Įkraunama...
Įkraunama...

Rūbų kapsulė

Apklausa: Ar jums priimtinas kapsulės metodas? (96 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Šioje temoje diskutuojame apie ekonomišką požiūrį į garderobo formavimą, vadinamas rūbų kapsules, spalvos tipus, bazinius rūbus ir pan.

Pirma tema

Antra tema

Trumpai: rūbų kapsulė - tai 5 - 10 rūbų rinkinys, visi kapsulės rūbai yra to pačio stiliaus ir dera tarpusavy spalviškai. Priklausomai nuo gyvenimo būdo gali būti darbo rūbų, laisvalaikio, vakarinių/proginių rūbų, sportinių rūbų ir tt kapsulės. Nereikia maišyti skirtingų kapsulių rūbus. Kiekvienam sezonui sudaromos atskiros kapsulės. Kapsulę pradedame sudarinėti nuo bazinių daiktų ir gausiai papildome aksesuarais. Tuomet iš minimumo daiktų ir maksimumo aksesuarų galima kasdien kurti vis naują drabužių derinį 4u.gif

Žingsniai naujojo garderobo link:
1. nustatome savo spalvinį tipą
2. atsižvelgiant į spalvinį tipą, keičiame šukuoseną ir parenkame keletą makiažo variantų
3. be gailesčio išmetame daiktus, kurie: netinka pagal spalvinį tipa, netinka pagal dydį, net jei jie nauji, ilgai užsigulėjo spintoje ir nesinešioja (išsykrus vakarinius apdarus), „moraliai pasenę“
4. sudarome komplektus iš likusių rūbų, įskaitant avalynę ir aksesuarus
5. sudarome trūkstamų daiktų sąrašą
6. tvarkome rūbų spintą prieš kiekvieną sezoną
7. prieš einant apsipirkti apgalvojame kiekvieną pirkinį iki smulkmenų, o ne griebiame bet ką, kas patiko
8. visada prisimename, kad kiekvienas naujas daiktas turi derėti bent su 3 – 4 turimais daiktais

Straipsniai rusų kalba:
Rūbų kapsulė
10 apsipirkinėjimo taisyklių
Spalvos tipai
Bazinis garderobas 1
Bazinis garderobas 2
12 bazinių daiktų
Apie bazinį garderobą
Atsakyti
Registruojuosi 4u.gif Kuo toliau, tuo labiau kapsulės metodas man yra priimtinas, nes visada yra, ką apsirengti thumbup.gif
Atsakyti
prabalsavau "už", bet tokiu metodu dar nepasinaudojau, nors norėčiau. skaitinėjuosi po truputį nuo ko pradėti drinks_cheers.gif
Atsakyti
Kažkada dėjau foto, bet bloga buvo, gal padėsit nustatyti kas aš, vasara spėju:


user posted image
Papildyta:
QUOTE(Ilaria @ 2010 10 06, 14:23)
Kažkada dėjau foto, bet bloga buvo, gal padėsit nustatyti kas aš, vasara spėju:
user posted image



Nemoku normaliai įdėti, paspaudus pasididina 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilaria @ 2010 10 06, 15:24)
Kažkada dėjau foto, bet bloga buvo, gal padėsit nustatyti kas aš, vasara spėju:


Na man vaidenasi, kad ruduo iš plaukų spalvos unsure.gif Įdomu, ką kitos pasakys. Prigimtinis tipas buvo vasara.
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 10 06, 14:46)
Na man vaidenasi, kad ruduo iš plaukų spalvos  unsure.gif  Įdomu, ką kitos pasakys. Prigimtinis tipas buvo vasara.

Tai gal man plaukus šviesinti reikia g.gif Nors čia beveik natūrali, tonu patamsinta g.gif
Atsakyti
Mane labai sudomino "rūbų kapsulės" principas, ačiū dontstop už pagalbą. 4u.gif
Beje, ga žinote angliškų puslapių apie spalvinius tipus, kapsules? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ilaria @ 2010 10 06, 15:48)
Tai gal man plaukus šviesinti reikia g.gif  Nors čia beveik natūrali, tonu patamsinta g.gif

Nebūtinai šviesint, manau, jums tiktų šaltas atspalvis, pagal tamsumą gali būti toks pat, gali būti šviesesnis.. Na man net įdomu, ką kitos pasakys, gal tik aš matau šiltą kaštoninį atspalvį, gal mano monitorius iškraipo smile.gif
Papildyta:
QUOTE(daite @ 2010 10 06, 15:52)
Mane labai sudomino "rūbų kapsulės" principas, ačiū dontstop už pagalbą.  4u.gif
Beje, ga žinote angliškų puslapių apie spalvinius tipus, kapsules?  4u.gif

Apie saplvinius tipus: vienas, du, trys
Apie kapsules kažkas buvo praietose temose, bet neišsaugojau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dontstop @ 2010 10 06, 14:54)
Nebūtinai šviesint, manau, jums tiktų šaltas atspalvis, pagal tamsumą gali būti toks pat, gali būti šviesesnis.. Na man net įdomu, ką kitos pasakys, gal tik aš matau šiltą kaštoninį atspalvį, gal mano monitorius iškraipo  smile.gif

Šiaip pas mane vis išlenda tas kaštoninis atspalvis, dėl to aš juos truputį nutamsinu, paslepiu tą ryžumą ir tada sau labiau patinku. Bent jau man atrodo, kad man be jo geriau, gražiau veidas žiūrisi, o toje foto vasara, tai nuo saulės jie vėl nuryžėjo kažkiek.
Atsakyti
Nors gal aš soft autumn g.gif visai pasimečiau, akys mano tamsios, žaliai pilkos, oda linkusi rausti.
Atsakyti
Labai puiki, informatyvi pirma zinute drinks_cheers.gif gera pradzia smile.gif) registruojuosi. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nebus lengva atsirinkti, kas man iš tiesų tinka, reikės daug laiko skirti studijavimui. mirksiukas.gif
Atsakyti