Įkraunama...
Įkraunama...

Tarptautinis pavedimas

Lyg ir perziurejau visu temu pavadinimus, bet panasios neradau... blush2.gif
Susiduriau su tokia problema:
sesuo, gyvenanti UK, is JAV uzsake man vaistukus. Vaistukai (verte 240 Lt) atkeliavo, tai ir su sese reiketu atsiskaityti ax.gif
Tarptautini pavedima galima padaryti tik banke arba internetu turint generatoriu. Generatoriaus as neturiu, todel lieka bankas. Bet bankas uz neskubu (5d.d.) pavedima ima 90 Lt blink.gif blink.gif blink.gif
Gal kas susiduret su tokia problema? kaip susitvarket?
gaila man tu 90 Lt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(mimoza:) @ 2010 10 02, 15:28)
Lyg ir perziurejau visu temu pavadinimus, bet panasios neradau... blush2.gif
Susiduriau su tokia problema:
sesuo, gyvenanti UK, is JAV uzsake man vaistukus. Vaistukai (verte 240 Lt) atkeliavo, tai ir su sese reiketu atsiskaityti ax.gif
Tarptautini pavedima galima padaryti tik banke arba internetu turint generatoriu. Generatoriaus as neturiu, todel lieka bankas. Bet bankas uz neskubu (5d.d.) pavedima ima 90 Lt blink.gif  blink.gif  blink.gif
Gal kas susiduret su tokia problema? kaip susitvarket?
gaila man tu 90 Lt unsure.gif

Pervesti per paypall. Pagooglinkit smulkesnei info, yra tema apie tai sm 4u.gif
Atsakyti
o sesuo neturi lietuvisko banko korteles? tai jai kainuos tik nusiimti JAV bankomate.

taip pat paziurek www.post.lt kiek kainuotu Western Union aš manau, kad tokiai sumai labiau apsimoka Western Union nei klasikinis banko pervedimas į užsienio šalį. Ir pinigus sesuo gaus tą pačią sekundę
Atsakyti
tokius pavedimus reiktų daryt per Paypal, kaip dontstop ir rašė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nereali @ 2010 10 03, 00:03)
o sesuo neturi lietuvisko banko korteles? tai jai kainuos tik nusiimti JAV bankomate.

taip pat paziurek www.post.lt kiek kainuotu Western Union aš manau, kad tokiai sumai labiau apsimoka Western Union nei klasikinis banko pervedimas į užsienio šalį. Ir pinigus sesuo gaus tą pačią sekundę

Už tokią sumą per WU - 40 Lt mokestis.
Atsakyti
pastaruoju metu irgi domiuosi, kaip gi pigiausia būtų pervesti ir gauti pinigus iš užsienio. gal kam praktiškai su tuo dažniau tenka susidurti ir galit pakomentuoti? nesinori prarasti pinigėlių 4u.gif
Atsakyti
as tai Netelleri naudoju smile.gif jokiu problemu, kortele padaro ir tada bankomate nusiimi, veikia visam pasauly
Atsakyti
na bent jau swedbanke jei ES salis tai pavedimo kaina eurais 40lt, jei tos salies nacionaline valiuta (kaip pvz UK svarais) 45lt, cia interneto banke. ir ten 240lt IB tikrai galetum pervest ir be generatoriaus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo guodzik: 01 kovo 2011 - 15:16
O gal kas zino, per kiek laiko ateina pavedimas? ax.gif As beveik pries 2 dienas issiunciau is sask. AU i LT, is sakaitos pinigai iskrito, bet vis dar nematau pas save LT sask. verysad.gif gal ir per anksti dar panikuoju, nu bet vistiek neramu kazkaip blush2.gif
Dar vienas momentas, ivedus swift koda, ismeta senaji Hansa banko adresa ir varda banko be abejo - svarstau ar turi tam reiksmes kokios? g.gif is esmes jei bankas naudoja ta pati swift koda, tai turetu priimti ta pavedima ax.gif nu zodziu neramu man blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Blyksteli @ 2011 05 26, 11:19)
O gal kas zino, per kiek laiko ateina pavedimas?  ax.gif As beveik pries 2 dienas issiunciau is sask. AU i LT, is sakaitos pinigai iskrito, bet vis dar nematau pas save LT sask.  verysad.gif gal ir per anksti dar panikuoju, nu bet vistiek neramu kazkaip  blush2.gif
Dar vienas momentas, ivedus swift koda, ismeta senaji Hansa banko adresa ir varda banko be abejo - svarstau ar turi tam reiksmes kokios?  g.gif is esmes jei bankas naudoja ta pati swift koda, tai turetu priimti ta pavedima  ax.gif nu zodziu neramu man  blink.gif  verysad.gif

pavedimas jei neskubus ir keliauja kelias dienas, pirmiausiai patenka i tarptautini banka,paskui i Lietuvos centrini, is kurio pateks i jusu banka ir saskaita.todel tiek trunka
Atsakyti
QUOTE(Leonora_ @ 2011 05 26, 15:04)
pavedimas jei neskubus ir keliauja kelias dienas, pirmiausiai patenka i tarptautini banka,paskui i Lietuvos centrini, is kurio pateks i jusu banka ir saskaita.todel tiek trunka

kaip smagu sulaukti bent vieno atsakymo, aciu 4u.gif
dar vienas klausimukas: ar gali but teorine ar praktine galimybe, kad pinigai pradingtu kurnors virtualioj aplinkoj? blush2.gif jo, tikiu, kad skamba kvailai, nu bet man taip neiprasta taip ilgai laukti pavedimo doh.gif jauciu, reiks ieskot kitu budu ateityje g.gif
Atsakyti
nerandu tinkamesnės temos, tai gal iki pirmadienio rasiu atsakymą - kodėl iš užsienio (tailANDAS, MALAIZIJA, Europos žemyne) žmogus negali padaryti pavedimo į sąskaitą kitam asmeniui LT banke??? kame reikalas? jau ne vieną kartą bandė (kaip suprantu - internetu) - nieko nesigauna.
Atsakyti