Įkraunama...
Įkraunama...

Raktažolė

sveikos,

gal kas auginate raktazole? pas mane ji elgiasi keistai, ziedu daug, taciau lapai raukslejasi, tarsi dziusta...taciau dregmes netruksta...toks vaizdas, kad gele atiduoda visas jegas zydejimui ir tuoj mirs!
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 01 25, 17:32)
sveikos,

gal kas auginate raktazole? pas mane ji elgiasi keistai, ziedu daug, taciau lapai raukslejasi, tarsi dziusta...taciau dregmes netruksta...toks vaizdas, kad gele atiduoda visas jegas zydejimui ir tuoj mirs!


čia iš tų, kurias dabar parduoda parduotuvėse? kiek man teko jų pirkti (nu kokias 6), ilgiau nei mėn, išsilaikė tik viena, visos kažkaip sėkmingai nupūna ar pan. Esu bandžiusi ir laistyti ir nelaistyti, bet matyt jos išaugintos ir pražydintos per prievartą šiltamiuose nebesugeba adaptuotis kambaryje.
Vienintelė kuri išgyveno, tai pasodinau į balkoną, ji ten vargo, vargo, žiūrėsim ar po šitų šalčių peržiemojus iš jos dar kas nors bus.

Atsimenu, kad geltonos gan skaniai kvepia smile.gif
Atsakyti
nemažai apie jas rašo čia
man atrodo kad pas tave bus paprastosios raktažolės hibridai
ir dar kažkur rusiškuose puslapiuose apie jas mačiau g.gif
jeigu pamatysiu dar sykį - imesiu linką bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo melsva: 25 sausio 2006 - 20:14
sveiki,

nusipirkau raktazole pries 3 savaites ir pasistaciau ant darbo stalo. parduotuveje buvo tokia grazi, pirma savaite dziugino aki. pirmadieni ateinu i darba ziuriu lapeliai visi nulinke. palaisciau kaip ir atsigavo. dabar nebepadeda nei laisytmas nei nelaistymas, ziedynas grazus, ziedai nauji skleidizsi, o patys geles lapai nuleipe ir net nezada atsigauti.
ar cia jau viskas? verysad.gif nebepavyks atgaivinti augaleli? ar dar galima kazka padaryti?
Atsakyti
As turejau nusipirkus raktazole pries pora metu. Laikiau vidury kambario ant salo, laisciau saikingai, niekada ji pas mane nemirko, bet ir per daug neperdziuvo. Kai perzydejus pradeju vysti ir lapai, as juos nukarpiau, bet rozete ir toliau po truputi laisciau. Pavasary pasodinau sode, tai vasara visa isbujojo. Kita paasary vel isaugo, po ziemos nenusalo, norsraso, kad jos baisiai lepios ir reiktu pridengt, be to ir taip pacios po keliu metu nunyksta. Ziuresim kaip bus po sios ziemos g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liolialio @ 2006 01 26, 10:55)
As turejau nusipirkus raktazole pries pora metu. Laikiau vidury kambario ant salo, laisciau saikingai, niekada ji pas mane nemirko, bet ir per daug neperdziuvo. Kai perzydejus pradeju vysti ir lapai, as juos nukarpiau, bet rozete ir toliau po truputi laisciau. Pavasary pasodinau sode, tai vasara visa isbujojo. Kita paasary vel isaugo, po ziemos nenusalo, norsraso, kad jos baisiai lepios ir reiktu pridengt, be to ir taip pacios po keliu metu nunyksta. Ziuresim kaip bus po sios ziemos g.gif


Taip,reikia išlaukti kol ateis tinkamas metas sodinti lauke ir paskui jas persodinus į saulėta vietą jos sėkmingai sulapoja ir atsigauna,žydi ir sekančiais metais.
Atsakyti
maniske numire sad.gif daugiau nepirksiu JOKIU RAKTAZOLIU!
Atsakyti
QUOTE(tinaa @ 2006 02 17, 09:46)
maniske numire sad.gif daugiau nepirksiu JOKIU RAKTAZOLIU!


Na,pavasarį gali nusipirkti,jei tik paskui turėsi kur persodint į lauką,tada tikrai nenumirs tau ji mirksiukas.gif
Atsakyti
VAKAR NUSIPIRKAU RAKTAŽOLIŲ
medijoje išpardavimas buvo, po 39 ct.
Visada galvojau, kad jos vienmetės... bet moteris , kuri man jas pasiūlė,( aš ten sukinėjaus prie gėlių) pasakė, kad ji buvo pirkus, pas ją nužydėjo, porą mėn pastovėjo ir vėl žiedus krauna. kadangi kapeikas kainavo, tai paėmiau. žiūrėsiu kas bus. Sakė reik kad neperdžiūtų.
Atsakyti
Taip,reik kad neperdžiūtų,o kai nužydės,išnešk kurnors vėsiai pastatyk,o atėjus pavasariui į lauką reik persodint.Kitaip jos tikrai ilgai neišsilaikys.Nebent prabuvus vėsiai vėl sukrautų žiedus.
Atsakyti
Pas mane raktažolė antri metai auga. Ir jau žiedą krauna. Pirmadienį nukarpiau pradėjusius džiūti lapus, tai kiti atsigavo. Lauksim žiedų.

Jei Medijoje tokios pigios, reiks nuvaryti nusipirkti. Jau tokios jos man gražios. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pupa @ 2006 02 22, 13:08)
Pas mane raktažolė antri metai auga. Ir jau žiedą krauna. Pirmadienį nukarpiau pradėjusius džiūti lapus, tai kiti atsigavo. Lauksim žiedų.

Jei Medijoje tokios pigios, reiks nuvaryti nusipirkti. Jau tokios jos man gražios. ax.gif

Čia Kaune, buvo išpardavimas, bet greit iššlavė...


O tu ją persodinai? ar kaip? kai nužydėjo.
Atsakyti