Įkraunama...
Įkraunama...

... pakilusios ...

Niu ka pradedam dar viena temele. 4u.gif 4u.gif
Senoji CIA


user posted image

As jau esu .Matau, kaip tyliai mainosi diena uz lango.
Kaip supasi dangui geltona saule ir tiesia i mane rankas mama.
Tik viena ja as is visu pazistu...
As jau esu .Dar nemoku juoktis .Todel verkiu is laimes , is smagumo, nes man patinka buti...
Priimk mane pasauli.Gerumu, sviesa ir groziu uzliuliuok.
Nepagailek man silumos ir laimes...
Ateidamas prasau...
Issaugok mano tevus, kad tureciau kam nusisypsoti, prikelti bundancia saulute..
As jau esu.Priimk mane pasauli .As atejau taves pazinti....


user posted image

Papildyta:
QUOTE(Žm@nytė @ 2010 09 17, 17:55)
ačiū.
na mums voniai, bet čia perbrangiai...
aj, apseisim su paprastom smile.gif



Mums nebuvo kitos iseities, tiko tik stumdomos.
Tai sitoj firmoj buvo pigiausiai, nes kai nuejom i vesida uzgiedojo apie 3000 doh.gif nors pries metus buvom daresi drabuzine didele, ieinama irgi tie patys 3000 doh.gif o cia tik durys. cool.gif
Atsakyti
Žmoniuk, pamažinau nuotrauką mirksiukas.gif
Atsakyti
Registruojuosi 4u.gif biggrin.gif

Šįvakar einam į Kuklačiovo kačių teatrą bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos,
prisiregistruoju ir as 4u.gif
Atsakyti
ir aš čia biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
Buvom tam teatre, mažei tai patiko klounai su katinais, man tai nea blush2.gif Kaip už tokį trumpą renginį, kuriame klounai biškiuką su tais katinais pastrakalioja, tai bilietai tikrai per brangūs blush2.gif Tai gerai, kad pigiausią dar ėmiau, o kai žmonių visai nebuvo, tai sėdėjom brangiausiose vietose lotuliukas.gif Bet daugiau tai neičiau ko gero.... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(me2za @ 2010 09 19, 00:44)
Buvom tam teatre, mažei tai patiko klounai su katinais, man tai nea  blush2.gif Kaip už tokį trumpą renginį, kuriame klounai biškiuką su tais katinais pastrakalioja, tai bilietai tikrai per brangūs  blush2.gif Tai gerai, kad pigiausią dar ėmiau, o kai žmonių visai nebuvo, tai sėdėjom brangiausiose vietose  lotuliukas.gif Bet daugiau tai neičiau ko gero.... cool.gif

mažai mūsų kliackiams atrakcijų,
vakar buvo mano vyrukai didieji 3D vėžliuko nuotykiai, kine. tai maniškiui patiko labai, tik akiniai nuo puses filmo nuspaude ir sakė vyras jis ten malėsi, jam laikyti tuos akinius reikėjo, žodžiu, vaikams filmas, tai ir akinius vaikiškus padarytų tam 3D.

nes kai mes Alisa žiūrėjom, man irgi paskaudo nosį nuo jų doh.gif
Atsakyti
Kadangi mano sukurta tema isbrokijot biggrin.gif net nesijunget prie jos cool.gif tai pasikartoius cia ax.gif

Atsakyams Zmonytei rolleyes.gif

Mums nebuvo kitos iseities, tiko tik stumdomos.
Tai sitoj firmoj buvo pigiausiai, nes kai nuejom i vesida uzgiedojo apie 3000 doh.gif nors pries metus buvom daresi drabuzine didele, ieinama irgi tie patys 3000 doh.gif o cia tik durys. cool.gif

Papildyta:

Nikte gal tu galetum ta mano pradeta tema istrinti, nes man kazkodel neduoda jos istrint g.gif
Atsakyti
QUOTE(lauritaz @ 2010 09 20, 09:09)
Kadangi mano sukurta tema isbrokijot  biggrin.gif  net nesijunget prie jos  cool.gif  tai pasikartoius cia  ax.gif


Aš tai net nemačiau jos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lauritaz @ 2010 09 20, 09:09)
Kadangi mano sukurta tema isbrokijot  biggrin.gif  net nesijunget prie jos  cool.gif  tai pasikartoius cia  ax.gif

nimačiau unsure.gif ieškojau per paiešką, ale nieko nerodė man, dėl to padariau 4u.gif


aišku dėl durų, ale daug vien dėl užgaidos mums gaunas doh.gif geriau uz 200 ir varstomos.
Atsakyti
O mums lyg sesę pamatė bigsmile.gif biggrin.gif Na aišku niekam nėra garantijos, bet kokia 90 proc tai sesė biggrin.gif Aš tai labai patenkinta blush2.gif O vyrui sakau "Turiu naujieną" cool.gif Tai tas: "Berniukas????????" bigsmile.gif O jau šypsena iki ausų doh.gif lotuliukas.gif Nu nea, sakau, moterų partiją steigsim lotuliukas.gif Tai man pareiškė, kad trečias bus berniukas blink.gif blush2.gif Įtariu fabrikas neužsidarys kol berno nesulauks cool.gif Šiaip tai aišku laimingas, kad tik viskas gerai būtų, bet manau, kad kaip ir kiekvienas vyras nori sūnaus... smile.gif
Atsakyti