Įkraunama...
Įkraunama...

Genetiniai tyrimai

Kadangi niekur neradau naujos temos apie genetinius tyrimus, uzvedziau nauja.

Mielosios,noriu pasiguosti verysad.gif . Dariausi PRISCA ir parode labai blogus rezultatus DS 1:5. Negaliu miegoti, kankina ivairios juodziausios mintys ir baisus nerimas.
Man dabar 16 savaiciu, pirmadieni vaziuosiu i Vilniu darytis vaisiaus vandenu tyrimo. Nebezianu kaip reikia islaukti...
Dabar noriu paklausti tik vieno: kai man dare krauja, echoskopijos nedare visiskai. Genetike tik paklause kada anksciau dariausi echoskopa, tai as jai padaviau 11 savaiciu echoskopo rezultatus. Ji viska suvede ir gavosi tokie baisus rezultatai.Ar galejo rezultatai buti tokie blogi del senos echo nuotraukos ?
Kai genetike pamate mano reakcija, nusiunte genetiniam echoskopui, tai sis mane kiek apramino, nes jokiu pakitimu nerasta. Gydytoja sake, kad mato sveika vaikiuka (o , kad tai butu tiesa unsure.gif )


Papildyta:
Patikslinu DS 1: 50
Atsakyti
QUOTE(zemga @ 2010 10 08, 14:27)
Kadangi niekur neradau naujos temos apie genetinius tyrimus, uzvedziau nauja.

Mielosios,noriu pasiguosti  verysad.gif . Dariausi PRISCA ir parode labai blogus rezultatus DS 1:5. Negaliu miegoti, kankina ivairios juodziausios mintys ir baisus nerimas.
Man dabar 16 savaiciu, pirmadieni vaziuosiu i Vilniu darytis vaisiaus vandenu tyrimo. Nebezianu kaip reikia islaukti...
Dabar noriu paklausti tik vieno: kai man dare krauja, echoskopijos nedare visiskai. Genetike tik paklause kada anksciau dariausi echoskopa, tai as jai padaviau 11 savaiciu echoskopo rezultatus. Ji viska suvede ir gavosi tokie baisus rezultatai.Ar galejo rezultatai buti tokie blogi del senos echo nuotraukos ?
Kai genetike pamate mano reakcija, nusiunte genetiniam echoskopui, tai sis mane kiek apramino, nes jokiu pakitimu nerasta. Gydytoja sake, kad mato sveika vaikiuka (o , kad tai butu tiesa  unsure.gif  )
Papildyta:
Patikslinu DS 1: 50

Prisca I atsakymai turi buti vertinami kartu su echoskopija, kuri pageidautina, jog butu atlikta ta pacia diena. Todel vertinti senos echoskopijos rezultatus su kraujo tyrimu rezultatais mano nuomone labai neprofesionalu. O rauksles persvieciamuma, kai matavo, koks rodiklis buvo?

Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2010 10 08, 16:07)
Prisca I atsakymai turi buti vertinami kartu su echoskopija, kuri pageidautina, jog butu atlikta ta pacia diena. Todel vertinti senos echoskopijos rezultatus su kraujo tyrimu rezultatais mano nuomone labai neprofesionalu. O rauksles persvieciamuma, kai matavo, koks rodiklis buvo?



Del rauksles nieko nesake kai ziurejo 11 savaiciu g.gif . Tai jei butu buve kas negerai, tikiuosi gydytoja butu pasakiusi. Kai ziurejo 14 savaiteliu, tai tikrai sake, kad rauksle labai gera, 15 savaiciu genetinis echoskopas irgi neparode jokiu nukrypimu (tikrino kalo rauksle, nosytes kauliuka, smegenis, sirdele ir dar daug visko) , bet tie skaiciai - neitiketini. Nebezinau ka galvoti. laukiu pirmadienio, vaziuosim i Vilniu sad.gif .
Atsakyti
QUOTE(zemga @ 2010 10 08, 16:02)
Del rauksles nieko nesake kai ziurejo 11 savaiciu  g.gif . Tai jei butu buve kas negerai, tikiuosi gydytoja butu pasakiusi. Kai ziurejo 14 savaiteliu, tai tikrai sake, kad rauksle labai gera, 15 savaiciu genetinis echoskopas irgi neparode jokiu nukrypimu (tikrino kalo rauksle, nosytes kauliuka, smegenis, sirdele ir dar daug visko) , bet tie skaiciai - neitiketini. Nebezinau ka galvoti. laukiu pirmadienio, vaziuosim i Vilniu  sad.gif  .

15 sav. rauksles tikrinti jau negalejo, nes ji matuojama tik iki 13 sav+6 d. Jei visi kiti parametrai geri, tai jaudintis kazin ar verta. DS tiksliau rodo kaklo rauksles, slaunikaulio ir nosies kaulo parametrai, o ne kraujo tyrimas, kuris tuo labiau keistai interpretuojamas. Zodziu, siai dienai tikrai nera pagrindo panikuoti, viskas turetu buti gerai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2010 10 08, 17:11)
15 sav. rauksles tikrinti jau negalejo, nes ji matuojama tik iki 13 sav+6 d. Jei visi kiti parametrai geri, tai jaudintis kazin ar verta. DS tiksliau rodo kaklo rauksles, slaunikaulio ir nosies kaulo parametrai, o ne kraujo tyrimas, kuris tuo labiau keistai interpretuojamas. Zodziu, siai dienai tikrai nera pagrindo panikuoti, viskas turetu buti gerai 4u.gif



Kad tavo zodziai tiesiai Dievui i ausi nueitu cray.gif . Aciu uz palaikyma.

P.S. genetinius tyrimus sumasciau daryti as, o ne gydytoja. Gydytoja sake, kad nepatenku i jokia rizikos grupe, o prasau kokie rezultatai kraupus !!!
Atsakyti
QUOTE(zemga @ 2010 10 08, 16:24)
Kad tavo zodziai tiesiai Dievui i ausi nueitu  cray.gif . Aciu uz palaikyma.

P.S. genetinius tyrimus sumasciau daryti as, o ne gydytoja. Gydytoja sake, kad nepatenku i jokia rizikos grupe, o prasau kokie rezultatai kraupus !!!

As taip pat esu is tu moteru, kurios savo iniciatyva darosi genetinius tyrimus. Mano atvejis baigesi liudnai, bet jums linkiu tik paciu geriausiu rezultatu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(JurgaSim @ 2010 10 08, 17:39)
As taip pat esu is tu moteru, kurios savo iniciatyva darosi genetinius tyrimus. Mano atvejis baigesi liudnai, bet jums linkiu tik paciu geriausiu rezultatu 4u.gif



Dvi temas perskaiciu nuo pradios iki galo. Skaiciau ir apie Jus verysad.gif . Nu bet galejo buti dar blogiau 4u.gif .
Atsakyti
QUOTE(zemga @ 2010 10 08, 14:24)
Kad tavo zodziai tiesiai Dievui i ausi nueitu  cray.gif . Aciu uz palaikyma.

P.S. genetinius tyrimus sumasciau daryti as, o ne gydytoja. Gydytoja sake, kad nepatenku i jokia rizikos grupe, o prasau kokie rezultatai kraupus !!!

as ir pati sugalvojau darytis tyrimus, dar ir uzkibau uz daktares zodziu kad nevisada echo parodo nukrypimus, o jei pasimato tai jau buna per velu ka nors pakeisti, tai del visa pikto pasidariau ir gavau soka 1:76 del DS, pramyniau visus kelius pas genetikus ir aciu D viskas baigesi gerai thumbup.gif
taip kad nenusiminkit, jum ir viskas bus gerai 4u.gif tikrai suprantu kaip jauciates pati viska isgyvenau bet reikia tiketi 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(airish @ 2010 10 11, 15:09)
as ir pati sugalvojau darytis tyrimus, dar ir uzkibau uz daktares zodziu kad nevisada echo parodo nukrypimus, o jei pasimato tai jau buna per velu ka nors pakeisti, tai del visa pikto pasidariau ir gavau soka 1:76 del DS, pramyniau visus kelius pas genetikus ir aciu D viskas baigesi gerai thumbup.gif
taip kad nenusiminkit, jum ir viskas bus gerai 4u.gif tikrai suprantu kaip jauciates pati viska isgyvenau bet reikia tiketi 4u.gif  4u.gif



Nu va. Rytoj suzinosiu atsakymus. Labai labai bijau fear.gif .
Atsakyti
Labas 4u.gif

Gerai, kad atsirado nauja tema, nes ji man irgi labai aktuali.
Po pirmo kraujo tyrimo gavau atsakymą, kad DS 1:232, nors mano amžiaus rizika 1:1000 kažkur ...Nors buvau įsitikinusi, kad esu sveika ir pagal amžių nepatenku į rizikos grupę. Dabar po poros savaičių laukia vandenų tyrimas verysad.gif Labai pergyvenu dėl persileidimo rizikos ...Gal ką apie tai girdėjote ?
Pasak genetikes, persileidimo rizika 1:100 ...Man atrodo, kad čia reali grėsmė, o jei vaikutis yra visiškai sveikas ir taip rizikuoti verysad.gif
Atsakyti
Nezinau, nebaisus tas vandenu tyrimas. Jis trunka gal minute-dvi. Po tyrimo nieko neskaudejo ir dabar jauciuosi puikiai. Neisivaizduoju kodel visi gasdina persileidimu g.gif ?
Tikrai nebijok 4u.gif


Atsakyti
QUOTE(zemga @ 2010 10 13, 12:44)
Nezinau, nebaisus tas vandenu tyrimas. Jis trunka gal minute-dvi. Po tyrimo nieko neskaudejo ir dabar jauciuosi puikiai. Neisivaizduoju kodel visi gasdina  persileidimu  g.gif  ?
Tikrai nebijok  4u.gif


O kad taip tavo žodžiai tiesiai Dievui į ausį 4u.gif
Mane iš karto perspėjo dėl persileidimų ir liepė apsispręsti, ar darysiuosi, ar ne ...
Tos dvi savaitės iki tyrimo atrodo visa amžinybė. Mes dar net daugeliui nesakėm, kad laukiuosi, nes galvojau, kad viskas paaiškės jau po kraujo tyrimo, o dabar kažkaip jau ir sakyt nėra džiaugsmo doh.gif
O po tyrimo gal ilsėjaisi kelias dienas ar nieko ypatingo nedarei ir viskas savaime buvo gerai ?
Papildyta:
QUOTE(zemga @ 2010 10 13, 12:15)
Nu va. Rytoj suzinosiu atsakymus. Labai labai bijau  fear.gif .



Atsakymus jau turit ? unsure.gif
Atsakyti