Įkraunama...
Įkraunama...

Kraujavimas nėštumo metu

MERGAITES PADEKIT!!!!!!!!!!!
nezinau kas daros vakar vakare netiketai pradejau kraujuot..net nejauciau kad kraujas pradejo begt..jo buvo gana daug..bet paskui jis nustojo lyg niekur nieko..o siand truputy yra rudu isskyru...esu 7 sav kaip nescia..ryt prasidede astunta...pas gydytoja tik pirmadieny leksiu...labai bijau kad nebutu jau per velu..gal kam taip buvo nutike?labai bijau...dabar tik guliu ir nieko nedarau...
Atsakyti
Siūlyčiau nieko nelaukti ir šiandien pat važiuoti į ligoninės priimamąjį
Atsakyti
dar yra paprasta priemone-
atsigulti ant nugaros,
susikelti kojas aukstai,
isgerti letai raudono vyno taure ir
pasisneketi su mazhiuku, kad niekur neskubetu, kad labai jo laukiate, bet dar ne laikas, kad ten kur jis yra yra gerai, etc.

sako padeda
nestuke.gif
Atsakyti
nieko nelaukit, o važiuokit pas gydytoją, kraujavimas 7-8 sav. labai pavojingas, nes didelė persileidimo tikimybė verysad.gif
sakau iš savo asmeninės patirties, man taip buvo, iš karto važiavau į ligoninę, nelaukiau ryto, naktį ir važiavau, man viskas baigėsi laimingai, linkiu ir jums to paties 4u.gif
Atsakyti
Man kraujavimas baigėsi laimingai ax.gif bet aš tą pačią dieną jau pas gydytoją sėdėjau.Važiuok į ligoninę arba privačiai (priima gi tą pačią dieną).
Atsakyti
Man taip pat buvo prasidejes kraujavimas kai nestumas buvo 6 savaites,tai daktare man patare guleti lovoje,gerti daug skysciu ir valgyti greifurto,nes jame daug c vitamino,kraujavimas nustojo per dvi dienas.. thumbup.gif nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Agė @ 2008 12 04, 08:17)
isgerti letai raudono vyno taure


Vyno tai kaip ir nereikėtų, nes jis kelia kraujo spaudimą, tai nuo kraujavimo dar tik blogiau gali pasidaryti, plius jeigu kraujavimas nesiliauja ir reikia važiuoti į ligoninę kad stabdytų tai irgi negerai, nes daugumos vaistų negalima maišyti su alkoholiu.
Atsakyti
sveikos visos mamytes ir busimos mamytes. as laukiuosi jau 15sav. ir siandien pasimylejus su vyru pastebejau rausvu isskyru ,ju buvo kai tik nuejau i tuoleta veliau jos baigesi..taciau nakty siek tiek maude pilvuka. Man pas gyditoja tik po savaiteles priklauso eiti.. todel nezinau ka daryti labai bijau, kad nebutu nieko atsitike vaikeliu. gal galit patarti ka daryti ar kam nors yra taip buve verysad.gif
Atsakyti
labas, zinok taip gali nutikti ir tai nereiskia, kad kazkas negerai mazyliui. tiesiog gimdos kaklelis yra labai jautrus ir ji daugiau sudirginus gali pasirodyti kraujuko.tai normalu.as pati kalbejau apie tai su gine. nors man taip nebuvo, bet ji man papasakojo, kas gali buti po lytinio akto. aisku, nelabai ramina kad ir zinai visa tai, o pamatai, kad kelnese yra kraujuko. bet jei nekraujuoja smarkiai manau, kad ir kaip daktare sake, nusiraminti reikia ir po dienos turi susitvarkyti smile.gif o pilvukas gali ir nuo nervu padilgcioti, man yra taip buve. nusiramink ir isgerk kokios melisu arbatos cool.gif
Atsakyti
laba diena.nebezinau nei kur nei pas ka kreiptis nes pas ka tik kreipiausisi jokio atsakymo negavau tik gulek lovoje ir viskas.pries gera savaite 2 dienas kraujavau viena diena labai stipriai kita diena kadangi gulejau tai tik truputuka.viskas buvo gerai visa savaite,bet siandien vel pasirode truputelis kraujo,bet jis rudas ir keli lasai.skausmu lyg nera tik truputeli maudzia pilvo apacia.ar cia pavojinga,nes kiek buvau ligonineje man nieko tvirtai nepasako,nes nezino priezasties.beje as 3 menesiai ir 2 dienos nescia.aciu uz atsakymus
Atsakyti
kreipkis i kita ligonine,cia juk nejuokai,taves negulde i ligonine tirt?
Atsakyti
TAi pavojinga, tikrai verta sunerimti. PAsikonsultuok su savo ginekologe ji tau patars ka daryti. Gal paskirs kokiu vaistuku. Prie gresiancio persileidimo parindinis gydymas ir yra poilsis, gulimas rezimas, ramybe. Sveikatytes tau 4u.gif
Atsakyti