Įkraunama...
Įkraunama...

Akušerė Linutė

Prieš mėnesiuką į mūsų šeimą atėjo mažylė Miglutė - atėjo po ilgo ir sunkaus gimdymo ir tik akušerės Linos dėka...

Pamenu save prieš gimdymą - kaip išprotėjus siurbiau į save visą įmanomą informaciją apie ligoninę, kurioje nusprendžiau gimdyti, ir joje dirbantį personalą. Todėl noriu pasidalinti gerais prisiminimais apie šią moterį - ji daug padarė gimdymo metu ir po jo, visada galiu jai paskambinti pasitarti dėl maitinimo, palatoj jos sulaukdavau kasdien, ji rūpinosi kad Miglutė gimtų natūraliai, o ne CP metu...
Atsakyti
nuostabi akušerė smile.gif
Atsakyti
ta pati galiu pasakyt... nuostabus ,svelnus ir atsidaves visame kame sitam darbui wub.gif labai mieli ir silti prisiminimai apie ja,drasiai galiu pasakyt,kad galima tik su ja pasigimdyt vaikiuka,nes taip ir buvo su antru gimdymu daktare tik pastovejo prie aparato rodancio saremiu didi,o Linute viska nuo....iki padare.....visada liksiu dekinga jai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ausra1976: 28 gruodžio 2010 - 22:12
Prieš penkis metus gimdžiau dukryte šioje ligoninėje.Naktį tipo mane prižiūrėjo tokia susivėlusi ir susiraukusi akušerė, kuriai iš principo nieko nedaviau schmoll.gif Už tai matyt ir priežiūros per naktį jokios negavau.Ačiū dievui pasikeitė pamaina ir atėjo angelas Linutė lotuliukas.gif Viską tuoj greitai suderino, nuleido vandenis, tikrino kaklelį, pastatė skatinamuosius.Visą laiką buvo šalia, drąsino, gailėjo kam epidūro nepasidariau ir kad be miego visą naktį esu, paminėjo kad nemėgsta tokių užleistų atvejų.Ginekologė gimdymo metu nebuvo nė pirštinių užsidėjusi schmoll.gif viską nuo iki padarė Linutė thumbup.gif Atsidėkodami davėm 200 lt tai ji sako ar man pasidalinti šiuos pinigėlius su gydytoja?Sakom ne nereikia, tai ginekologei davėm 100
Pati esu medikė, prieš metus atlikinėjau praktiką šiame skyriuje, tai sutikusi Linutę dar kartą jai padėkojau.Drąsiai pas ją vieną galima gimdyti, matosi kad žino išmano ir mėgsta savo darbą.
Atsakyti
4u.gif Linutei ne 200 lt verta ir negaila butu duoti o 10x daugiau... jei pinigais vertint... nors nemanau kad imanoma butu ivardyt kiek vertas jos rupestingumas, siluma, atsidavimas darbui... ji tikrai sutverta tam darbui, maziukus labai myli, pamyluoja, pakalbima, del maitinimo pataria.
nuostabus zmogus.
Atsakyti
thumbup.gif saunus ir siltas zmogiukas ta linute taip pat ir akusere raimonda sios abi moterytes super ir dar karteli super biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos mamytes smile.gif siuo metu man 30savaiciu, todel pradejau dometis del gimdymo. Galvoju, kad gimdymas antroj ligoninej gal butu ir neblogai, taciau dar dvejoju. Pacio gimdymo visai nelaukiu, nes turiu labai blogu prisiminimu apie patirta cistos operacija, jos pasekme - pjuvi turiu kaip po cezario. Laukiu savo pirmagimio, net nemoku paaiskunt kaip nenoriu naturalaus gimdymo, pagalvojus ima isterija, naktim nemiegu, asaros ir panasej, nemanau, kad as pajegi pagimdyti naturaliai. Dar paskaiciau apie randu issikyrima naturalaus gimdymo metu, tai dabar dar baisiau bus. Ar butu imanoma gauti Linutes kontaktus? Kaip supratau ji dirba su gydytoja Ilona Silkaitiene?
Atsakyti
labai pareigingas ir atsidaves savo darbui zmogus. apie ja vien tik geri prisiminimai smile.gif
Atsakyti
As pas ja gimdziau 2011-02-02 aisku tariausi,bet jei ne ji tai tikrai buciau i panika puolus,tikrai greit su ja susidraugavom jau po pirmo susitikimo.Visi kazkodel bijo to skyriaus vedejos, o as aisku ant jos ir papuoliau,nu cia nepasirinksi kada jau pasibeldzia tada, bet ir vistiek viskas buvo gerai, nors ir nebespejo suleist epiduro, bet Linute man neleido ilgai kankintis ir per dvi valandas pagimdziau,nes neisivaizduoju kaip tokiuose skausmuose moterys po para nepagimdo,tai kiek jos turi iskest, juk atrodo kad sirdy tas skausmas isples.Zodziu super moteryte, bet pas ja asmeniskai ateinanciu moteru nemazai.Apsiverkiau kai jau po visko paskutine diena atejo pas mane i palata apsikabinom ir kazkaip galvoju, gaila,kad viskas taip greit baigesi.Atejo kaip mama kaip drauge viska paaiskino ka galima ko negalima,kaip su vyru toliau santykiai ir t.t.t. ir panasiai. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nuotakyte @ 2011 06 17, 16:22)
sveiki, jei turesit minutėlę mestelkit į až kiek kainavo pas Linutę pagimdyti, o gimyklose gal yra nauji gimdymo stalai ar vis dar reikia stumiant įsispirti į gydytojas? g.gif ačiū

gimdymo lovos sakyciau ten, jei per saremius guli tai niekur pereiti nereikia tik tas kojugalius pristumia prikonstruoja ir uzsikeli ten kojas.Aisku ten jos tokiom stambesnem moteriskem, as kai esu smulki tai tiek isizergt nepajegiau man jos per dideles buvo tiksliau per toli viena nuo kitos tos atramos kojoms.tai teko ten tarp kazkokiu laikykliu tik nykscius ikist tai zinai kazkaip sunkokai buvo,bet as nebekreipiau demesio o tik laukiau kad greiciau viskas baigtusi.
Atsakyti
Planuoju ir as gimdyti pas sia akusere thumbup.gif Su gydytojais net nesitariu, nes zinau, kad visas realiai darbas buna atliekamas akuseriu. O jei kokia komplikacija, tai gydytojai siaip ar taip be tarimosi stengiasi gerai atlikti savo darba rolleyes.gif
Kaip seksis, manau, papasakosiu kadanors, taciau dabar mes susitinkam su akusere ir si bei ta aptariam (taip man lengviau ir spichologiskai, nes pripranti prie zmogaus rolleyes.gif ).
tik vienas kvailas dalykas sioj ligoninej, kad tariantis su gydytoju ar akusere reikia oficialiai tai iforminti (ir zinoma susimoketi pinigelius i kasa doh.gif ).
Atsakyti
Labai nuostabus ir šiltas žmogeliukas. Tariausi su ja iš anksto ir nesigailiu. Labai daug padėjo tiek ruošiantis gimdymui, tiek gimdymo metu. Po to dažnai lankydavo ir padėjo spręsti iškilusias problemas dėl maitinimo. Dabar bet kada galiu jai paskambinti jei prispiria bėda. Šaunuolė thumbup.gif
Atsakyti