Įkraunama...
Įkraunama...

Senilas, ažūrai ir ... (III tema),naujos siuvimo t

Senilas yra atvirkstinis skiautinys. Tiksliai negaliu pasakyti is kur jis kilęs, bet manyciau kinu ar japonu. Senilui naudojami audiniai:medvilne, linas, flanele, silkas. Labai lengvai galima sukarpyti zirklemis.

Azuras darymo principas toks: pasitiesi tirpia plėvelę (popieriu), plevelę susipurskite tekstiliniais klijais ir ant jo krauni ka nori : is siūlu suki visokiausius ornamentus, delioji medziagos atraizas, vienu zodziu kurybai ribu nera. Kai viska susideliojate, vel purskete klijais ir uzdedate pleveles sluoksni. Sulipinate. Imate ir einate prie siuvimo masinos. Siūnate tinkla. Kai nusprendziate kad jusu tinklas ne per retas einate skalbti! Skalbiat kol neliks pleveles ir kliju!

Sekmes bandymuose!

senos temos
http://www.supermama...?...213723&st=0

http://www.supermama...?...0&hl=azuras
mūsų temos įkūrėjos ir mokytojos darbeliai

pora nuotraukyciu susipazinimui kas tai yra.
user posted imageuser posted image
user posted image user posted image
Papildyta:
Senilo darbo eiga:
user posted image
user posted image
user posted image

Tikiuosi temos ikurejos nepyks kad atidariau tema, bet neiskenciau ir pradejau as blush2.gif ruosiuosi prisijungti ir as noriu pabandyti sia technika, nes kai kuriu forumieciu darbeliai tiesiog suzavejo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikita_G: 01 spalio 2010 - 12:58
AČIŪ,kad užvedei temute,mes per tuos darbus nespėjam blush2.gif

Kai sukūrsi ka nors nuostabaus butinai parodyk---skaus nuostabaus,nes man ažūrai visi nuostabūs biggrin.gif
Atsakyti
o kitas klausimas cia kaip su tom plevelem vienas reikalas o pavz kai tu siuvai svarkeli azurini tai kaip tada daryti? ant medziagos tiesti pleveles? ar paprasciausiai imti ir siuvineti ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Cikita_G: 01 spalio 2010 - 19:30
ant medziagos isdelioji norima grozi-purski klijiais ir ant virsaus plevele mirksiukas.gif
Atsakyti
dekui mirksiukas.gif
Atsakyti
pagaliau nusipirkau pleveles bandysiu greitu metu ir as blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikita_G @ 2010 11 03, 01:03)
pagaliau nusipirkau  pleveles bandysiu greitu metu ir as  blush2.gif

II temeleje kazkas rase, kad yra tirpaus flizelino, gal kas mate kur Vilniuje jo yra?
Atsakyti
QUOTE(drakosha @ 2010 11 24, 22:50)
II temeleje kazkas rase, kad yra tirpaus flizelino, gal kas mate kur Vilniuje jo yra?


Laba,
Kažkada buvo audinių parduotuvėje,kuri yra prie kalvarijų turgaus.
Atsakyti
QUOTE(Liudmilka @ 2010 11 28, 15:11)
Laba,
Kažkada buvo audinių parduotuvėje,kuri yra prie kalvarijų turgaus.

Aš ten kai paklausiau apie tokį dalyką ,tai į mane taip pasižiūrėjo user posted image
hihihi.gif taip ir likau nesupratus ar jos iš vis žino apie tokį dalyką doh.gif
Atsakyti
QUOTE(88888888 @ 2010 11 28, 16:55)
Aš ten kai paklausiau apie tokį dalyką ,tai į mane taip pasižiūrėjo user posted image
hihihi.gif taip ir likau nesupratus ar jos iš vis žino apie tokį dalyką  doh.gif

Žino žino, gal tik ne visos pardavėjos. Arba reikia vardinti visus apibūdinimus kol pagaliau supranta ko nori doh.gif
O jei rimtai- ten jos tikrai būdavo ir tikrai faina ta a la flizelininė plėvelė, esu pirkusi ir naudojusi. Deja, bent jau praeitą antradienį pardavėjos sakė jog baigėsi ir laukia kol užveš. O kada tas bus- visiška nežinia verysad.gif Pasiėmiau telefono nr.- reikės paskambinėt, paklausinėt rolleyes.gif Kaip tyčia nagai panižę vėl kažką sukurpti, o ir siūlus susipirkau...
Atsakyti
QUOTE(Shusha @ 2010 11 28, 17:13)
Žino žino, gal tik ne visos pardavėjos. Arba reikia vardinti visus apibūdinimus kol pagaliau supranta ko nori  doh.gif
O jei rimtai- ten jos tikrai būdavo ir tikrai faina ta a la flizelininė plėvelė, esu pirkusi ir naudojusi. Deja, bent jau praeitą antradienį pardavėjos sakė jog baigėsi ir laukia kol užveš. O kada tas bus- visiška nežinia  verysad.gif Pasiėmiau telefono nr.- reikės paskambinėt, paklausinėt  rolleyes.gif Kaip tyčia nagai panižę vėl kažką sukurpti, o ir siūlus susipirkau...

o kas cia per flizelinine plevele?
Atsakyti
user posted image

Va taip va atrodo tas "flizelinas".Kai aš pirkau tai buvo dvieju rušių -storesnis ir plonesnis.Nuotraukoje storesnis.Plonas man nepatiko schmoll.gif -jis neistirpsta gerai.
Atsakyti