Įkraunama...
Įkraunama...

Darželiu darbo laikas

Sveikos mamos... rasau pikta ir susirupinusi nes Jurgineli meskiuku grupe lopselinukai dirba tik nuo 8 iki 17 val, kaip man atvesti vaika i darzeli, jei darbas tai pat nuo 8? yra budinti grupe, buvau nuejusi, ten tik dideli vaikai, vaikui ir taip stresas i dazeli o cia dar per keles grupes vesti... grizusi skambinu aiskintis i Kultūros ir ugdymo departamento Švietimo skyriu o ten pasake , kad taip negali buti... taip kaip suprasti? mokam uz diena kaip visas Vilnius 2,5 lt o turim rupesciu kada nuvesti, kada pasiimti...
ar cia man vienai tik problema, prasau pasidalyti kitos mamos mintimis kaip kituose darzeliuose koks darbo laikas?
Atsakyti
Pas mus darezelio laikas dar geresnis nuo 8 30 iki 17 val. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(prarajax @ 2010 09 21, 12:27)
Pas mus darezelio laikas dar geresnis nuo 8 30 iki 17 val.  doh.gif

kur cia taip? apie toki darbo laika isvis patyliu
Atsakyti
pas mus darzelis nuo 7.00 iki 17.30 thumbup.gif
Atsakyti
pas mus darželis nuo 7,30 iki 17,24 smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mažytis raktelis @ 2010 09 21, 20:28)
pas mus darželis nuo 7,30 iki 17,24  smile.gif

butent iki 24 min???? biggrin.gif idomu, kas buna jei mama vaiko pasiimt ateina 17.25 rolleyes.gif

Kiek zinau, kai kuriuose darzeliuose yra budincios grupes.
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2010 09 21, 20:48)
butent iki 24 min????  biggrin.gif  idomu, kas buna jei mama vaiko pasiimt ateina 17.25  rolleyes.gif

Kiek zinau, kai kuriuose darzeliuose yra budincios grupes.


jo būtent iki 24 l(abai juokinga), visur darželyje kabo būtent toks laikas lotuliukas.gif

jau kai būna 20 minučių pradeda ruoštis į budinčią grupę...
Atsakyti
musu darzelis tai savaitinis, tai del atvedimo ir pasiemimo nera problemu, tik penktadieniais darzelis dirba iki 16val,tai reikia greitai suktis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(indvai @ 2010 09 21, 11:06)
Sveikos mamos... rasau pikta ir susirupinusi nes Jurgineli meskiuku grupe lopselinukai dirba tik nuo 8 iki 17 val, kaip man atvesti vaika i darzeli, jei darbas tai pat nuo 8? yra budinti grupe, buvau nuejusi, ten tik dideli vaikai, vaikui ir taip stresas i dazeli o cia dar per keles grupes vesti... grizusi skambinu aiskintis i Kultūros ir ugdymo departamento Švietimo skyriu o ten pasake , kad taip negali buti... taip kaip suprasti? mokam uz diena kaip visas Vilnius 2,5 lt o turim rupesciu kada nuvesti, kada pasiimti...
ar cia man vienai tik problema, prasau pasidalyti kitos mamos mintimis kaip kituose darzeliuose koks darbo laikas?


O kaip susiję mokami ugdymo pinigai ir grupės darbo laikas g.gif Grupės dirba 10,5 val. o budinčios - 12 val. Bet reikia nepamiršti, kad sumažinus darbo užmokestį, atitinkamai sutrumpėjo ir darbo valandos. Be to, Jūsų vaikas nepaliekamas gatvėje, o priimamas į budinčią grupę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mažytis raktelis @ 2010 09 21, 20:28)
pas mus darželis nuo 7,30 iki 17,24  smile.gif


Pas mus pernai buvo nuo 8,30 iki 17,20, tai jau reikedavo suktis po darbo.
Aisku yra ta prailginta grupe, viena karta kai nespejau maniski ten ir nuvede, tai sedejo kamputyje susisukes, verke ir niekas demesio i ji nekreipe. Manau maziukams, o ypac lopselinukams ta prailginta, didelis liudesys.
Siemet pakeite laika, tikiuosi jau nebepasikeis. 7,15 -18 val.
Atsakyti
Šiuo klausimu aš esu patenkinta, nes mūsų grupė dirba nuo 6.30 iki 19 thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(moliugele @ 2010 09 22, 11:00)
Šiuo klausimu aš esu patenkinta, nes mūsų grupė dirba nuo 6.30 iki 19  thumbup.gif



Oo, kaip jums gerai
Atsakyti