Įkraunama...
Įkraunama...

Artėjančio gimdymo požymiai IV dalis, ką jaučiate

Na ką senos temelės gyventojos, kraustomės į naują temelę ir laukiame naujų nėštukių su savo klausimėliais, neramumais bei pojūčiais.
Laukiam savo mazylių kartu user posted image user posted image




SENA TEMA ČIA
Atsakyti
sveikos busimos mamytes,pati mamyte tapau pries 6 menesius.Gerai atsimenu kai laukiau tos dienos,pernesiojau savaitele-buvome 6 tokios palatoje dienos skyriuje,man daktare vis sakydavo -tu pagimdysi veliausiai is tu 6,nesiosi kaip dramble.Kaklelis kietas,vos 1,5 cm prasidares.penktadieni pradejo kilti spaudimas,sestadieni dar nekrenta-slauge sako ruoskis,greit gimdysi-o as-nejuokaukit,as dar menesi nesiosiu.Pradejo po piet lengvai spazmuot,bet nesupratau nieko.Naki 23.30 nubego vandenys,pagimdziau sekmadieni vakare po 19 val kanciu,beje pirmoji is to sesetuko 4u.gif gimdymas baigesi cezariu,nes nesistate kudikis i mazaji dubeni,bet siandien kleckas didziausias,labai myliu savo sunu wub.gif
Atsakyti
Sveikutes busimos mamytes smile.gif
As sianakt irgi nelabai ramiai miegojau. Visa nakti jauciau pilvelio maudima. Ne tai labai stipriai, bet vis gi. O apsiversti nuo sonelio ant sonelio tai kaip ir tau, raketa, nebuvo labai malonus. Taigi, siandien is pat ryto buvome GN konsultacijoje, tai kaklelis prasiveres 3cm. Toliau laukiam. Apziura aisku gimdos kaklelio kaip visada buvo nemaloni. Gydytojas sake, kad nuo apziuros gali viskas pasisitumeti. O laukti galime iki 5dienio arba 1dienio. Cia jau kaip mes nuspresime. T.y. kada jau noresime isikisti.
O dabar va namuciuose sedziu tai skausmas taip ir nepraeina. O dar ta apziura sujudino viska, tai speju siandien visa dienele ir jausiu tuos maudimus.
Atsakyti
anater.s sorry, bet kada tau terminas, as pamirsau blush2.gif Kazkaip susinervinau, gal ir pas mane veiksmas vyksta, gal anksciau pas G nueit reiktu g.gif
Atsakyti
Labas rytas mielosios 4u.gif . Oj kaip man siandien nakti skaudejo, taip tempe apacia siaubingai, bet taip norejau miegoti, kad net neskaiciavau kiek trunka rolleyes.gif ir stengiausi toliau miegoti ax.gif , nes su vyru nusprendem vakar, kad galiu gimdyt nuo sestadienio lotuliukas.gif. Mums rytoj pas daktare, tikiuosi pasveiko jinai jau smile.gif . Sake ziures kakleli doh.gif .
Atsakyti
labas rytas visoms, ziuriu visoms kazkoks veiksmelis prasidejo smile.gif o as sianakt gerai miegojau, praeita nakti visa nemiga kankino, tai sia atsigriebiau. Tik nzn ar per miegus ar istikruju, atrode kad pilvas kieteja. Ketvirtadieni paskutinis apsilankymas pas gine, sake kad jau ir ant kedes lipsim ir matuos...
Atsakyti
Na va, ziuriu mes cia visos dar negimusiems leliukams nurodinejam, kada gimti lotuliukas.gif Bet jie pas daugeli ir pakankamai paklusnus, gimsta plius minus pagal mamyciu ir teveliu norus 4u.gif Na bet as tikiuosi, kad mano leliukas nelauks tevelio nurodytos dienos schmoll.gif nes as dar dvi savaites nesioti nenoriu, tetukas sako, kad superine data butu 2010.10.10, bet as visai nenusiteikusi su tokia savijauta iki tos datos vaikstineti user posted image
Atsakyti
QUOTE(raketa @ 2010 09 28, 11:06)
Na va, ziuriu mes cia visos dar negimusiems leliukams nurodinejam, kada gimti lotuliukas.gif Bet jie pas daugeli ir pakankamai paklusnus, gimsta plius minus pagal mamyciu ir teveliu norus 4u.gif Na bet as tikiuosi, kad mano leliukas nelauks tevelio nurodytos dienos schmoll.gif nes as dar dvi savaites nesioti nenoriu, tetukas sako, kad superine data butu 2010.10.10, bet as visai nenusiteikusi su tokia savijauta iki tos datos vaikstineti user posted image


as sakiau man jau grazu kad butu 2010 10 o diena tegu vaikas pats pasirenka, bet kadangi terminas 09.30 tai noretusi kad labai toli nuo jo nenutoltu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nepamenuu @ 2010 09 28, 11:08)
as sakiau man jau grazu kad butu 2010 10 o diena tegu vaikas pats pasirenka, bet kadangi terminas 09.30 tai noretusi kad labai toli nuo jo nenutoltu smile.gif


Sutinku thumbup.gif . jau 2010 10 labai grazu smile.gif . O diena jau kokia bus, tokia bus smile.gif
Atsakyti
Sveikos visos mirksiukas.gif Niu, o mano gyventojas visai nurimo...nakti nebekietineja pilvuko, mazai spurda.Tik velyva vakata uzeina didziuliai spazmai, atrodo tempia viska zemyn, bet po keliu kartu nustoja...Vyras net stebisi, sako matau jau nebesiruosi gimdyti... doh.gif Nepalyginsi kokie stiprus ir dazni susitraukimai buvo tarkim pries savaite.Nesuprantu...Siaip gydytoja liepe tik po termino ateiti, ziures kas darosi, nes jau senai prognozavo, kad savo dziaugsmeli turesim bent jau rugsejo vidury, jei ne anksciau.
Siandien dukryte taip graziai pasake, net susijaudinau...Rengiu ja darzelin, ji stovi ant lovos, as salia,sako - "broli, ateik cia" ir apkabino pilveli, prisiglaude... wub.gif Labai keistai pasijutau...atrodo dar mazyte, ka ji gali suprasti, bet broliuko laukia.Kai kelnytes moviau atsigule, nustume kaldra i sona ir sako - "brolis gulsis cia, salia"...Net kojas pakirto blush2.gif Ech...
Atsakyti
elenuxus na jau tikrai labai grazu is sesutes puses, tikiu, kad issilydyt galima user posted image Maniskis didelis jau ir tai labai grazu kai atsinesa kudikiukui pirkta zaisliuka ir sako, ar galiu pagroti mazyliui, kad jam smagiau butu, mane tai irgi lydo wub.gif
Atsakyti
QUOTE(raketa @ 2010 09 28, 09:04)
anater.s sorry, bet kada tau terminas, as pamirsau blush2.gif Kazkaip susinervinau, gal ir pas mane veiksmas vyksta, gal anksciau pas G nueit reiktu g.gif

Oi tik nesinervink, turi dar sociai lako smile.gif nusiramink wink.gif
o mano terminas jau praejo. Jis buvo 22 diena. Tad pas mane jau visai kita situacija wink.gif
elenuxus kaip graziai mazoji broliuko laukia smile.gif Taip miela wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ataner.s: 28 rugsėjo 2010 - 12:38