Įkraunama...
Įkraunama...

Statybos firmos kaina

Dar uzvedziau viena temele,noreciau paklausti, kiek kainuoja pasisamdyt statybos firma,norint pasistatyt ~180 kv.namuka?Jei jus samdet, ar kokybiskai atlikti buvo darbai? g.gif
Atsakyti
QUOTE(indruckaa @ 2006 01 21, 10:57)
Dar uzvedziau viena temele,noreciau paklausti, kiek kainuoja pasisamdyt statybos firma,norint pasistatyt ~180 kv.namuka?Jei jus samdet, ar kokybiskai atlikti buvo darbai? g.gif

labas
mano vyras ta reikala ismano.
kaina apie 2000litu uz kvadratini metra,bet daug kas priklauso nuo apdailos medziagu
Atsakyti
QUOTE(indruckaa @ 2006 01 21, 10:57)
Dar uzvedziau viena temele,noreciau paklausti, kiek kainuoja pasisamdyt statybos firma,norint pasistatyt ~180 kv.namuka?Jei jus samdet, ar kokybiskai atlikti buvo darbai? g.gif

musu kaimynai pradeda si reikala, tai jiems priskaiciavo po 3000 litu uz kv.m.
Atsakyti
QUOTE(peledziuke @ 2006 01 22, 16:20)
musu kaimynai pradeda si reikala, tai jiems priskaiciavo po 3000 litu uz kv.m.


o cia medziagos ieina i ta kaina verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(indruckaa @ 2006 01 23, 16:56)
o cia medziagos ieina i ta kaina verysad.gif

Manau, kad taip, nes jei tiek kainuotų tik darbas, tai pastatyti namą beprotiškai brangu būtų blink.gif
Atsakyti
QUOTE(indruckaa @ 2006 01 23, 16:56)
o cia medziagos ieina i ta kaina verysad.gif

taip taip , cia kaina darbo+medziagos.
Atsakyti
QUOTE(jurgelizz @ 2006 01 22, 15:09)
labas
mano vyras ta reikala ismano.
kaina apie 2000litu uz kvadratini metra,bet daug kas priklauso nuo apdailos medziagu

drinks_cheers.gif
Mes statom Vilniuj - tai panašiai tokia kaina ir gaunas už kvadratinį metrą (apie 1800 Lt).
Atsakyti
mums cia vieni is forumo siule uz 1000lt. ar realu?
Atsakyti
Na nežinau ar realu,mum siūlė tik dėžutę už 1000 už kv..
Atsakyti
o ta statybos firma pateikia ataskaitas tarkim apie medziagu pirkima,kiek mokejo ir pan.? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(anna @ 2006 01 24, 17:03)
Na nežinau ar realu,mum siūlė tik dėžutę už 1000 už kv..



Įsiterpsiu, o ta dėžutė tai kas? Tai vien blokeliai?
Atsakyti
QUOTE(indruckaa @ 2006 01 21, 11:57)
Dar uzvedziau viena temele,noreciau paklausti, kiek kainuoja pasisamdyt statybos firma,norint pasistatyt ~180 kv.namuka?Jei jus samdet, ar kokybiskai atlikti buvo darbai? g.gif



Norėčiau suzinoti ir aš apie rąstinių namukų firmas, o gal čia klausiate tik statomų iš blokelių?
Atsakyti