Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų prisiuvimas

Vakar prisisiuvau plaukus. Atrodo tai graziai g.gif, bet va jaudinuosi del prieziuros doh.gif ir dar paskaiciau, kad po 3 menesiu kazkur reikes plaukus keisti blink.gif negi jei taip trumpai telaiko g.gif gaila butu pinigu doh.gif
Kas turite, tai kas kiek laiko keiciate plaukus g.gif...
Idomu, kiek mokate uz prisiuvima (pati darba)? Ar patenkintos esate, ar nera sunku priziureti?
Atsakyti
"prisiūti plaukai", prie ko jie prisiūti? g.gif Gal galit nuotrauką įdėti?
Atsakyti
Prisegami plaukai
Plaukų priauginimas
Būklė po prisiauginimo. Ar kenkia plaukų priauginimas?
Atsakyti
"Prisiūti plaukus". biggrin.gif Aš ir galvoju, kas čia per naujadaras... Reikėjo prieš siuvant juos išsiaiškinti, kiek laiko jie atlaikys. mirksiukas.gif O šiaip temų SM apie tai tikrai pilna...
Atsakyti
QUOTE(Vitulka @ 2010 09 23, 11:19)

ot atsikros temos, butent apie si buda, nera...
buvo, taciau jau uzdaryta, o naujos niekas neatidare ax.gif
Papildyta:
QUOTE(micefee @ 2010 09 23, 11:21)
"Prisiūti plaukus".  biggrin.gif Aš ir galvoju, kas čia per naujadaras... Reikėjo prieš siuvant juos išsiaiškinti, kiek laiko jie atlaikys.  mirksiukas.gif O šiaip temų SM apie tai tikrai pilna...

anoks cia ne naujadaras ax.gif tiesiog yra toks budas biggrin.gif
o gal man pries siuvant neatejo i galva, o atejo tik dabar g.gif vadinasi dabar as jau nebegaliu nieko klaust, galima tik pries g.gif
Ka reiskia SM temu apie tai tikrai pilna g.gif.
Butent tema apie si buda ar yra g.gif ? Parodykit, jei yra, tai sia tuomet tikrai istrinsiu... ax.gif
Jei mane domina tikbutent sis budas, tai negi negaliu atskiros temos apie tai sukurti? Gal man ir dar kazkam butent tik tai yra aktualu... negi dabar butinai turiu perskaityti visas temas kurios susijusios su plauku priauginimu, kad atrast koki sakini butent apie sita buda g.gif
Toks jausmas, kad rasot bele rasyti doh.gif gal zinutes renkat g.gif Jei neturit ka pasakyti, tai gal ir nerasykite 4u.gif
Atsakyti
Aha, renku žinutes, 5000 man per mažai. biggrin.gif Sorry, nežinau, kas tas prisiuvimas, galvojau, kad čia tas pats kas ir priauginimas. O apie pasekmes tikrai reikėtų galvoti prieš kažką darant, o ne po darymo. Bet temų užvedinėti ir klausinėti niekas nedraudžia. mirksiukas.gif

Beje, gerai paieškojus, pasirodo, kad ir tokia tema jau yra: Plaukų prisiuvimas
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo micefee: 23 rugsėjo 2010 - 11:40
QUOTE(micefee @ 2010 09 23, 12:39)
Aha, renku žinutes, 5000 man per mažai.  biggrin.gif Sorry, nežinau, kas tas prisiuvimas, galvojau, kad čia tas pats kas ir priauginimas. O apie pasekmes tikrai reikėtų galvoti prieš kažką darant, o ne po darymo. Bet temų užvedinėti ir klausinėti niekas nedraudžia.  mirksiukas.gif

Beje, gerai paieškojus, pasirodo, kad ir tokia tema jau yra: Plaukų prisiuvimas

yra, bet jau uzdaryta 4u.gif
atidariau nauja mirksiukas.gif
noriu paklausinet, noriu pasitarti su tomis merginomis, kurios senai nesioja prisiutus plaukus ax.gif
na, negi dabar turiu teisintis lotuliukas.gif vejai visiski rolleyes.gif
beje 5000 zinuciu gal ir atsirado, kad komentuojat bele komentuot mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo arbuzina: 23 rugsėjo 2010 - 11:49
mano brolio panike prisiuna vis plaukus, jai plaukai geros kokybes tai tikrai nereiks ju keisti, tiesiog reiks persipint kas 3 men, nes atsipalaiduoja kasyte, prie kurios plaukuciai prisiuti smile.gif Panike plaukucius turi apie 2 metus, galiukai patriuse, bet pakirpus viskas ok butu. Siaip tai as jai karts nuo karto prisiuvu plaukucius, tik kaip as tai padaraus laikos zymiai trumpais, nes man neiseina taip itempt kasytes kaip kirpykose, tad greiciau ji atsileidzia smile.gif Per vis ta laika kiek ji siuvasi plaukucius, nebuvo jokio zalingo poveikio plaukuciams. Nemanau, kad sis budas yra kenksmingas, cia gi visai kas kita, nei priauginimas kapsulem ar dar kaip nors, tad dziaukites ilgomis kasomes ir nepergyvenkit, nes tikrai nera ko wink.gif
Atsakyti
plauku prisiuvimas yra vienas is 50-ties plauku priauginimo metodu.
As sio metodo niekam nerekomenduoju,pati esu apsimokinusi ir tai yra vienas is 6 mano turimu metodu,bet as jo nenaudoju,nesakau kad jis yra niekam tikes,jeigu kazkas nesioja ir tuo dziaugiasi tai labai smagu,bet man asmeniskai nepatiko.Visu pirma del to kad ziauriai nepatogu nesioti,miegi lyg ant begiu,galvos oda isberta,tempimas nezmoniskas,korekcijas reikia darytis mazdaug kas 3-4 savaites,siulai sonuose daznai atyra,be to chemiskai pazeistiems,itin issausejusiems ar silpniems plaukams tai is viso netinkamas metodas,nes siulai su kuriais tresas yra prisiutas prie jusu plauku kasytes,nuo treso svorio plaukus tiesiog nupjausto.Daugelis mano kad prisiuvimas nebrangiai kainuoja,bet kaina priklauso nuo prisiuvamu plauku kainos,galima prisisiuti pigiai prastus plaukus,bet tuomet reikes kas 3 menesius keisti,jeigu prisisiuti gerus plaukus,tai ir sumokesite gerai,be to korekcijos kas menesi taip pat reikalauja ir laiko ir islaidu.Mano manymu yra kur kas geresniu metodu nei prisiuvimas.
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2010 09 23, 12:47)
yra, bet jau uzdaryta  4u.gif
atidariau nauja  mirksiukas.gif
noriu paklausinet, noriu pasitarti su tomis merginomis, kurios senai nesioja prisiutus plaukus  ax.gif
na, negi dabar turiu teisintis  lotuliukas.gif  vejai visiski  rolleyes.gif
beje 5000 zinuciu gal ir atsirado, kad komentuojat bele komentuot  mirksiukas.gif



prisiuvamus plaukų tresus nešioju jau 4 metus . Man šis priauginimo būdas tikrai labai patinka , ir nepasakyčiau , jog kenkia plaukams, nes kitaip jau būčiau plika lotuliukas.gif už prisiuvimą visos galvos moku tik 60lt (kirpykloje) , korekciją darau kas 6-8savaites , tresus keičiu kas 1,5metų thumbup.gif
Atsakyti
4u.gif labukas. As prisisiuvus plaukus. Beja nenaturalius. Jau nesioju 3 menesius. laiko super,tik patrumpinu galus, kas menesi persiuvimas 60 litu. Plaukai neslenka,blizga kaip ir naturalus ,labai puiku smile.gif o priziureti visiskai paprasta.Isplaunu sampunu paprastu,tada uzdedu kauke ,isdziovinu ir tiek smile.gif jokiu bedu .Plaukus pirkau uz 100 litu ir man jie daug geresni uz naturalius kaina (600). Naturalus deja isslinko.
Papildyta:
QUOTE(linuxox @ 2010 09 27, 17:14)
plauku prisiuvimas yra vienas is 50-ties plauku priauginimo metodu.
As sio metodo niekam nerekomenduoju,pati esu apsimokinusi ir tai yra vienas is 6 mano turimu metodu,bet as jo nenaudoju,nesakau kad jis yra niekam tikes,jeigu kazkas nesioja ir tuo dziaugiasi tai labai smagu,bet man asmeniskai nepatiko.Visu pirma del to kad ziauriai nepatogu nesioti,miegi lyg ant begiu,galvos oda isberta,tempimas nezmoniskas,korekcijas reikia darytis mazdaug kas 3-4 savaites,siulai sonuose daznai atyra,be to chemiskai pazeistiems,itin issausejusiems ar silpniems plaukams tai is viso netinkamas metodas,nes siulai su kuriais tresas yra prisiutas prie jusu plauku kasytes,nuo treso svorio plaukus tiesiog nupjausto.Daugelis mano kad prisiuvimas nebrangiai kainuoja,bet kaina priklauso nuo prisiuvamu plauku kainos,galima prisisiuti pigiai prastus plaukus,bet tuomet reikes kas 3 menesius keisti,jeigu prisisiuti gerus plaukus,tai ir sumokesite gerai,be to korekcijos kas menesi taip pat reikalauja ir laiko ir islaidu.Mano manymu yra kur kas geresniu metodu nei prisiuvimas.

Tai gal galite isvardinti tuos geresnius metodus? g.gif Plauku tai norisi doh.gif
Atsakyti
nu vat as pasirodau su naujais ispudziais biggrin.gif
del miegojimo man 0 problemu, jokio diskomforto nejauciu visiskai...
uztat man kasytes tikrai buvo prastai supintos (pyne tik 3 karta gyvenime) doh.gif
issileido apatine eile jau po savaites doh.gif ir kaiip tik per atostogas doh.gif, tai isvis nuardziau paskutine eile. Tiksliau MB nuarde, besikeikdamas, kad nesamonem uzsiimu doh.gif. Tai likau su mazesniu kiekiu plauku, bet vistiek ilgais lotuliukas.gif
Dabar jau ir antra eile baigia pabegti ax.gif, bet jau nepykstu, nes nesioju turbut 3 savaites, tai kaip ir laikas kirpyklon ax.gif
Susiradau kirpeja, kuri tai tikrai moka (bent jau taip mane patikino), tai tikiuosi si karta geriau prisius ir laikys normaliai man...
Beje, visos sios bedos manes visai neatgrase bigsmile.gif
Atsakyti