Įkraunama...
Įkraunama...

žaibas trenke..

Pirmi studentiški metai. Pinigų trūksta, tad kelelis tolimas.. Išsvajotasis užsienis, sunkiai uždirbami, bet savi pinigėliai.. O jau, kad taupom! Kam tas, kad ir kuklus butukas, jei palapine turim!:) Sulendam į miegmaišius, susiglaudžiam, ir visai jauku 4u.gif
Bet ta nakits kitokia.. Jau iš vakaro kilo audra. Tad jau po vidurnkacio pajutau, kaip tiesiai ant kaktos kažkas nemaloniai laša..(primenu studentiski laikai, todėl palapinė nelabai nauja..) Hmmm, per miegus nesuprantu kas vyksta, bet kai į palapinę bebeik srovele pradeda tekėt vanduo, išsibudinu. Maniškis kaip užmuštas, jam viskas gerai. Žadinu. Ir staiga!!! Blykst Blykst. Palapinėj taip šviesu, lyg sėdėtumėm prieš tardytoją su į mus atkreiptu prožektoriumi ax.gif Žaibuoja, taip kaip gyvenime nebuvau mačius. O garsas, o vėjas, o lietus.. Nuneš palapinę… Reikia kažką daryt.. Lendam lauk. Esam vidury lauko, o ne! Nutrenks! Nenoriu tokia jauna mirti…!!! Lekiam per lauką iki pakrasty esancios pavėsinės.. Klumpam, griūnam, as klykdama kiek tik balso stygos leidzia, bet susikibę uz rankų wub.gif kartu.. Pasiekiam pavėsinę, kiaurai permirkę, su didžiulėm iš baimės akim.. blink.gif Dar niekda nemačiau, kad taip žaibuotų. Šviesu kaip vidury dienos, ir be perstojo.. Sėdim, susiglaudę, drebam. Negalim nė žodžio ištarti, žiūrim vienas į kitą to beprotiško “žaibo” nušviesti.. Bet jo gleby taip saugu, net ir pasauliui griūnant.. Ir suprantu tai JIS… Tarsi žaibas būtų trenkęs.. Nors gal ir trenkė..smile.gif Ir ta meilė kaip perkūnas iš giedro dangaus..

……………….

Po trijų metų…
Vakaras Barselonoje.. Nelyja, ir nežaibuoja.. Šokantys ir dainuojantys fontanai – nerealiai gražu! (kas mate, supras mane..). Maniškis kažkoks susijaudinęs.. Krapštosi kišenėje, mikčioja kažką apie meilę.. Hmm, jis pas mane ne romantikas, ir apie meilę nemėgsta šnekėt.. Oi kažkas žiba… žiedelis wub.gif wub.gif wub.gif ir tarsi per miglą girdžiu žodžius, ar būsi mano žmona? Net silpna.. Laukiu ženklo, gal žaibas treks kaip aną kartą. Bet ne, girdžiu tik muziką, ir matau jo veidą ir neramais akis.. noriu sakyti taip, taip, taip! Milijona kartu taip! Bet kažkodėl veblenu – čia ne bajeris…??? Ooops romantika… Galiausiai pasakiau, taip.. Pasipiršimas toks netiketas (kaip ir pati meilė) .. kaip perkūnas iš giedro dangaus…

Turbūt visi mes iš meilės tampam trenkti…
Atsakyti
QUOTE(eegluciuxx @ 2006 01 24, 13:05)
Bet ne, girdžiu tik muziką, ir matau jo veidą ir neramais akis.. noriu sakyti taip, taip, taip! Milijona kartu taip! Bet kažkodėl veblenu – čia ne bajeris…??? Ooops romantika… Galiausiai pasakiau, taip..


Ir aš, užuot ištarusi “taip”, užblioviau “kąąąąąą?” lotuliukas.gif
Atsakyti
blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pienių jūra: 24 sausio 2006 - 14:22
Gražu gražu gražu clap_1.gif

Man irgi priminė, kaip mes su vyru pagal savo nevisai užbaigtą tradiciją susiruošėm nakvot kopose, atvažiavom naktį, o jūroj kažkur tolumoj kad žaibuoja, kad žaibuoja... ir, rodos, vis artyn mūsų visas tas grožis slenka doh.gif
Stovim abu pirma valandą nakties ant kopos ir galvojam, ką čia daryt - statytis palapinę ar maut atgal namo biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif adrenalino buvo wink.gif
Atsakyti
smagu, kad visą vainikavo vestuvės thumbup.gif
Atsakyti
uiii kaip drėgna buvo rolleyes.gif bet užtat kokia graži pabaiga wub.gif 4u.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif vaje, kaip gražu wub.gif wub.gif
Atsakyti
Gražu wub.gif cray.gif wub.gif
Atsakyti
wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(eegluciuxx @ 2006 01 24, 13:05)
Pirmi studentiški metai. Pinigų trūksta, tad kelelis tolimas.. Išsvajotasis užsienis, sunkiai uždirbami, bet savi pinigėliai.. O jau, kad taupom! Kam tas, kad ir kuklus butukas, jei palapine turim!:) Sulendam į miegmaišius, susiglaudžiam, ir visai jauku 4u.gif
Bet ta nakits kitokia.. Jau iš vakaro kilo audra. Tad jau po vidurnkacio pajutau, kaip tiesiai ant kaktos kažkas nemaloniai laša..(primenu studentiski laikai, todėl palapinė nelabai nauja..) Hmmm, per miegus nesuprantu kas vyksta, bet kai į palapinę bebeik srovele pradeda tekėt vanduo, išsibudinu. Maniškis kaip užmuštas, jam viskas gerai. Žadinu. Ir staiga!!! Blykst Blykst. Palapinėj taip šviesu, lyg sėdėtumėm prieš tardytoją su į mus atkreiptu prožektoriumi    ax.gif  Žaibuoja, taip kaip gyvenime nebuvau mačius. O garsas, o vėjas, o lietus.. Nuneš palapinę… Reikia kažką daryt.. Lendam lauk. Esam vidury lauko, o ne! Nutrenks! Nenoriu tokia jauna mirti…!!! Lekiam per lauką iki pakrasty esancios pavėsinės.. Klumpam, griūnam, as klykdama kiek tik balso stygos leidzia, bet susikibę uz rankų wub.gif kartu.. Pasiekiam pavėsinę, kiaurai permirkę, su didžiulėm iš baimės akim..  blink.gif Dar niekda nemačiau, kad taip žaibuotų. Šviesu kaip vidury dienos, ir be perstojo.. Sėdim, susiglaudę, drebam. Negalim nė žodžio ištarti, žiūrim vienas į kitą to beprotiško “žaibo” nušviesti.. Bet jo gleby taip saugu, net ir pasauliui griūnant.. Ir suprantu tai JIS… Tarsi žaibas būtų trenkęs.. Nors gal ir trenkė..smile.gif Ir ta meilė kaip perkūnas iš giedro dangaus..

……………….

Po trijų metų…
Vakaras Barselonoje.. Nelyja, ir nežaibuoja.. Šokantys ir dainuojantys fontanai – nerealiai gražu! (kas mate, supras mane..). Maniškis kažkoks susijaudinęs.. Krapštosi kišenėje, mikčioja kažką apie meilę.. Hmm, jis pas mane ne romantikas, ir apie meilę nemėgsta šnekėt.. Oi kažkas žiba… žiedelis wub.gif  wub.gif  wub.gif  ir tarsi per miglą girdžiu žodžius, ar būsi mano žmona? Net silpna.. Laukiu ženklo, gal žaibas treks kaip aną kartą. Bet ne, girdžiu tik muziką, ir matau jo veidą ir neramais akis.. noriu sakyti taip, taip, taip! Milijona kartu taip! Bet kažkodėl veblenu – čia ne bajeris…??? Ooops romantika… Galiausiai pasakiau, taip.. Pasipiršimas toks netiketas (kaip ir pati meilė)  .. kaip perkūnas iš giedro dangaus…

Turbūt visi mes iš meilės tampam trenkti…



Sveikinu su vestuvėm wub.gif
Nerealus pasakojimas... Tikiuosi ir jūsų gyvenimas bus toks ax.gif
Atsakyti
o aš sakiau "Nereikia net klausti" biggrin.gif lotuliukas.gif sveikinu, eegluciuxx, gražaus ir laimingo gyvenimo Jums 4u.gif
Atsakyti