


Jinnnai , nu nznau. smile.gif gal ir butu geriau varyti su draugija, o ne vienai. smile.gif
Atsakyti