Įkraunama...
Įkraunama...

Kalėdų stebuklas

Jau trys mėnesiai kalbam telefonu. Kas mes, žinom tik iš pokalbių. Kaip atrodom, argi tai svarbu. Norim jau susitikti, pažvelgti į akis ir nuskaityti tai, kas ir taip senai aišku (ar aišku?) Susipykom. Pasirodo netgi bendraujant tik telefonu tai įmanoma. Bendravimas nenutrūksta, bet nebesulaukiu jo lemiamų žodžių " Per Kalėdas būtinai atvažiuosiu juk žadėjau" Tyla. Jau mėn kaip apie tai nė žodžio. Laukti ? Tikėtis? Kalėdos už trejeto dienelių, o iš jo nė žodžio apie atvažiavimą. Susitaikiau. Na tikriausiai nelemta. O taip norėtųsi, kažko širdelė siaubingai daužosi girdint jo balsą ragelyje. Šiandien jau 21d, 5 valandos ryto, o mes jau nuo vakar vakaro nenulipam nuo ragelių, prilipo? Ištaria jog atvažiavo autobusas ir jis važiuoja namo, palinkim vienas kitam labos ir kažkaip keistai pasako, jog vakare pasikalbėsim (kas čia keisto? Juk pokalbiai kasdienybė, nesimiega neišgirdus šilto ir širdį virpinančio "labos") Prabundu tik 12 dienos. Dar akys sulipusios, o jau griebiu mobilų, gal parašė? Kas čia per sms? "From Am to Koala: Oslo--->Berlin. 22.30." Nesupratau?? Bandau skambint, moteriškė praneša, kad telefonas be ryšio. Širdis kulnuose, nejau atvažiuoja???? O juk šiandien žadėjau eit su draugais lauk. Kokie dar draugai. Atvažiuoja JIS.... Pagaliau... nejau dar būna Kalėdinių stebuklų? 19val sučirškia tel. Nekelsiu, juk tikrai niekur neisiu. Lauksiu, eisiu pasitikt. Autoatsakovas įsijungia. Jo susirųpinęs balsas "nejau nėra tavęs?" Pripuolu "esu esu" Pagaliau 22.30, lyja, einu pasitikt, juk nerastų kelio pas mane. Širdis keistai rami. Susitinkam, keistai ramiai, lyg jau senai tai darytume ir mum būtų įprasta. Parvažiuojam namo. Plepam lyg šimtą metų pažįstami. Na o per Kalėdas prisnigo daug. Nejau tikrai dar būna Kalėdinių stebuklų? Nuo tų Kalėdų prabėgo jau 3 metukai, ir mes jau turim 2 stebukliukus.
P.s. gal istorija ir neromantiškiausia, bet man tai vienintelis nuotykis, kurį vadinu romantišku, daugiau vyras tokių nebesugalvoja ax.gif
Atsakyti
nežinau, kaip kitoms, o man gražu ir šilta 4u.gif gerai perteiktas tas jaudulys smile.gif
Atsakyti
QUOTE(koalamama @ 2006 01 24, 12:16)
Nejau tikrai dar būna Kalėdinių stebuklų?


Stebuklai pasirenka gražų laiką mirksiukas.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif
Atsakyti
Ech... ir mes susipažinom telefoninių pokalbių metu wub.gif kaip viskas pažįstama ax.gif
Atsakyti
labai mielas pasakojimas 4u.gif wub.gif
Atsakyti
labai romantiska wub.gif
Atsakyti
Na, smagus Kalėdinis stebuklas..
Pamenu ir aš telefoninius pokalbius..
Deja, tai nesibaigė kalėdiniu stebuklu tongue.gif
Atsakyti
Kaledu stebuklu buna thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Kokia silta istorija - skaiciau ir sypsojausi smile.gif
Atsakyti
Jaudinanti istorija wub.gif
Atsakyti