Įkraunama...
Įkraunama...

Ką rinktis: fotografą-vyrą ar fotografę-moterį?

Sveikos merginos nzn ar jau tokia tema yra ar ne bet butu visai saunu ja panagrineti.kaip jus vertinate ka geriau rinktis ar moteri fotografe ar vyra fotografa.?
Atsakyti
Man atrodo, kad jokio skirtumo kas - moteris ar vyras, svarbu kokias nuotraukas jis padaro, kaip sukomponuoja ir t.t. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(cindy @ 2010 09 19, 18:46)
Man atrodo, kad jokio skirtumo kas - moteris ar vyras, svarbu kokias nuotraukas jis padaro, kaip sukomponuoja ir t.t. smile.gif


manau kad tu teisi bet tarkim jei darytum kokia erotine fotosesija blush2.gif manau skirtumas yra
Atsakyti
Man asmeniškai, su vyru fotografu darbuotis mieliau, nei su moterim unsure.gif Bet pirmenybę teikčiau kokybei nuotraukų, o ne lyčiai 4u.gif
Atsakyti
Ai, na nebent erotinė fotosesija.. Bet kadangi vestuvių subforumas, tai pagalvojau, jog vestuvėms smile.gif
Atsakyti
manau skirtumas menkas, fotografas nesvarbu kokia jo lytis mato per objektyva realiai grazu vaizda... jeigu erotine fotosesija vistiek tai yra profesonalai savo srities, nebent gal prie moters lengviau atsipalaiduot butu smile.gif
Atsakyti
pagal darbus...rinkčiaus tą kurio darbai atitiktų mano skonį ... o lytis fotografo mane mažiausiai domintų... erotinei fotosesijai taip pat....
Atsakyti
Man kazkaip nera svarbu kas fotografuos,net negalvojau apie tai,kai rinkomes fotografa blush2.gif bet mes taip issirinkom ir gavosi,kad bus ir vyras, ir moteris biggrin.gif Jie jauna seima, fotografuoja abu,bet pagrindine kaip ir moteris,o vyras ale padejejas,bet taip pat fokins (jie abu vienu metu fotkins skirtingais fotoaparatais) 4u.gif
Atsakyti
jokio skirtumo lytis, svarbu kokybe.
bet vienas pazystamas yra pasakes: fotografavau panas, jos tokios...baisokos. kai gavo nuotraukas sokinejo is laimes, nes jose buvo labai grazios:) dirbau su fotoshopu tol, kol panos man grazios patapo:) cia vyro zodziai fotografo:D
Atsakyti
QUOTE(Damutte @ 2010 09 20, 12:52)
jokio skirtumo lytis, svarbu kokybe.
bet vienas pazystamas yra pasakes: fotografavau panas, jos tokios...baisokos. kai gavo nuotraukas sokinejo is laimes, nes jose buvo labai grazios:) dirbau su fotoshopu tol, kol panos man grazios patapo:)  cia vyro zodziai fotografo:D

esu tokių komentarų girdėjos tiek iš vyrų tiek iš moterų tad...
Atsakyti
Siaip skirtumo nera,bet pas mus bus ir tas ir tas thumbup.gif
Atsakyti
pas mus buvo vyras, bet specialiai nesirinkom, kad būtų vyras, tiesiog patiko jo darbai ir išsirinkom jį smile.gif
Atsakyti