Įkraunama...
Įkraunama...

Romantika virš 38º C

Na, nebus čia labai daug idėjų meilės vakarui. Nors… Galit pamėgint atkartot, jei manot, kad verta būtų smile.gif

Gal visų pirma derėtų paminėt, kad man tikroji romantika ne rožėse ir šampane, ne raudonose širdelėse… Romantiškiausi ir labiausiai širdį paliečiantys dalykai dažniausiai išnyra lyg iš niekur, atveria akis ir pagimdo šypseną visai netikėtai.

Vienas iš vakarų, kuriuos prisiminiau, buvo pernai žiemą. Gal ir vasarį, tiksliai nė nežinau. šalti orai padarė savo - man gerokai virš 38º C, manajam kiek mažiau, bet klaikiai plėšo gerklę. Baigėsi vaistai ir vitaminai, o katino į vaistinę nepasiųsi. Maniškis rengiasi ir eina. Išleidusi dar išropoju iš lovos ir pažiūriu per langą į tolstantį savo vargšiuką – štai kas yra meilė!..
Visą mėnesį gyvenom be virtuvės: senais baldais ir kriaukle atsikratėm, o nauji dar nepadaryti. Tądien kaip tik turi atvežti naujuosius mano pačios ilgai projektuotus baldelius. Suleidžiam meistrus į tuščią virtuvę, o patys nuo per varstomas duris besiveržiančio šalčio užsidarom svetainėje. Esu klaikiai smalsi, tai negaliu tiesiog sėdėt ir laukt dvi valandas, kol viską sumontuos. Laikas nuo laiko nulekiu prie durų su stiklu ir stebiu montavimo progresą. Maniškis sėdi sau ramus ir juokiasi iš tokio vaikiško mano nekantrumo. Galiausiai sumontuota paskutine lenta, suslėpti varžtai. Atiduodam pinigus, išleidžiam meistrus. Naujutėlė mediena dar kvepianti virtuvė. Materializavęsis mano kūrinys mūsų bendro gyvenimo pradžiai! Tiesa, nėra stalo smile.gif virtuvė maža, jam beveik ir vietos neliko. Vėliau užsakinėsim atlenkiamą. O kol kas.. Kol kas abu temperatūruoti, šnirpščiančiomis nosimis, ašarojančiomis nuo slogos akimis, perštinčiomis gerklėmis SAVO virtuvytėj. Už lango juoda žiemos naktis, o čia taip šilta, šviesu ir jauku. Jis ruošia arbatą, aš kaitinu druską – bus kompresas jo gerklei…
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienių jūra: 23 sausio 2006 - 20:34
jau nebeintriguoja žvakės ir šampanas.tavo istorija-originali thumbup.gif
Atsakyti
Man patiko thumbup.gif
Atrodo buitine istorija, saldumu nekvepia, bet cia ir pasakojimo savitumas 4u.gif
Atsakyti
ačiū, moterytės wink.gif malonu, kad patiko 4u.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif

ech, mes taip pat vis pasvajojam apie savo namus, savo virtuvę, savo sodą... wub.gif wub.gif blush2.gif
Atsakyti
Na, tie mūsų namai - nepilni 44 kvadratai, virtuvė - nė šešių nėra, su sodu penktam aukšte irgi sudėtingą g.gif rolleyes.gif . Bet vis tiek savi... wub.gif smile.gif
Atsakyti
tai mes ir svajojam apie tuos, savus, namus... Kad ir kokie jie bebūtų, bet vis tik savi... 4u.gif
QUOTE(pienių jūra @ 2006 01 23, 22:29)
Na, tie mūsų namai - nepilni 44 kvadratai, virtuvė - nė šešių nėra, su sodu penktam aukšte irgi sudėtingą g.gif  rolleyes.gif . Bet vis tiek savi...  wub.gif  smile.gif

Atsakyti
thumbup.gif Gražu, kad romantika nepasimetė buityje rolleyes.gif wub.gif
Atsakyti
Istorija šauni, tačiau nereiketu taip jau griežtai pasisakyti prieš šampaną, rožes, žvakes. Ne visos mes turime savo namus, ne visos pasakojame savo jaukių namų istorijas. Paprasčiausiai aš supratau, kad galima papasakoti savo įsimintiniausia vakarą, nors tų vakarų yra buvę visokių....ir kaip tu sakai - su bėgančia nosimi, temperatūra, ir žvakių šviesoje, ir bute be baldų (taip mes gyvenome gal 6 mėn.)....Romantikos netrūko. Tačiau turbūt visos pripažinsime, kad gėlės ir šampanas ne vienai labai patiktų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2006 01 23, 22:29)
Na, tie mūsų namai - nepilni 44 kvadratai, virtuvė - nė šešių nėra, su sodu penktam aukšte irgi sudėtingą g.gif  rolleyes.gif . Bet vis tiek savi...  wub.gif  smile.gif

Pas mus taip pat tokie namai ax.gif tik aukštas devintas smile.gif

Labai jaukus vaizdas vaizduotėj iškyla perskaičius Tavo istoriją. wub.gif Šaunu, kad atrodytų paprastose detalėse randama romantikos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Skorpe @ 2006 01 24, 08:54)
Istorija šauni, tačiau nereiketu taip jau griežtai pasisakyti prieš šampaną, rožes, žvakes. Ne visos mes turime savo namus, ne visos pasakojame savo jaukių namų istorijas. Paprasčiausiai aš supratau, kad galima papasakoti savo įsimintiniausia vakarą, nors tų vakarų yra buvę visokių....ir kaip tu sakai - su bėgančia nosimi, temperatūra, ir žvakių šviesoje, ir bute be baldų (taip mes gyvenome gal 6 mėn.)....Romantikos netrūko. Tačiau turbūt visos pripažinsime, kad gėlės ir šampanas ne vienai labai patiktų ax.gif


Skorpe, na, gal nevisai teisingai mane supratai. Nenoriu pasakyt, kad gėlės ir šampanas yra blogai, kad tai visai neromantiška ar pan. Romantiški žmonės gali bet ką paversti romantika. Tik kažkodėl dažniausiai ji suprantama kaip tie įprasti dalykai - gėlės, šampanas ir pan.
Gal dėl to, kad būnu ilgą laiką atskirta nuo to, kurį myliu, gal dėl to, kad auklėta kiek kitaip buvau, man daugiausia romantikos kasdienybės detalėse - nuėjime kartu į parduotuvę, dantų valymęsi ryte, patarnavime sergančiam mylimajam, tiesiog teliko žiūrėjime kartu ar sienų dažyme. Ir nebūtinai tam savi namai. Tiesiog jie buvo susiję su tuo jaukiu vakaru, kurį aš prisiminiau wink.gif

Linkiu visoms pažvelgt kitom akim į romantiką: ne atsisakyt rožių ir šampano, bet neapsiribot vien tuo wink.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(pienių jūra @ 2006 01 24, 13:34)
Skorpe, na, gal nevisai teisingai mane supratai. Nenoriu pasakyt, kad gėlės ir šampanas yra blogai, kad tai visai neromantiška ar pan. Romantiški žmonės gali bet ką paversti romantika. Tik kažkodėl dažniausiai ji suprantama kaip tie įprasti dalykai - gėlės, šampanas ir pan.
Gal dėl to, kad būnu ilgą laiką atskirta nuo to, kurį myliu, gal dėl to, kad auklėta kiek kitaip buvau, man daugiausia romantikos kasdienybės detalėse - nuėjime kartu į parduotuvę, dantų valymęsi ryte, patarnavime sergančiam mylimajam, tiesiog teliko žiūrėjime kartu ar sienų dažyme. Ir nebūtinai tam savi namai. Tiesiog jie buvo susiję su tuo jaukiu vakaru, kurį aš prisiminiau wink.gif

Linkiu visoms pažvelgt kitom akim į romantiką: ne atsisakyt rožių ir šampano, bet neapsiribot vien tuo wink.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif


Pilnai su tavim sutinku, kad laimingas tas, kuris kasdienybę sugeba paversti švente. thumbup.gif O įprasti dalykai, naujai į juos pažiūrėjus, suspindi naujomis varsomis wub.gif
Atsakyti