Įkraunama...
Įkraunama...

raudonas užpakaliukas ir sėklidės

sveikos mamytes nežinau ką ir daryti pas mažiuką raudonas užpakaliukas ties išangę ko tik nebandėm niekas nepadeda net nuo grybelio clotrimazolis tepu jau 2 savaite o pagerejimo nesimato. dar jo seklidės raudonos jau savaite ir margancovkej laikiau ir tepu kremukais tas pats help gal kas turi tokia pat bedele.
Atsakyti
Manau eikit pas gydytoja.
Nes visokie kremai naudos mazai duoda, galima pakenkti. Nu "margancovke" manau ne pagalba cia.
Kai mano vaikui budavo paraudes uzpakaliukas padedavo pataisu milteliai.
Atsakyti
esam tureje problemu su dideliai uzpakaliuko nusutimais, tai man pataisai padejo, bet jie sausina oda labai, o pats geriausias buvo ir yra saltalankiu aliejus labai gerai padeda thumbup.gif ir dabar tik parausta uzpakaliukas ar seklides is karto patepu ir praeina greitai.ir jokiu palu jokiu kelnyciu tik pampi dedu jerigu nusutimas buna,ir pampius dedu gerokai didesnius kad nespaustu ir kvepuotu labiau.nes kai su triusikeliais tai jis daznai i kelnytes pasislapina ir tada oda greiciau parausta...
Atsakyti
daktarai patys nezino kaip gydyt manau kad tai issutimas nes jei butu grybelis padetu clotrimazolis. pabandysiu saltalankiu o po kiek pagerejima pastebeti galima
Atsakyti
Dazniau nuoga vaika palaikykite, keiskite dazniau pampersus.
O gal beda yra sauskelnes?

Man drauge yra rekomendavusi gera tepala nuo issutimu Dermilon Paste, mano vaikas neturi problemu su oda, todel nesu jo bandziusi.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo M.Rasele: 22 rugsėjo 2010 - 15:48
Mes pradzioje nuo issutimu gelbejomes krakmolu.
O siaip, profilaktikai beveik per kiekviena pampersu keitima pasidarom oro voneles. thumbup.gif
Jei atsiranda koks berimukas ar paraudimas, tai pasitepam Sudocrem, bet tai buna nedaznai. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(M.Rasele @ 2010 09 22, 15:46)
Dazniau nuoga vaika palaikykite,  keiskite dazniau pampersus.
O gal beda yra sauskelnes?

Man drauge yra rekomendavusi gera tepala nuo issutimu Dermilon Paste, mano vaikas neturi problemu su oda, todel nesu jo bandziusi.

Vat ta pati zadejau sakyti... biggrin.gif Meginkite Dermilon Paste. thumbup.gif Mano mazyliui taip pat buvo bedu su raudonu uzpakaliuku ir tikrai labai jau smarkiai buvo, niekas nepadejo. schmoll.gif Tai Dermilon Paste nusipirkom ir po geros savaites tepimo uzpakaliukas pasveiko. thumbup.gif Aisku, higiena reikalinga, plaudavau su Sebamed muiliuku ruriuka, palaikydavau be sauskelniu, daznai jas keiciau ir tada tepalo uztepdavau. mirksiukas.gif Pameginkite, gal ir jums pades. 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif Kaip gerai pagyvenus mama lotuliukas.gif lotuliukas.gif Pasakysiu sena vaista kuriuo gydydavo kudikius ligonineja ir nebudavo tais laikais pampiu o palos tai vaikai susdavo siaubingai Esu patarus ne vienai jaunai mamai kuri dar dabar dekoja
rusu vaistineje nusipirkite sintomicino mosteles po poros patepimu pamatysite rezultata jei tai isutimas Tai padeda net suaugusem Stori zmones yra linke susti be to tepalo neisgyvena thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 09 22, 21:25)
biggrin.gif Kaip gerai pagyvenus mama lotuliukas.gif  lotuliukas.gif Pasakysiu sena vaista kuriuo gydydavo kudikius ligonineja ir nebudavo tais laikais pampiu o palos tai vaikai susdavo siaubingai Esu patarus ne vienai jaunai mamai kuri dar dabar dekoja
rusu vaistineje nusipirkite sintomicino mosteles po poros patepimu pamatysite rezultata jei tai isutimas Tai padeda net suaugusem Stori zmones yra linke susti be to tepalo neisgyvena  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

mes isbandem labai daug tepalu ir iki zaizdu turejom nusutimus niekas nepadejo ir apdziovinom su pataisu sporom odele ir saltalankis isgelbejo,labai vargom bet siaip klausimelis jau po laiko bet ateiciai noreciau zinoti ar bazeje rusiskoje vaistineje gauciau? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikita_G @ 2010 09 22, 21:46)
mes isbandem labai daug tepalu ir iki zaizdu turejom nusutimus niekas nepadejo ir apdziovinom su pataisu sporom odele ir saltalankis isgelbejo,labai vargom bet siaip klausimelis jau po laiko bet ateiciai noreciau zinoti ar bazeje rusiskoje vaistineje gauciau? g.gif

Neseniai pirkau rodos 8lt kainavo mirksiukas.gif
Atsakyti
Mums pataisai pagelbedavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gosas @ 2010 09 22, 22:14)
Neseniai pirkau rodos 8lt kainavo mirksiukas.gif

dekui, reikes nusipirkti ir man mirksiukas.gif
Atsakyti