Įkraunama...
Įkraunama...

Klaipėda: l/d "Aitvarėlis"

Sveikos,butu labai idomu isgirsti nuomoniu apie si darzeli,kaip ten ugdymas,aukletojos?Katik pradejom eiti i lopseli. smile.gif butu idomu suzinot mamu atsiliepimu neseniai ji lankiusiu ar tebelankanciu,lauksiu
Atsakyti
man taip pat butu idomu suzinot apie si darzely 4u.gif lankom nuo rugsejo ir mes lopselio grupe.kol kas atrodo viskas tiesiog puiku 4u.gif aukletojos laaaabai rupestingos,viska ispasakoja,kol kas saunu 4u.gif
Atsakyti
Čia apie Klaipėdos darželį ar apie kurį? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2010 10 13, 16:48)
Čia apie Klaipėdos darželį ar apie kurį?  g.gif  lotuliukas.gif



na taip..Klaipedos "Aitvarelis"
Atsakyti
Na tai susipažįstam, kuri lopšelio grupė? biggrin.gif Mes irgi lankom. Nemažai auklėtojų pažįstam, tik gerais atsiliepimais galiu minėt ax.gif Ir tvarka visai gera, pačiam daržely. Tik ta seilinukų nešiojimasis namo gal kiek neįprastas tapo, bet priprasim. Jei taip reikia, tai reikia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2010 10 14, 13:05)
Na tai susipažįstam, kuri lopšelio grupė?  biggrin.gif Mes irgi lankom. Nemažai auklėtojų pažįstam, tik gerais atsiliepimais galiu minėt  ax.gif Ir tvarka visai gera, pačiam daržely. Tik ta seilinukų nešiojimasis namo gal kiek neįprastas tapo, bet priprasim. Jei taip reikia, tai reikia  biggrin.gif



aga,seilinuku nesiojimas nomo,idomus reikalas.... lotuliukas.gif VARLIUKAI MES,o jus??
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2010 10 15, 09:31)
aga,seilinuku nesiojimas nomo,idomus reikalas.... lotuliukas.gif VARLIUKAI MES,o jus??

mes irgi, vadinas grupiokai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2010 10 15, 15:11)
mes irgi, vadinas grupiokai  biggrin.gif



bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2010 10 15, 15:38)

Kaip rengiat dukrytę? Vakar parsivedžiau nerealiai sušilusią doh.gif žiūrėsim kaip šiandien rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2010 10 15, 15:52)
Kaip rengiat dukrytę? Vakar parsivedžiau nerealiai sušilusią  doh.gif  žiūrėsim kaip šiandien  rolleyes.gif



oj cia man galvos skausmas zinokit,bijojau kad nesusaltu tai sloksniuodavau...bet kai ijunge ten sildyma...tai....nebezinau ziauriai tikrai jie ten susyla..kaip juos i lauka po to isveda i salty..del to visi ir koseja biggrin.gif
maunu pedkelnes,maikute trumpom rankovem ir bliuskute ilgom rankovem,sijonas,arba sarafaniukas ir tai pasiimu RAUDONAIS zandais...susilusia,bet trumpom rankovem nepaleisiu biggrin.gif o jus kaip?
Atsakyti
QUOTE(Aurio zmona @ 2010 10 16, 13:52)
oj cia man galvos skausmas zinokit,bijojau kad nesusaltu tai sloksniuodavau...bet kai ijunge ten sildyma...tai....nebezinau ziauriai tikrai jie  ten susyla..kaip juos i lauka po to isveda i salty..del to visi ir koseja biggrin.gif
maunu pedkelnes,maikute trumpom rankovem ir bliuskute ilgom rankovem,sijonas,arba sarafaniukas ir tai pasiimu RAUDONAIS zandais...susilusia,bet trumpom rankovem nepaleisiu biggrin.gif  o jus kaip?

rengiu taip pat ir aš, ale sarafano nusprendžiau nebemaut, tik su sijonu leist g.gif kažkaip galėtų tą šildymą su protu atsukt... Antram aukšte sesė irgi kaista, pirmam aukšte mažė irgi... cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Prula @ 2010 10 16, 15:51)
rengiu taip pat ir aš, ale sarafano nusprendžiau nebemaut, tik su sijonu leist  g.gif kažkaip galėtų tą šildymą su protu atsukt... Antram aukšte sesė irgi kaista, pirmam aukšte mažė irgi...  cool.gif



smile.gif o sakykit kaip jusu mergina valgo??ar gryzusi po darzelio daug dar suvalgo namie? lotuliukas.gif manoji neatlimpa nuo saldytuvo.... lotuliukas.gif kalusiu aukletojos ar valge..kiek suvalge,nes nemanau kad normalu sitaip valgyt,jei kaip sako aukletojos ji suvalgo visa porcija,sakykim vakarienes ,nespeja gryzt i namus,tuoj man MAMA DUOK VALGYT...kaip jusiske?
galvoju ar nedavalgo...ar naminis maistas skanesnis doh.gif biggrin.gif

Atsakyti