Įkraunama...
Įkraunama...

Ko jus reikalaujate iš auklės?

Kiekvienos mamos reikalavimu amplitude labai skirtinga. Kokie jusu reikalavimai, pageidavimai auklei? Ar ji turi daryti viska, ar tik tam tikrus dalykus? Ko ji neturi daryti, t.y. jus net pasakote, kad ji to nedarytu (darbai, auklejimas), kazkaip nesielgtu su vaiku ar pan.?
Atsakyti
As esu tikrai reikli mama. Man svarbu ne tik ka daro vaikas, kaip priziurimas ir uzimamas, bet ir patys namai. Taciau is aukles nereikalauju, kad ji virtu valgyti mums su vyru ar tvarkytu namus. Uztenka, kad ji priziuri mano sunu, ji moko, uzsiima su juo, pagamina jam valgi.
Taciau tikrai man pasitaike nuostabus zmogus. Jei tik sunelis ilgiau pamiega, ji pagamina mums vakariene. Grizusi is darbo visada randu tvarkingus namus.
Net ir sunelis ja siaubingai myli. Sia savite ja pradejo vadinti "baba". Rytais, kai ji ateina, isgirstumete, kaip jis krykstauja ja pamates is dziaugsmo...
Kiek ji visko ji primoko...
Per tuos 6 men. ji tikrai tapo musu seimos nare.
Atsakyti
Nezinau, ar viska cia i tema parasiau :smile.gif biggrin.gif, bet vienu zodziu, prasau maziau, negu is jos gaunu. Esu patenkinta jos darbu. Be to, man svarbu, kai jauciu, kad ji mano angeleli myli smile.gif
Atsakyti
Labai geras klausimas...
man svarbiausia, kad aukle:
1. uzsiimtu su vaiku: zaistu, bendrautu, skaitytu knygeles ir pan.
2. pamaitintu, uzmigdytu;
3. palaikytu gera vaiko "fizine" savijauta, t.y. priziuretu, kad nesusaltu, neperkaistu, nesusizeistu.

Pas mus aukle neturi tvarkyti, valyti namu (aisku reikia susitvarkyti po vaiko pamaitinimo, savo indus issiplauti, bet nedirbti namu tvarkytoja).
Kadangi ateina retai - jai nereikia eiti i lauka su vaiku, kol pats nevaiksto. (per daug problemu su uzraktas, vezimelio nesiojimu ir t.t.)
Atsakyti
Aš iš auklės reikalauju rūpintis vien vaiko interesais, bet būna ji pasirūpina ir buitiniais dalykais vos per kelias buvimo mano namuose valandas. Reikalauju, kad žaistų su vaiku, patenkintu jo fiziologinius poreikius (pamaitintų, pakeistų sauskelnes) ir kuo mažiau sakytų negalima arba ne. Reikalauju ne auklėti, o tik prižiūrėti mano vaiką, rūpintis juo. Nieko neliepiu, palieku auklės iniciatyvai ėjimus į lauką, žaidimus, valgomų produktų pasirinkimą. Šiaip jau man patinka paklusnūs žmonės (t.y. tie, kurie dirba man), kurie per daug nereiškia savo nuomonės ir nelenda man į akis su savo patarimais. bet tai nereiškia, kad tyliai galima daryti ką nori. Iškart sakyčiau pastabas, jei išgirsčiau, jog auklė bruka savo pasaulėžiūrą, savo vertybes, savo įsitikinimus mano atžalai.
Atsakyti
Kadangi as dar visai neseniai turiu aukle tik 2 men, tai esu mazai patyrusi, bet savo reikalavimus as turiu:

1. Vaikas, vaikas, vaikas ( viskas, kas susije su vaiku)
2. Viena karta per diena isplauti grindis, nes mes turime suni ir naturalu, jog buna jo plauku.
3. Pavalgyti paciai, kad butu stipri.

Zinoma, jei buna diena, kai mano dukrele rami, tai vakare randame ir vakariene paruosta ir vyro marskiniai islyginti,  :) taciau tai jinai daro savo noru.
Atsakyti
Taip jau susiklostė, kad mano auklė:
tvarko namus
daro visiems valgyti
žiūri vieną vaiką, o jei serga ir du.

bet mano pagrindiniaiai reikalavimai
1. kad vaikas būtų pavalgęs
2. Pabuvęs lauke apie valandą
3. Jokio teliko (nes su manim prisižiūri ;D)
4. Kuo daugiau skaitymo,  lavinančių žaidimų.
Atsakyti
Kartą aš susipykau su savo aukle... dėl to, kad kai grįždavau namo, rasdavau primerktų dvokiančių vaiko palučių, išmėtyta būdavo viskas, kas tik įmanoma. Kokią savaitę grįždavau namo apie 1 val. nakties, nes rašiau magistrinį, ryte keldavausi apie 7 val., eidavau skalbti tų palučių, tvarkyti rūbelių ir t.t. Kartą neištvėrusi pasakiau, kad aš po savęs nepalikinėsiu nė vieno daiktelio ne vietoje, ir kad ji būtų maloni ir darytų tą patį. O žinot, ką ji atsakė? "Aš neturiu kada tvarkytis, nes užsiimu su vaikučiu..."  :-/ Tegyvuoja auklės - gerosios fėjos, o mamos - namų šeimininkės  ;D
(Čia, aišku, sarkazmas...) Po atitinkamo pokalbio savo namus grįžusi randu beveik idealius, ir palieku ryte jai tokius pačius idealius...Ir su vaikučiu randa laiko užsiimti, tikiuosi...Dabar esu visai patenkinta savo aukle.
Atsakyti
Man ir gi svarbiausia vaikas mirksiukas.gif Noriu , kad tik uzsiimtu su ja ir aisku padarytu valgyt , bet tik jai. MUMS NEREIKIA. Nu dar kartai prašluoti grindis, nes laikome šunį. Bet maniškei auklei nei sakyt ar praštyt nereikėjo . Sako , kai ji miega, vistiek neturiu ką veikt, ir pilnai galiu praplaut grindis ar ar ką padaryt. smile.gif
Atsakyti
Mūsų auklė rūpinasi dukryte,daro jai valgyti ir sau ir viskas smile.gif
Nieko daugiau ir neprašau,o ji pati ir nerodo iniciatyvos
Man yra svarbiausia,kad vaikui būtų skirtas visas dėmesys,o ką ji veikia kai dukrytė miega net nežinau g.gif
Atsakyti
as manau auklyte kuri ateina i jusu seima priziuret vaikelio turetu zinoti koks aukles darbas t.y. mokyti rasyti,skaityti,lavinti vaikuti. ir ne manau jog protingai auklei reiketu aiskinti kaip uzsiimti su vaiku. smile.gif o gal nesupratau temos klausimo? 4u.gif
Atsakyti
Man toks ispudis, kad mamytes per daug reikalauja is aukliu, taip suprantu pazaist, uzimt vaika, pamaitint, sauskelnes pakeist, bet apie lavinima, skalbiniu skalbima, lyginima ir namu tvarkyma tai esu skeptiskai nusiteikus. As asmeniskai nenoreciau, kad atejusi moteris priziuret mano vaikiuka landziotu po skalbimo deze ir t.t. O uz tai ir atlygis turetu buti ne 5 ar 6 Lt/val. O lavinimas tai cia tevu ir mokymo istaigu pareiga. Tai kyla toks klausymas ar ieskote aukles ar namu seimininkes? Cia jau zmogaus issnaudojimas. Tuo labiau, kad ir ne visos mamos sugeba ir grindis blizgint kas diena irvalgyt daryt, o jei dar judru vaikiuka turi tai isvis thumbup.gif Taip kad nesupykit, cia tik mano nuomone 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sundown: 23 sausio 2009 - 15:36