Įkraunama...
Įkraunama...

Krokodiliena su petruškomis

Mano vyras beveik niekada nedovanoja man gėlių. Tas beveik būna per gimtadienius, vardadienius ir kitomis privalomomis progomis. Neromantiškas jis pas mane... verysad.gif Seniai praėjo tie laikai, kai kartu važiuodavome šerti gulbių ar stebėti saulėlydžio. Tiesą pasakius, tuomet net to saulelydžio nemačiau. Kaip toje pasakoje, mačiau tik tai JĮ hihihi.gif
O dabar visur tik ir girdžiu - vakarienė prie žvakių, vonia su rožių žiedlapiais, kava į lovą... Aš ką, prastesnė mad.gif mano dėdė sakydavo, jeigu Machomedas neina prie kalno, tai kalnas ateina pas Machomedą. Nusprendžiau ir aš, vyrui nežinant, pasigaminti nors vienam vakarui romantikos nail.gif
Taigi... Vaikas apgaulės būdu buvo įpirštas mylintiems seneliams blush2.gif Tuo tarpu vaiko motina, t.y., aš užsisakiau šventinį manikiūrą su spindinčiomis širdelėmis, kirpėja suraitojo mano visus septynis nutriušusius plaukiukus, pavadindama kūrinį šukuosena. Namuose baigiau kedenti likusias plunksneles rolleyes.gif ir puoliau gaminti ne vakarienę, o stačiai afrodiziakų rinkinį hihihi.gif Ant stalo tiesiau baltą stlatiesę ir dėjau dvi baisiai brangias, dėl to niekad dar nenaudotas, raudonas taures iš "Dorado". Tai buvo dovana, nuo kurios retsykiais būdavo pagarbiai nušluostomos dulkės ir vėl slepiama už bufeto stiklų. Susambo telefonas. Tai JIS. -Ką darai? Labai ėst noriu. Tuoj parvažiuosiu.
- Laukiu, - sučiulbau, dedu ragelį ir bėgu į virtuvę. Ajetus... Mano ypatingasis padažas su estragonu jau iškeliavo iš puodo ir smagiai sau čirškinosi ant plytos doh.gif Puoliau šveisti, gailiu žvilgsniu žiūrėdama kaip trupa mano dailios manikiūro širdelės...
Pravėrusi duris išvystu išsišiepusį brangiausiojo veidą ir mažulytę raudoną tulpytę už 2,50 lt. Kiba prisidirbo ką blink.gif Tai buvo pirma mintis atėjusi į galvą.
-Pardavėja turguje vietoje grąžos davė, - jis baisiai patenkintas įvykusiu sandoriu.
-Aaaaa..., -numykiu, plasnodama išdažytomis blakstienomis ir vis pasitaisydama nepaklusnų plauką bigsmile.gif Čia jis apsidairo aplink, pamato krūvas žvakių, papuoštą stalą ir minkštutėlį dekį ant kilimo (na, jis irgi nebuvo naudojamas, saugiai gulėjo susuktas celofane,idant vaikas netyčia nesusisio... blush2.gif ). Jo pavargęs veidas nušvinta kaip saulutė vasarį. Jis viską supranta. rolleyes.gif
Vakarienė buvo puiki, net padažas su petruškomis visai tiko prie krokodilienos.
-Nu, tėvai, duok butuką, - mane ryškiai paveikė troškinti kalmarai hihihi.gif lenkiuosi prie apšepusio vyro skruosto.
Staiga pajuntu saldų svilinamo paršo kvapą. Dar po akimirkos suprantu, kad tas svilinamas paršas tai aš !!! Žvakės liepsna įsisuko į mano auksines garbanas. Begelbėdama savo plunksnas, apverčiu raudonąją taurę iš "Dorado", vynas sulieja išeiginę staltiesę, o šimtai stiklo šukių kaip raudoni rubinukai nusagsto mano taip čėdytą pledą...
Sekantį rytą bemakaluodamas kavą vyras tarsteli: -O visai vakar smagu buvo. Tikrai reikėtų mums daugiau romantikos.
Romantikos??? Na jau ne! Po tokių vakarų garantuotai liksiu be nagų, plaukų ir ragų!!!





Atsakyti
Va cia tai geras, toks neapseiliotas ir labai smagus. Saunuole, Agotuk.
Atsakyti
biggrin.gif linksmai papasakota (kaip tikrai lietuvei blush2.gif)
Atsakyti
thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Tiesiog kaip apie musu seima! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Agotuk, saunuole 4u.gif labai grazus pasakojimas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
visi filmai ir pasakojimai isimenami daug geriau, kada ju pabaiga nelaiminga hihihi.gif first.gif
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2006 01 25, 11:04)

visi filmai ir pasakojimai isimenami daug geriau, kada ju pabaiga nelaiminga  hihihi.gif  first.gif


Ir tikram lietuviui daug smagiau, kai pabaiga bloga, reiškias, jo gyvenimas - geras lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu čia tai geras lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Vis maniau, kad galėsim muilo operas kurti iš pasakojimų, o čia tikras gyvenimas hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif
Ačiū, Agotuk,už tokį šaunų pasakojimą 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
žavu 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šauniai papasakota thumbup.gif
Atsakyti
hihihi.gif hihihi.gif hihihi.gif kaip šauniai papasakota istorija thumbup.gif
Atsakyti

lotuliukas.gif lotuliukas.gif neapsirikau rytą pradėdama nuo šios istorijos skaitymo thumbup.gif , dabar gera nuotaika garantuota lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai sauni istorija lyg matyciau filma thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti