Įkraunama...
Įkraunama...

Kiek buteliukų įsigyti?

Patarkite "zaliai" mamaytei, kiek isigyti buteliuku, kiek jus ju turejote? Nes lialius dar mazas, tik pienuka valgo, bet juk prasides arbateles, misinukai.
Vienoje knygoje perskaiciau kad reikia 8 vnt. Tai ka su tiek veikti g.gif
Atsakyti
As nepirkau pradzioj nei vieno. Drauge padovanojo pieno nutraukeja su buteliuku, ji ir naudojau ir naudoju iki siol. Dabar esu igijijusi dar viena, man ir vieno pakanka.
Ypac jai maitinate pati, buteliuko is vis nereikia iki 6 menesiu, nebent reiktu pieno nusitraukti, kad galima butu ne paciai pamaitinti.
Atsakyti
QUOTE(vveduokle @ 2010 09 20, 17:26)
Patarkite "zaliai" mamaytei, kiek isigyti buteliuku, kiek jus ju turejote? Nes lialius dar mazas, tik pienuka valgo, bet juk prasides arbateles, misinukai.
Vienoje knygoje perskaiciau kad reikia 8 vnt. Tai ka su tiek veikti  g.gif

man nereikejo nei vieno. tiksliau, per tris vaikus turejau viena, ir tas savo dienas baige zaislu dezeje. is anksto nieko nepirkciau, veliau - pagal poreiki. zindant buteliukas praktiskai nereikalingas, nes - jei viskas gerai - zindomam kudikiui iki 6 men. jokiu papildomu arbateliu nereikia, o pradejus primaitinti galima girdyti is paprasto puodelio arba is kudikiams skirto puodelio su snapeliu.
Atsakyti
jei ketini maitint pati, užteks 1 (vandeniu ar sultims nuo 6 mėn)

o 8 rekomenduojami kai maitinama mišiniu, kad visai parai būtų buteliukų, kuriuos visus vienu metu vakare gaLėtum sterilizuot
Atsakyti
Tai nuo 6 men kai nebemaitinsiu krutimi daugiau nereikes? 1-2 uztenka?
Atsakyti
Man reikia 6, tiek telpa į sterilizatorių
Atsakyti
QUOTE(vveduokle @ 2010 09 20, 17:28)
Tai nuo 6 men kai nebemaitinsiu krutimi daugiau nereikes? 1-2 uztenka?

o kodėl nuo 6 mėn nebemaitinsi mp?
Atsakyti
QUOTE(*GAILĖ* @ 2010 09 20, 20:37)
o kodėl nuo 6 mėn nebemaitinsi mp?



na jei pienuko bus tai gal ir maitinsiu g.gif Klausimas jei nebemaitinsiu kiek tu buteliuku reiks
Atsakyti
2 pienui,2 arbatai ar vandenukui,sultims.Pas mane buvo tikriausiai 5,nes budavo uzkrenta kur ,o valgyt nori tai trauki greit ta kuris ant akiu,poto randi ir ta pasimetusi biggrin.gif
Atsakyti
Bent jau mums reikejo ir reikia 4 buteliuku. ax.gif
Atsakyti
As pirkciau viena arba nei vieno. O jeigu nereiks? Tai bus pinigai veltui ismesti.
O prireikus buteliuko, ji gi galima be jokiu problemu isigyti.
Atsakyti
QUOTE(vveduokle @ 2010 09 21, 20:02)
na jei pienuko bus tai gal ir maitinsiu  g.gif Klausimas jei nebemaitinsiu kiek tu buteliuku reiks

desnis paprastas - kol maitinsi, tol ir pieno bus.
Atsakyti