Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

user posted image

44 tema
43 tema
42 tema
41 tema
40 tema
39 tema
38 tema
37 tema
36 tema
1-35 tema
Į PAPUOŠIMŲ TEMĄ būtina dėti visokiausius papuošimus, tiek baibokus, tiek gėlytes, tiek papuoštus tortus, noriu pabrėžti - papuoštus, manau ,paprastas apibarstymas trupiniais gal ir nelabai tinka, bet, jeigu be trupinių ten bus kokie nors papildomi papuošimai, tai kodel gi ne.

Taip pat prie nuotraukos reikia įdėti aprašymą, iš ko padaryti tie papuošimai (bezė, saldainių masė ir t.t.) bei kas tai per tortas. To reikia, kad kievienam naujokui, ir ne tik, būtų aišku ir suprantama.
Taip pat nepamirštam - klausimai atsakymai papuošimų tema.
Kiekvienas papuošimas savotiškai gražus, nepriklausomai, ar tai 100-oji barbė ar tukstantinis beze/grietinele puoštas tortas. Ir nesvarbu kas Jūs esat, ar jau specas, ar tik naujokas. Čia laukiamos visos puošėjos.
Mes visos mokomės, konsultuojames ir semiamės patirties viena iš kitos. Dėl to mes taip greitai tobulėjam.

Konstruktyvi kritika yra sveikintinas dalykas, o ginčus ir nepasitenkinimus prašau pasilikti sau.
Taip pat norėčiau priminti, kad labai daug informacijos ir receptų galite surasti viršuje esančiose temose, tiek saldumynų receptus, tiek papuošimo būdus

TORTŲ PUOŠIMAS BE KOMENTARŲ ČIA
Taigi, puošiam tortus ir nepamirštam pasirodyti su savo kūriniais


Papildyta:
QUOTE(eda.dita @ 2010 10 07, 10:30)
Odos spalva - superine ir dengimas fantastiskas.
Kaip tokia spalva isgavai - isduok smile.gif


Su saldainiais IKI parduotuveje pirktais. Ten marshmalow spalvoti, ir is ju gaunasi puiki kuno spalva. Dazu is mano puses nedeta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 07 spalio 2010 - 09:35
SOS
kur man šiandien, ryt kaune gauti juodą flomiką??? kur kaune yra pirkti, nes atsiųst nespės....


rugiagele, liux sikniukas, bet man papuliai vistiek arčiau širdies ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2010 10 07, 11:08)
SOS
kur man šiandien, ryt kaune gauti juodą flomiką??? kur kaune yra pirkti, nes atsiųst nespės....
rugiagele, liux sikniukas, bet man papuliai vistiek arčiau širdies  ax.gif


negali ne gincytis,gi logiska,kad sirdis ne prie s.. lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mmergyte @ 2010 10 07, 11:11)
negali ne gincytis,gi logiska,kad sirdis ne prie s.. lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

nebūtina viską pažodžiui suprast tongue.gif tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(aize @ 2010 10 07, 00:55)
Tai kiek parašyta, tiek ir dėjau  unsure.gif
geras blink.gif O čia kokiam skyriuj ieškot tada? g.gif

Tu cukriniu tubeliu, kaip as vadinu, yra pirkti pie visu tortu papuosimu 4u.gif
Rugiagele fantastika bigsmile.gif
Atsakyti
Rugiagele. i ka ziurejai kai darei? ax.gif

Padaryta super. Saunuole
Atsakyti
QUOTE(Asseni @ 2010 10 07, 11:34)
Rugiagele. i ka ziurejai kai darei?  ax.gif

Padaryta super. Saunuole


Is vakaro ziurejau i Cipciuko padarytus tortus sikniukus smile.gif

Aciu uz ivertinima blush2.gif
Atsakyti
Merginos, jeigu darau snikersa, ir dengsiu karameliniu garnasu tai ant virsaus dar deTI ta sarlotes sviestini ir tada mmg? Ar sarlotes sviestinio nebetept?
Atsakyti
QUOTE(Ziu Ziu @ 2010 10 07, 11:48)
Merginos, jeigu darau snikersa, ir dengsiu karameliniu garnasu tai ant virsaus dar deTI ta sarlotes sviestini ir tada mmg? Ar sarlotes sviestinio nebetept?

o kam tada mmg jei veliau dengsi ganasu??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 10 07, 11:35)
Is vakaro ziurejau i Cipciuko padarytus tortus sikniukus smile.gif

laugh.gif galvojau modeli koki turejai
Papildyta:
QUOTE(akvilyte @ 2010 10 07, 11:52)
o kam tada mmg jei veliau dengsi ganasu??? g.gif

Ji klausia, ar ant ganaso iskart mmg det, ar dar sarlotes aptept.

Jeigu ganasas geras, tvirtas,tai uzteks ir jo, bet, jeigu kremo pavidalo, koki darai (rududu + grietinele), tai siulyciau ganasu nedengt, o sarlotes is kart
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asseni: 07 spalio 2010 - 11:10
QUOTE(Ziu Ziu @ 2010 10 07, 11:48)
Merginos, jeigu darau snikersa, ir dengsiu karameliniu garnasu tai ant virsaus dar deTI ta sarlotes sviestini ir tada mmg? Ar sarlotes sviestinio nebetept?

o man karamelinis ganasas niekaip neiseina, ir kiek skaiciau, kad daug kam neiseina.
Rugiagele, super torciukas thumbup.gif
Merginos, norejau klausti: o jus kai padengiate torta mase ar naudojate koki instrumenta islyginimui? Kiek ziurejau youtube filmukus apie tortu dengima, tai ten naudoja tokia kaip lopetele. Bet niekur nemaciau tokios pirkti g.gif
pvz.: sitame klipuke
Atsakyti
Meduvė, rankytem mirksiukas.gif

O as pirma kart dariau Kempiniuka. Filmuko nemaciau, bet pats personazas man labai patiko ir buvo labai smagu daryt. Nes jau teletabiai, igliai pigliai ir masinkos pabodo baisiai. Norisi kazko idomesnio, dar nedaryto


Mano pirmas kempiniukas.
Viduje tortas su vaisiais, pastilazas, sokoladine saldainiu mase. Dydis A4 formato lapo


user posted image

user posted image
Atsakyti