Įkraunama...
Įkraunama...

Ar turite mėgstamiausią maldą?

Ar turite? Koki būna jūsų malda? Mano mėgstamiausia ši. Žinoma, nemoku jos mintinai, bet dažnai pagalvoju, o kad žmonės išmoktų mazgoti vienas kitam kojas, kad kartais užmirštų save, kad pamirštų savo egoizmą ir "garbę"...

Jei Žmonės iš Sirijos nuplautų kojas tiems, kurie gyvena Libane,
o libaniečiai syrams...
Jei politikai nuplautų kojas savo pavaldiniams...
Jei šį vakarą prezidentas nuplautų kojas ministrams, o ministrai sekretoriams,
sekretoriai – deputatams...
Jei šį vakarą tėvai nuplautų kojas vaikams, o vaikai tėvams...
Jei mokytojai nuplautų kojas mokiniams...
Jei kiniečiai nuplautų kojas amerikiečiams,
o amerikiečiai rusams...
Jei didelių Brazilijos fermų savininkai ateitų į miestų pakraščius ir nuplautų kojas gatvės vaikams...
Nereikėtų brangių NATO, ES, UNESCO ar kovos prieš badą pasaulyje organizacijų susirinkimų...
Tai būtų daug veiksmingiau...
Ne aš tai sugalvojau, tai Jėzaus paiūlymas:
"Jei tad aš – Viešpats ir Mokytojas – numazgojau jums kojas, tai ir jūs turite vieni kitiems kojas mazgoti. Aš jums daviau pavyzdį, kad ir jūs taip darytumėte, kaip aš jums dariau".
Niekas taip nepakeis pasaulio, kaip žmogus, kuris mazgoja savo brolio kojas.

tėvas Pier Tierry
Atsakyti
As tai koju nesiplaunu siap tik kai maudausi karta ar du i savaite arba kai jau labai suprakaituoja po mano drambliuko keliones. Ir kojines apytikikriai viena karta i savaite, jei ypatingai nekeliauju, o kartais ir kas dvi savaites plaunu.
Na, as teikiu prioriteta siai maldai:

Dievuli, patarnauk

Dieve, tu mano brolau, patarnauk man, kaip Jezuliui Tavo Sunui.
Padek man atsikratyt nuo to parazitisko isdidumo, nuo ko negalejo pabegti Tavasis vienturtis Sunus Jezus.

Su padieka, Tau, Dieve
Dievas
Atsakyti
man tai labai patinka Satja Sai Babos mintys-maldos..
Paskaicius mamyciu praradusiu vaikelius sielvarta, emiau melstis kas vakara uz savo dukryte, prasau, kad ja saugotu , kad augtu sveika ir laiminga, padekoju, kad ja turiu, atsiprasau jei saukiau, isbuciuoju miegancia ir uzmiegu salia wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo primavera: 23 sausio 2006 - 15:57
o man šita labai paprasta, bet graži, nuo vaikystės ją atsimenu, tik gal per retai naudojuosi ja blush2.gif
labai tinka vaikučiams mirksiukas.gif

Angele Sarge man paskirtasis,
būk prie manęs tu mano gerasis,
vakarą, rytą, naktį ir dieną,
saugoki mano žingsnį kiekvieną wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Telepatas @ 2006 01 23, 14:37)
As tai koju nesiplaunu siap tik kai maudausi karta ar du i savaite arba kai jau labai suprakaituoja po mano drambliuko keliones. Ir kojines apytikikriai viena karta i savaite, jei ypatingai nekeliauju, o kartais ir kas dvi savaites plaunu.
Na, as teikiu prioriteta siai maldai:

Dievuli, patarnauk

Dieve, tu mano brolau, patarnauk man, kaip Jezuliui Tavo Sunui.
Padek man atsikratyt nuo to parazitisko isdidumo, nuo ko negalejo pabegti Tavasis vienturtis Sunus Jezus.

Su padieka, Tau, Dieve
Dievas

Nu zmogau, tu kaip is kitos planetos doh.gif biggrin.gif kokios maudynes, kokios drambliuko keliones, kokios kojines g.gif kokios dievo maldos dievui unsure.gif
Atsakyti
AS kai pajutau telepatija sus savo telepatine sita mergina tai man Dievas tapo nepagristas ir as dziaugiuos su ja.
Sai baba vienas jaunuolis kaltina ji sksualiai isnaudojus ir rodomi kaip sai baba pasinaudodamas triukais mulkina zmones. Yra BBC filmukas. MAno nuomone jis paprasciausias mulkintojas, nes jo stebuklai buna tik tarp pasleptu jo kuno daliu ir zodziu kaip pas magus iliuzionistus. Ir vienur manoma, kad jam rupi jaunuoliai seksualai isnaudot.
Atsakyti
QUOTE(Telepatas @ 2006 01 23, 18:23)
AS kai pajutau telepatija sus savo telepatine sita mergina tai man Dievas tapo nepagristas ir as dziaugiuos su ja.
Sai baba vienas jaunuolis kaltina ji sksualiai isnaudojus ir rodomi kaip sai baba pasinaudodamas triukais mulkina zmones. Yra BBC filmukas. MAno nuomone jis paprasciausias mulkintojas, nes jo stebuklai buna tik tarp pasleptu jo kuno daliu ir zodziu kaip pas magus iliuzionistus. Ir vienur manoma, kad jam rupi jaunuoliai seksualai isnaudot.

kaip pasakysi.... mirksiukas.gif
Atsakyti
Teve mūsų thumbup.gif
Atsakyti
aš prieš miegą padėkoju Dievui už dar vieną dieną, už dukrelę, atsiprašau jei elgiausi negerai, paprašau, kad saugotų mano mylimus žmones, kad žmonės labiau mylėtų vienas kitą. juk nesvarbu kokia malda, svarbu, kad būtų iš širdies.
Atsakyti
mano mėgstamiausia malda Sveika Marija na ir rožinis ax.gif
Atsakyti
Turiu dvi mėgstamas:

AŠ ESU violetinės liepsnos būtybė,
AŠ ESU tyrumas, kurio trokšta Dievas.

Ir pakeistą "Sveika Marija":

Sveika Marija, malonės pilnoji, Viešpats su tavimi, tu pagirta tarp moterų ir pagirtas tavo sūnus Jėzus. Šventoji Marija, Dievo motina, MELSK UŽ MUS, DIEVO SŪNUS IR DUKTERIS, DABAR IR MŪSŲ PERGALĖS PRIEŠ NUODĖMĘ, LIGAS IR MIRTĮ valandą. Amen.

Žuvų erą pakeitė Vandenio era, tad ir maldos kinta... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(happymother @ 2006 01 27, 23:22)
Teve mūsų thumbup.gif


bet "tėve mūsų" truputį rizikinga, jei jos nevykdai. man asmeniškai labai svarbūs žodžiai: "atleisk mums mūsų kaltes, kaip ir mes atleidžiame savo kaltininkams". bet juk kartais nebūni atleidęs, gyveni su skauduliu... tada "tėve mūsų" nekalbu...
Papildyta:
QUOTE(spurgele @ 2006 01 30, 09:56)
mano mėgstamiausia malda Sveika Marija na ir rožinis  ax.gif



anksčiau kažkaip nelabai "draugavau" su Marija. ax.gif na, jis man buvo svarbi tiek, kad Viešpats pasirinkta būti Jėzaus motina. nesimelsdvau jai, kol pati netapau mama. dar neatsekiau, kodėl manyje kažkas lūžo, bet man labai gera, kad atradau Mariją.

o rožančiaus nemėgdavau, kol neužsukau pas Tiberiados brolius. gera buvo brendant per pusnis, siekiancias kelius, bristi ir melstis. dabar mažiukas rožančiukas visada mano kišenėje, tai einant iki darbo apsuku 4u.gif
Atsakyti