Įkraunama...
Įkraunama...

Laparoskopija neštumo metu

Sveiki, laukiuosi vaikelio 9 savaite. Po 12 savaitės planuojama daryti laparoskopija. Įspėjo jog gali įvykti persileidimas arba nustoti vistytis vaisius. Gal kam buvo tai daroma nestumo metu? Pasidalinkyte patirtimi. Bijau kad jeigu vaikelis isgyvens gali gimti nesveikas...
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
O kam jums bus daroma ta laparoskopija?
Atsakyti
nera kitos iseities, daryti butina nes jai delsti bus daugiau problemu. salins didiele cistoma, kuria prispaude didejanti gimda, gali plisti ta cistoma, tokiu atveju gali ir man ir vaikui blogai baigtis. Operacija daris lapkrycio 3 d. Laukem kol 12 sav sueis nes tada mazesne persileidimo tikimybe,saugiau. Blogiausia kad vaiku daugiau tureti nebegalesiu,nes tokia cistoma atsiranda kaip man paaiskino del issivysciusio nevaisingumo, ir cia kad pastojau man labai pasisieke....cia gydytojo zodziai. Daris operacija dviem etapais, pasalins cistomos dali, kad mazesniui laikui narkoze duoti, iki galo tvarkis, po gimdymo....jei dar isnesiosiu ir viskas baigsis sekmingai. Po gimdymo salins ir viena kiausyde. Tad dabar bandis nestuma issaugoti.
Atsakyti
ATLIKO MAN LAPAROSKOPIJA. KUDIKI ASSAUGOJAU,PERSILEIDIMAS NEGRESIA. SAKO,JOG LABAI SEKMINGAI VISKAS PAVYKO, LAIKAS PARODIS....TIKUOSI VISKAS BUS GERAI
Atsakyti
Siandien buvau pas gydytoja kol kas viskas gerai smile.gif
Atsakyti
Kaip smagu girdėti, kad viskas gerai ir mamytei ir vaikeliui 4u.gif
Sėkmės jums 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vikadi @ 2010 11 25, 21:23)
Kaip smagu girdėti, kad viskas gerai ir mamytei ir vaikeliui  4u.gif
Sėkmės jums  4u.gif

DEKUJ 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, vakar buvau pasiziureti savo vaikelio smile.gif 4u.gif sulaukiau jau 32 nestumo savaites. Sako viskas normoj, tikuosi, kad taip ir bus. Kai zinai kad teko pernest operacija, narkoze, tai neramu vistiek. Sako bus mergyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Olia84 @ 2011 03 22, 12:41)
Sveikutes, vakar buvau pasiziureti savo vaikelio  smile.gif  4u.gif  sulaukiau jau 32 nestumo savaites. Sako viskas normoj, tikuosi, kad taip ir bus. Kai zinai kad teko pernest operacija, narkoze, tai neramu vistiek. Sako bus mergyte  smile.gif


Kokios geros žinios thumbup.gif Sėkmės jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vikadi: 23 kovo 2011 - 10:03
smile.gif TIKUOSI VISOMS KITOMS MAMYTEMS IRGI VISKAS KLOSTISIS GERAI.
Atsakyti