Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip saugotis po gimdymo?

Arba kiek ilgai galima nesisaugoti?

Praėjo jau 4 mėn., vis dar maitinu krūtimi.
Berods, yra tokia nuomonė, kad maitinant krūtimi galima nesisaugoti, nes vistiek nepastosi. Taip pat žinau, kad tai ne visai teisinga. Kažkam padėda, kažkam - ne.

Aš tuo netikiu ir manau saugotis būtina. Jei,aišku neplanuojate turėti pametinukų  ;).
Tik klausimas - kaip?

Iki nėštumo bandžiau oralinę kontracepciją. Bet dabar kai maitinu, tablečių vartoti negaliu.
Atsakyti
Sakoma, kad tris mėnesius po gimdymo ir jei maitini kas 2-4 val. - nepastosi, tačiau pirmus pora mėnesių ir taip apsisaugom - susilaikymu, o toliau tik prezervatyvai ar kas nors panašaus, nebent planuojate įsidėti spirale.
Bet viena apsaugos priemonė garantuoja, kad neturėsit pametinuku - susilaikymas prieš, po ir per, bet siūlau to netoleruoti  [img]http://www.supermama.com/baby/yabbimages/smilies/cwm2.gif[/img]
Atsakyti
Dabar tip ir maitinu kas 2-3 val.
Spirale man netinka, net pagalvoti negaliu, kad į mane įves kazkokį svetimkūnį... ohmy.gif
Sargiai taip pat nelabai patinka. Ir taip ten taip sausa po gimdymo, nebent naudoti dau-daug liubrikanto.
Beje, yra labai geras, bet brangus. "Gaja". Kainuoja apie 30 lt. Panašus į kremą, baltos spalvos, su vitaminais. Naudojamas ne tik sekso tikslams, bet ir po operaciju.
Atsakyti
Supermama, cia tas "Gaja" tai lubrikantas? Pagal pavadinima skamba , tarsi jis lietuviskas butu??? Gal asmeniskai isbandzius jy? Nes man aktuali sita tema labai [img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/r/teeth.gif[/img][Automated by GetSmile]
[img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/y/inlove.gif[/img][Automated by GetSmile]
Atsakyti
Sveikos. Isitersiu cia ir as.
Po gimdymo su vyru nesimylejom kol neisistaciau spirale, iki tol tiesa pasakius nei noro ypatingo nebuvo o ir pametinuku nenorejom. Tai maitinimas krutimi apsaugo nuo pastojimo gerai iliustruoja gyvenimas (ypac kaimuose) iki kazkus 20am visudio. Kai nemuose lakstydavo 10 vaiku (o tai ir daugiau) ir visi pametinukai, nors moterys krutim irgi maitindavo. [img]http://www.supermama.com/baby/yabbimages/smilies/cwm1.gif[/img] taip kad tas apsisaugojimo budas man neatrodo patikimas.
Supermama o kur galima tos "Gajos" isigyt? Sexshopuose? ar kar kitur?
Atsakyti
kai dar laukiaus, o cia buvo praeita pavasari, tai per paskaiteles pasakojo, kad nuo rudens zada i Lietuva ivezt geriamus kontraceptikus ir maitinancioms. kiek teisybes cia - nezinau. bet gali pasiklaust vaistinej, pasakys.
Atsakyti
Yra visuose eurovaistinese.
Gaia intimate emulgel
moisturizing, lubricating, in case of vaginal dryness
Gamintojas: Kleraderm
Kaina: 26,49 Lt.

Man patinka, naudoju kiekvieno karto metu  ;D
Atsakyti
Sveikos.
as po gimdymo saugojausi zvakutem.jos tirpsta ir jokio lubrikanto nereikia[img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/r/biggrin.gif[/img].pabandykit.[img]http://smilies.sofrayt.com/%5E/8/pain.gif[/img]
Atsakyti
Man irgi idomu, kaip po gimdymo apsisaugoti. O pametinuku mes nenorim. Tai as cia buvau ilindus i www.delfi.lt, ir ten ginekologei p.Eugenijai klausima uzdavus del kontracepcijos po gimdymo ir maitinant. Tai ji parase, kad maitinant (o as dar maitinu krutim savo maze, jai greit 8 men. bus) galima naudoti geriamus kontraceptikus "CERAZETTE". Jie parduodami Vilniuje kolkas tik "Vokieciu vaistineje", ir su savo ginekologes receptu.
Cituoju :"...tai visiskai naujas kontraceptikas, jis tinka maitinant kudiki, nes jame nera estrogeno. Estrogenai gali patekti i motinos piena, keist jo sudeti ir kokybe. Tai pats tinkamiausias variantas moteriai apsisaugot nuo nestumo maitinant krutimi, ir nepakenkiant kudikiui."
Bet as ju dar neisbandziau, sakau ,reikia su savo ginekologe pasikalbet, vat.  ;)
Atsakyti
Apie tuos maitinancioms kontraceptikus irgi girdejau (ar skaiciau?).
O mes paprastai saugomes prezervatyvais, jei bus pametinukai tai ka darysi. Vakar ir vyras kazkaip nusiteikes buvo, kad ne beda wink.gif As irgi tokios nuomones - jei bus tai bus, ka dabar cia..
Atsakyti
Mane tai  sudomino tos žvakutės.
Klausimas tik vienas...O jei neteisingai isidėsi? Kokia tikimybė pastoti?
Šiaip naudojamės prezervetyvais.
Atsakyti
aš pati tų žvakučių nebandžiau, bet draugė sakė, kad jai alergizavo. Jokio malonumo nepajutė, tik kuo greičiau į vonę nulekė, nes degino ir niežėjo.  >:(

Tai man kažkaip po jos emocingo pasakojimo apie tas žvakutes ir bandyti nesinori.  :smile.gif
Atsakyti