Įkraunama...
Įkraunama...

Celiulitas VII tema

senoji tema Cia
Atsakyti
Dzijanka, gal galėtum plačiau parašyt apie tyos papildus nuo celiulito. Kaip vadinasi, kur gauti, kokia kaina? Norėčiau ir aš įsigyt.
Ir dar noriu paklaust. Rašei, kad naudoji savo pasigamintą masažo aliejų. Kur gaut migdolų aliejaus? Sakei, pirkai turguj. Vilniuj? Aš kaunietė. Gal ir pas mus turguj bus? Tik kiur ieškot? Prie maisto prekių ar prie kosmetikos?
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 04 11, 08:43)
Dzijanka, gal galėtum plačiau parašyt apie tyos papildus nuo celiulito. Kaip vadinasi, kur gauti, kokia kaina? Norėčiau ir aš įsigyt.
Ir dar noriu paklaust. Rašei, kad naudoji savo pasigamintą masažo aliejų. Kur gaut migdolų aliejaus? Sakei, pirkai turguj. Vilniuj? Aš kaunietė. Gal ir pas mus turguj bus? Tik kiur ieškot? Prie maisto prekių ar prie kosmetikos?

papildai namie, tiksliai nepasakysiu, Cosmopolitan kaip tik daabr reklamuoja. Minceur kazkas, prancuziskos gamybos, laboratorie physience kazkas
Cellu pack
na zodziu labai ten sudetingai aprasyta, ten yra ryte vienos rusies tablete, vakare 2 kitos rusies. Yra CLA 500mg, del ko tirpsta riebalai.
Alieju galima nusipirkt prie ksometikos, vaistinej, ksometikos pardej. KAune tikrai yra. mirksiukas.gif
Atsakyti
Panevėžyje galima nusipirkti tauriu erzoteriniame knygyne, jis netoli "Leliu vezimo" teatro mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Dzijanka @ 2007 04 16, 09:30)
na kaip kam sekasi su tuo celiulitu? ar visos jau isnaikinot ir cia nebesedit? 4u.gif

Aš vis dar naikinu tongue.gif Rezultatai jau matosi, todėl ir įkvėpimas toliau kovot dar nedingo biggrin.gif Mano ginklas prieš celiulitą - masažinės taurės ir anticeliulitinis aliejus. Jau daugiau nei 3 savaites masažiukais užsiimu. Visai faina, pasirodo.
Atsakyti
Mane irgi gundot su tom taurėm, kur Vilniuje pirkot? Tik kažkaip atrodo, kad tingėsis su jom terliotis, bet gal jei jausčiau poveikį, kaip tik stimulo būtų bigsmile.gif O jos tik paviršinį celiulitą naikina, matomą plika akimi?
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 04 16, 12:00)
Mane irgi gundot su tom taurėm, kur Vilniuje pirkot? Tik kažkaip atrodo, kad tingėsis su jom terliotis, bet gal jei jausčiau poveikį, kaip tik stimulo būtų  bigsmile.gif  O jos tik paviršinį celiulitą naikina, matomą plika akimi?


aha, man irgi idomu kur Vilniuj tu tauriu pirkt g.gif skaiciau lyg kad Kalvariju turgui pirko, tik man idomu kur ten tiksliau, nes bludyt po turgu ir kiekviena apziuret, tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Yolka @ 2007 04 16, 13:34)
aha, man irgi idomu kur Vilniuj tu tauriu pirkt  g.gif  skaiciau lyg kad Kalvariju turgui pirko, tik man idomu kur ten tiksliau, nes bludyt po turgu ir kiekviena apziuret, tai  doh.gif

iejus pro pargindinius vartus po desine, praejus mesos paviljona, kioskas papildai
vadinasi Chiudo banka
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 04 16, 11:00)
Mane irgi gundot su tom taurėm, kur Vilniuje pirkot? Tik kažkaip atrodo, kad tingėsis su jom terliotis, bet gal jei jausčiau poveikį, kaip tik stimulo būtų  bigsmile.gif  O jos tik paviršinį celiulitą naikina, matomą plika akimi?

Ir aš maniau, kad tingėsiu terliotis, bet tas masažiukas visai malonus ir 15 min. neprailgsta...
Atsakyti
QUOTE(Lelija33 @ 2007 04 16, 19:11)
Vaistinėse ne, yra turguose rusiškų maisto papildų kioskuose. Kaina nuo 10 iki 14 Lt. Pakuotėj 2 taurės.


O jų dviejų ir pakanka? Gal galėtumėt tikslų pavadinimą? Masažinės taurės..? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(s@gute @ 2007 04 16, 21:04)
O jų dviejų ir pakanka? Gal galėtumėt tikslų pavadinimą? Masažinės taurės..?  blush2.gif

Taip, kioske reikia klausti masažinių taurių (aš prašiau vakuuminių taurių, tai nesuprato, ko noriu schmoll.gif ). Ant kartotinės dėžutės parašyta "Чудо-банка", jei yra lapelis LT kalba, tai rašo: "Stebuklingosios taurelės" smile.gif
Kaip masažuotis ir kaip tos taurės atrodo gali pažiūrėti štai čia:
http://www.masazonam...GES/Masazas.htm
Dviejų taurių pilnai pakanka. Tuo pačiu metu galima masažuotis abi šlaunis be problemų.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lelija33: 17 balandžio 2007 - 06:52
QUOTE(Lelija33 @ 2007 04 17, 07:51)
Taip, kioske reikia klausti masažinių taurių (aš prašiau vakuuminių taurių, tai nesuprato, ko noriu  schmoll.gif ). Ant kartotinės dėžutės parašyta "Чудо-банка", jei yra lapelis LT kalba, tai rašo: "Stebuklingosios taurelės"  smile.gif
Kaip masažuotis ir kaip tos taurės atrodo gali pažiūrėti štai čia:
http://www.masazonam...GES/Masazas.htm
Dviejų taurių pilnai pakanka. Tuo pačiu metu galima masažuotis abi šlaunis be problemų.


Ačiū labai 4u.gif reikia kokio aliejaus spec. ar pakanka kremu išsimozot? bigsmile.gif
Atsakyti