Įkraunama...
Įkraunama...

Žuvis

user posted image

sena tema:
http://www.supermama...?showtopic=3929
Atsakyti
Gal kas zinote,koki padaziuka prie keptos zuvies?MB buvo isvaziaves zvejoti,pagavo menkes ax.gif Tai noriu tesiog apvolioti miltose ir iskepti bet nesugalvoju koki padaza padaryti g.gif morku+svogunu+pomidoro padazas jau atsibodes....
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2010 11 26, 16:06)
Gal kas zinote,koki padaziuka prie keptos zuvies?MB buvo isvaziaves zvejoti,pagavo menkes ax.gif Tai noriu tesiog apvolioti miltose ir iskepti bet nesugalvoju koki padaza padaryti g.gif morku+svogunu+pomidoro padazas jau atsibodes....

man tai patinka pakepinu svogunus dedu miltu po to pienas ir prieskoniai,paprasta ir skanu.O jei dar burokeliu garnyrui yra tai is viso apsivalgymas. Laukiu nesulaukiu kada mano vyras menkiu plauks gaudyti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(inguliux/lt @ 2010 11 26, 15:18)
man tai patinka pakepinu svogunus dedu miltu po to pienas ir prieskoniai,paprasta ir skanu.O jei dar burokeliu garnyrui yra tai is viso apsivalgymas. Laukiu nesulaukiu kada mano vyras menkiu plauks gaudyti smile.gif


Padarysiu ir as taip.Aciu 4u.gif Viska,isskirus burokelius,turiu.Bus dar bulviu kose ir,vietoj buroku, rauginti kopustai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ceburashka: 26 lapkričio 2010 - 14:55
QUOTE(ceburashka @ 2010 11 26, 16:55)
Padarysiu ir as taip.Aciu 4u.gif Viska,isskirus burokelius,turiu.Bus dar bulviu kose ir,vietoj buroku, rauginti kopustai rolleyes.gif

fantastika kaip skanu smile.gif
Atsakyti
Šiandiena kepiau rudagalvės menkės filė

Pirmučiausia filę aptepiau aliejumi,pasiruošiau masę{tarkuotas cesnakas+raudonosios paprikos milteliai saldž.+muskato riešutas}
Aptepiauta mase žuvį ir palaikiau.

Pasimeriau dž. slyvas,susitarkavau morkas,susipjausčiau svogūnus.

Žuvį apkepiau aliejuje,išėmiau žuvį.

Aliejuje apkepiau svogūnus,morkas slyvas,pakepinau.

Tuomet įpyliau pomidorų padažo,patroškinau.

Iškeptą žuvį užpyliau paruoštu mišiniu.

Valgiau su virtomis bulvėmis.
Atsakyti
Skaniai skamba drinks_cheers.gif
Atsakyti
ar yra bandziusiu kept farsiruota veidrodini upetaki? g.gif ar prastas cia mano sumanymas? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Evelincik: 17 gruodžio 2010 - 20:22
QUOTE(laurindre @ 2010 11 28, 23:09)
Skaniai skamba drinks_cheers.gif



Labuka,pritariu ir as,kad skaniai skamba drinks_cheers.gif
Atsakyti
Sveikos, atsilaidinau menkės iš šaldiklio, mąstau išsikept jos tešloje. Gal kas turi kokį super duper tešlos receptuką?? biggrin.gif
Nesinorėtų, kad gautųsi blynai su žuvim schmoll.gif
Atsakyti
zaiuriai mums skanu... thumbup.gif

Žuvies filė su kaparėliais

Tinka bet kuri filė, aš labiausiai mėgstu baltą... Porcijos maždaug trims filė, per visą mano didelę keptuvę su dangčiu.

0,5 svogūno
4-5 maži pomidoriukai
6-7 alyvuogės žalios
2 arb. šaukšteliai kaparėlių
1 a.š. druskos, ne su dideliu kaupu

Į keptuvę įpilam gerą šaukštą alyvuogių aliejaus, jis neturi būti įkaitintas. Sudedam svogūnus, šiek tiek pakepam, kol lengvai pagelsta. Tada sudedam viska - supjaustytus pomidoriukus, alyvuoges (perplėšiu per pusę), kaparėlius, druską. Pakaitinam, kol pomidoriukai skirs sultis ir juos ištraiškom mediniu šaukštu. Filė suguldom ant paruoštos masės ir iš abiejų pusių pakepinam, po 3-4 min. Po to uždengiam dangtį ir ant lengvos ugnies dar paliekam pasitroškinti, apie 15 min. Skanaus!
Mes ją mėgstam su šviežia itališka duona ciabatta.
Atsakyti
QUOTE(ceburashka @ 2010 11 26, 15:06)
Gal kas zinote,koki padaziuka prie keptos zuvies?MB buvo isvaziaves zvejoti,pagavo menkes ax.gif Tai noriu tesiog apvolioti miltose ir iskepti bet nesugalvoju koki padaza padaryti g.gif morku+svogunu+pomidoro padazas jau atsibodes....

As prie zuvies duodu pati paprasciausia.Labai smulkiai pripjaustau marinuotu agurkeliu i majoneza (agurkeliu dedu daug,kad padazas butu tirstas.Majoneza imu nelabai rugstu pvz Daumantu) biggrin.gif
Atsakyti