Įkraunama...
Įkraunama...

Antibiotikai

Sveikos,

norėjau pasiteirauti, ar geriant antibiotikus buvote susidurę su tokiu "reiškiniu" kaip tepimas -kraujavimas iš makšties? Geriu Fromilid uno. Trečią dieną iš makšties pasirodė balzganos kraujo spalvos išskyros. Ir nežinau ką dabar čia daryt... Nėščia nesu, mėnesinės buvo prieš 2 savaites (mano ciklas paprastai trunka 27-29 d.).

Gal kas buvo susidūrusi su kažkuo panašaus? A? verysad.gif
Atsakyti
Čia greičiau pagrindinės ligos (tos, nuo kurios ab geri) kažkoks papildomas simptomas g.gif Jei gerai peršąlus esi, tai gal ir moteriškas koks organas sušalo unsure.gif
O pagal ciklą, tai ovuliacijai kaip tik - tuomet gali kažkiek ir pateplioti ax.gif
Atsakyti
Ačiū rolleyes.gif juokingai čia gaunasi. Trachėjos uždegimas ir bronchito "užuomazgos" nukrito kaip iš dangaus. Lyg ir nesišaldžiau niekur g.gif ... Ai, reiks pirmadienį gydytojos paklausti umn.gif
Atsakyti
Norėjau paklausti, gal žinote ar vienu metu galima gerti dvejus antibiotikus? g.gif Turbūt tai būtų per didelis apkrovimas kepenims ir inkstams. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2009 12 10, 17:05)
Norėjau paklausti, gal žinote ar vienu metu galima gerti dvejus antibiotikus? g.gif  Turbūt tai būtų per didelis apkrovimas kepenims ir inkstams. unsure.gif

galima, jei gydytojas taip paskyre
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2009 12 10, 16:05)
Norėjau paklausti, gal žinote ar vienu metu galima gerti dvejus antibiotikus? g.gif  Turbūt tai būtų per didelis apkrovimas kepenims ir inkstams. unsure.gif

žiūrint kokie , kartais pvz prie plaučių uždegimo skiria dvejų rūšių , jei tarpusavi "nesipjauna" ir taip paskirta tai galima.
Atsakyti
Man gydytoja paskyrė Ciproxin, bet jei šis antibiotikas "pjaunasi" su Amoxicilinu, tai saviveikla neužsiimsiu blush-anim-cl.gif

Ačiū už atsakymus. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2009 12 10, 19:16)
Man gydytoja paskyrė Ciproxin, bet jei šis antibiotikas "pjaunasi" su Amoxicilinu, tai saviveikla neužsiimsiu  blush-anim-cl.gif

Ačiū už atsakymus. smile.gif

Tai kaip suprantu tau gydytojas paskyrė Ciproxin, o pati vartoji amoxiciliną. Reikėjo pasitarti su gydytoju, šiaip jie manymu neturėtų "pjautis", nes yra visai ne tos pačios grupės. Jei ne paslaptis, kam tau dveji antibiotikai? O amoxiciliną prieš kiek dienų pradėjau vartoti, jei nesenai tai būtinai pabaik gerti kursą.

Čia kažkas rašė apie tepliojimą po 2 savaičių, tai dabar, kai organizmas pasilpęs, tikriausiai ir bus ovuliacinis tepliojimas.
Atsakyti
Man tepinėlyje rado Klebsiella oxytoca, kuri jautri Ciproxinui.
Ne, Amoxicillino negeriu, galvojau gerti ir jį, kad greičiau ir užtikrintai"užmušt" tą Klebsiellą. blush2.gif Manau, kad pakaks Ciproxino kaip gyd. išrašė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sella: 10 gruodžio 2009 - 20:55
QUOTE(Sella @ 2009 12 10, 21:54)
Man tepinėlyje rado Klebsiella oxytoca, kuri jautri Ciproxinui.
Ne, Amoxicillino negeriu, galvojau gerti ir jį, kad greičiau ir užtikrintai"užmušt" tą Klebsiellą. blush2.gif Manau, kad pakaks Ciproxino kaip gyd. išrašė.

Tai jau tikrai pati neeksperimentuok. O be to amoxicillinas tikrai neužmuš tos bakterijos- jis skirtas naikinti kitiems sukėlėjams.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sausė: 10 gruodžio 2009 - 21:13
tik nepamirskite prie antibiotiko vartoti ir probiotika, atstatymui geruju bakteriju, labai geras Erceflora duo, as naudoju,tai su antibiotikais gerai padeda nes neviduriuoju.
Atsakyti
Noriu paklausti, gal kam taip yra buve. Geriau penkias dienas antibiotikus ir po ju gerimo kazkas atsitiko su skonio receptoriais. Negaliu tiksliai pasakyt ar cia nuo antibiotiku ar nuo ko nors kito, bet kai valgau pvz saldaini jauciasi kartumas burnoj, valgau koki maista beveik nejauciu jo skonio. Nu kazkaip keistai, niekad taip nera buve g.gif tai ar gali tai but antibiotiku pasekme? g.gif
Atsakyti