Įkraunama...
Įkraunama...

Kada aunate sniego batus, o kada įprastus

Gal pasirodysiu kvaila višta, bet neatsirenku, kada avimi sniego batai, o kada įprasti žieminiai?
Tiksliau, iškilo klausimas- ar tinkami sniego batai avėti kasdien- ir į lauką, ir į darželį, ir į Akropolį? biggrin.gif
Iki šiol maniau, kad sniego batai- tai tiesiog neperšlampamos medžiagos batai su storu pašiltinimu... Skirti bristi per pusnis biggrin.gif
O dabar pasižiūriu, kad kai kurių jų išvaizda nesiskiria nuo įprastų žieminių batų.. O juk ir žieminiai batai dažnai būna ne iš natūralios odos... Tai ir nebesusigaudau- kas yra kas, ar reikia žiemai pirkti abu variantus, ar pilnai užtenka vien tų vadinamųjų sniego batų? g.gif
Atsakyti
g.gif
Atsakyti
user posted image

Aš sniegbačiais vadinu tokio stiliaus batus, o ne kiekvieni žieminukai, jau ir sniegbačiai.
NE su kiekvienais žieminiais pliurzoj stovėt doh.gif
Firma rolės nevaidina, šitie pirmi po ranka pasitaikė lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a79: 13 spalio 2010 - 20:34
Neaisku ir man siek tiek su tais sniego batais. Apskritai kodel jie sniegbaciais vadinami jei skirti labiau po pliurzes braigzioti? biggrin.gif O jei rimtai tai vat mastau ar mano 1,7 men. panai jie bs reikalingi sia ziema ar ne g.gif Visu pirma kyla klausimas ar jie ne per sunkus tokiam vaikui? Na ir kitas dalykas jei jau bus pliurzos iki keliu tai gal neisim murkdytis. Gal jie labiau reikalingi vyresniems vaikams, kurie vieni i lauka eina. Zodziu kas turit patirties naudojant tokius batukus maziems vaikams, pasidalinkit ja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2010 10 13, 21:33)
user posted image

Aš sniegbačiais vadinu tokio stiliaus batus, o ne kiekvieni žieminukai, jau ir sniegbačiai.
NE su kiekvienais žieminiais pliurzoj stovėt  doh.gif
Firma rolės nevaidina, šitie pirmi po ranka pasitaikė  lotuliukas.gif

Na, jūsų pvz. aiškai matosi apačioje guma, tai tikrai batai skirti tik per balas ar kitus šlapius paviršius vaikščiot. Kasdieniam avimuisi jie netinka, nes vaiko pėdutė gumuotoje aplinkoje nekvėpuos ir šus....

Bet kaip suprasti va tokius sniego batus? g.gif Bent jau mamytės, parduodančios čia, Supermamoje, visus šiuos įvardija kaip sniegbačius... O man jie vizualiai nieko nesiskiria nuo paprastų žieminių batų... schmoll.gif mirksiukas.gif
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Mes ir turim sniegbacius,vieni is Jusu parodytu foto,bet sakot,kad nesiskiria nuo paprastu zieminiu batu,man tai dar ir kaip skiriasi lotuliukas.gif Man ziminiai batai,tai viduj turi buti kailiukas,mutonas..Cia mano nuomone,beja sniegbaciais esu patenkinta,tik..dar dabar su jais vaiksciot per silta,nes prakaituoja kojyte,vaikstom su demi,bet kai tik stipriau atsals zygiuos su jais..Ir nieko nera jie sunkus schmoll.gif Labai smagiai su jais laksto po lauka maniskis drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2010 10 13, 20:33)



QUOTE(zieminuke @ 2010 10 15, 10:23)
Neaisku ir man siek tiek su tais sniego batais. Apskritai kodel jie sniegbaciais vadinami jei skirti labiau po pliurzes braigzioti? biggrin.gif O jei rimtai tai vat mastau ar mano 1,7 men. panai jie bs reikalingi sia ziema ar ne g.gif Visu pirma kyla klausimas ar jie ne per sunkus tokiam vaikui? Na ir kitas dalykas jei jau bus pliurzos iki keliu tai gal neisim murkdytis. Gal jie labiau reikalingi vyresniems vaikams, kurie vieni i lauka eina. Zodziu kas turit patirties naudojant tokius batukus maziems vaikams, pasidalinkit ja 4u.gif


1,7 m. vaikui bent jau mano parodyti sniegbačiai tikrai nelabai reikalingi, nes pakankamai sunkūs. Nors....jei jau eina į darželį, gal ir nėra prastas pasirinkimas.
Apačia ten ne guma, o tokia įdomi medžiaga lyg plastmasė ir viduj "veilokas". Tad tikrai ne šalta.
O sniegbačiai gal dėl to, kad aukšti ir viršus sandariai "užsidaro", tad sniego nė per kur neprilys g.gif . O kai mūsų žiemos tokios neaiškios, tai sniegas, tai pliurza, išleisdama į daržą su tokiais sniegbačiai, esu tikra, kad kojai bus ir šilta, ir sausa.
O kodėl jie sniegbačiai, kas juos žino, mūsų sąlygom tiksliau būtų "pliurzbačiai" lotuliukas.gif

Būtų įdomu, kodėl aukščiau pavaizduotus batus mūsiškiai sniegbačiais vadint pradėjo g.gif Gal reklama.... cool.gif Nes pvz per paiešką užmetus "snowboots" nieko panašuas neišmeta, kaip kad mūsuose pardavinėjami batai, užvadinti "sniegbačiais".

Būtų įdomu išgirst ir kitokią nei mano nuomonę mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Agniska @ 2010 10 15, 13:37)
Mes ir turim sniegbacius,vieni is Jusu parodytu foto,bet sakot,kad nesiskiria nuo paprastu zieminiu batu,man tai dar ir kaip skiriasi lotuliukas.gif


Papasakokit kuom skiriasi, gal ir mano nuomonė pasikeis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a79: 15 spalio 2010 - 16:51
QUOTE(a79 @ 2010 10 15, 17:49)
Papildyta:
Papasakokit kuom skiriasi, gal ir mano nuomonė pasikeis  mirksiukas.gif

Na kodel manot kad sunkus? 4u.gif Nors gal cia nuo vaiko priklauso,nes uzdejus neatrodo nei kad per sunkus vaikui,nei kad jis per didelis tokiems batams drinks_cheers.gif
As parasiau,kuom mano nuomone skiriasi,nes zieminiai mano manymu tur buti su kailiu ypac vaikams,bet cia mano dar karta sakau nuomone,gal tokie kaip Ecco isvis nera su kailiu,bet skaitomi zieminiais,cia kadangi nezinau tai negaliu teigti biggrin.gif
Bet mes patenkinti sniegbaciais,labai patogus apovimas,nes kartais kitus maudama turiu bedu,o sitais patenkinta,ziuresiu kaip bus ziema,jei taip nutiks kad sals koja,imsiu batukus su kokiu mutonu 4u.gif
Atsakyti
Mes truputėlį nesusišnekam mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2010 10 15, 18:38)
Mes truputėlį nesusišnekam  mirksiukas.gif

Neatsakiau kazko? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Agniska @ 2010 10 15, 18:34)
As parasiau,kuom mano nuomone skiriasi,nes zieminiai mano manymu tur buti su kailiu ypac vaikams,bet cia mano dar karta sakau nuomone,gal tokie kaip Ecco isvis nera su kailiu,bet skaitomi zieminiais,cia kadangi nezinau tai negaliu teigti biggrin.gif
Bet mes patenkinti sniegbaciais,labai patogus apovimas,nes kartais kitus maudama turiu bedu,o sitais patenkinta,ziuresiu kaip bus ziema,jei taip nutiks kad sals koja,imsiu batukus su kokiu mutonu 4u.gif

Mano nuomone (subjektyvia mirksiukas.gif ), Ecco ir panašių batų vidus yra VILNONIS (taigi, natūralus veilokas mirksiukas.gif ), todėl jie yra ir lengvi, ir labai šilti... Kailis gi yra tik vizualiai storas, tačiau šilumos su juo daug mažiau nei su natūralia tankiai suvelta vilna. O jei dirbtinis kailis, tai išvis šilumos shhh... blush2.gif
Bent jau tai sakau iš patirties- pirkom sūnui žieminukus ir su dirbtiniu kailiu, ir su natūraliu. O kojytės vis viena šaltos buvo verysad.gif O va nusipirkom žieminukus su vilnos pašiltinimu, ir super thumbup.gif thumbup.gif Kojytės šiltut šiltutėlės, ir nė kiek nesudrėkusios thumbup.gif Ir vien todėl, kad batukai (ir vidus, ir išorė) iš natūralaus kvėpuojančio sluoksnio... Vadinamieji sniegbačiai gi iš ne itin kvėpuojančių medžiagų g.gif blush2.gif Tad man atrodo, kad juose kojytė gal ir nešals, bet tikrai prakaituos rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo magdat: 16 spalio 2010 - 14:14
QUOTE(magdat @ 2010 10 16, 15:14)
Mano nuomone (subjektyvia  mirksiukas.gif ), Ecco ir panašių batų vidus yra VILNONIS (taigi, natūralus veilokas  mirksiukas.gif ), todėl jie yra ir lengvi, ir labai šilti... Kailis gi yra tik vizualiai storas, tačiau šilumos su juo daug mažiau nei su natūralia tankiai suvelta vilna. O jei dirbtinis kailis, tai išvis šilumos shhh... blush2.gif
Bent jau tai sakau iš patirties- pirkom sūnui žieminukus ir su dirbtiniu kailiu, ir su natūraliu. O kojytės vis viena šaltos buvo  verysad.gif O va nusipirkom žieminukus su vilnos pašiltinimu, ir super  thumbup.gif  thumbup.gif Kojytės šiltut šiltutėlės, ir nė kiek nesudrėkusios  thumbup.gif Ir vien todėl, kad batukai (ir vidus, ir išorė) iš natūralaus kvėpuojančio sluoksnio... Vadinamieji sniegbačiai gi iš ne itin kvėpuojančių medžiagų  g.gif  blush2.gif Tad man atrodo, kad juose kojytė gal ir nešals, bet tikrai prakaituos rolleyes.gif

Sita atsakysiu ziema,kai stipriau pasals,nes dabar negaliu atsakyti,tik tiek,kad vaikui gerai su tokiais batais,ir per balas laksto,per rasota zole,ir viskas tvarkoj drinks_cheers.gif
Atsakyti