Įkraunama...
Įkraunama...

Gyvenimas ištekėjus už užsieniečio

Taigi, turbūt yra labai daug lietuvaičių, gyvenančių su užsieniečiais. Nesvarbu, ar Jūs gyvenate Lietuvoje ar užsienyje, pasidalinkite kokie yra pliusai ir minusai. Kaip dalinatės buitiniais darbais, kokie jie tėvai. Taip įdomu koks skirtumas būtų gyvenant su lietuviu vyru. Būtų linksma susipažinti su lietuvaitėm, kurios išgyvena tą patį rojų/pragarą kaip ir aš. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2010 09 30, 10:13)
Taigi, turbūt yra labai daug lietuvaičių, gyvenančių su užsieniečiais. Nesvarbu, ar Jūs gyvenate Lietuvoje ar užsienyje, pasidalinkite kokie yra pliusai ir minusai. Kaip dalinatės buitiniais darbais, kokie jie tėvai. Taip įdomu koks skirtumas būtų gyvenant su lietuviu vyru. Būtų linksma susipažinti su lietuvaitėm, kurios išgyvena tą patį rojų/pragarą kaip ir aš. bigsmile.gif


blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Yra bent pora temu apie tai mirksiukas.gif
http://www.supermama...howtopic=611449
http://www.supermama...howtopic=645412
Atsakyti
Uzsienietis uzsienieciui nelygu. Manau, gyvenimas su japonu labai skirtusi nuo gyvenimo su latviu smile.gif
Atsakyti
Neesu istekejusi uz uzsieniecio, bet uztenka tik pagyventi svetimoj saly ir norom nenorom pamatai kulturu skirtumus. O jeigu dar tektu ir gyventi su su kitos tautybes vyru ... nezinau, nezinau ax.gif
Atsakyti
Geriausia teketi uz lietuvio. Kienietei uz kiniecio, ispanei uz ispano ir t.t.
Atsakyti
neesu istekejusi, bet oficialiai gyvenam kartu...is patirties galiu pasakyti, kad visu pirma i zmones ziuriu ne kaip i lietuvius ir uzsieniecius, bet kaip i zmones...o tai reiskia, kada visur visokiu yra...
Maniskis -man tinkantis vyras. Pas mus beje pragaro niekada nebuna...ir net nzn kokiais cia ispudziais pasidalinti,nes viskas kaip normalioje seimoje...kur svarbiausia du zmones gerbia ir myli vienas kita. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(alisia28 @ 2010 10 02, 12:02)
Geriausia teketi uz lietuvio. Kienietei uz kiniecio, ispanei uz ispano ir t.t.


Pritariu, kad geriausia. Ir man uz lietuvio istekejus butu viskas daug paprasciau, o dabar kulturiniai skirtumai nori nenori islenda. Bet va ka daryti, jei sirdis ne i kokio lietuvio puse linksta, o i uzsieniecio smile.gif
Atsakyti
Kiek jau tokiu temu buvo. Niekuo tas gyvenimas nesiskyria. Vyrai kaip vyrai, nei geresni nei blogesni.
Atsakyti
QUOTE(Ruby Tuesday @ 2010 10 02, 13:40)
Pritariu, kad geriausia. Ir man uz lietuvio istekejus butu viskas daug paprasciau, o dabar kulturiniai skirtumai nori nenori islenda. Bet va ka daryti, jei sirdis ne i kokio lietuvio puse linksta, o i uzsieniecio smile.gif

smile.gif Pazistamas jausmas
Atsakyti
QUOTE(Bittersweet @ 2010 09 30, 11:13)
Taigi, turbūt yra labai daug lietuvaičių, gyvenančių su užsieniečiais. Nesvarbu, ar Jūs gyvenate Lietuvoje ar užsienyje, pasidalinkite kokie yra pliusai ir minusai. Kaip dalinatės buitiniais darbais, kokie jie tėvai. Taip įdomu koks skirtumas būtų gyvenant su lietuviu vyru. Būtų linksma susipažinti su lietuvaitėm, kurios išgyvena tą patį rojų/pragarą kaip ir aš. bigsmile.gif

taigi, manau, kad pati gyveni tikriausiai su musulmonu arba koptu, nors gal ir klystu g.gif (sprendziu pagal gyvenamaja vieta ir dukrytes varda) mirksiukas.gif
tai kaip ten tau paciai - rojus ar pragaras? smile.gif
Atsakyti
O, turiu klausima, apsiziurejau ir kiek turiu pazistamu is misriu seimu, tendencija tokia, kad vaikui duodamas tevo parinktas vardas (is jo salies ir jo kulturos), jus tam pritariat, dalyvaut isrenkant, ar nusileidziat? g.gif
Atsakyti