Įkraunama...
Įkraunama...

Kai tėvai nedrausmina savo vaikų...

Sveikos , mamytės... Susidūriau su tokia keistoka situacija, atsikraustėm į svetimą šalį, susiradom su kuo bendrauti(lietuviai), mama ir tėtis labai nuostabūs žmonės, gerai sutariame, tačiau yra vaikutis virš 3 metų, kuris yra tikras velnias...tikraja šio žodžio prasme isterikas iš didžiosios raidės...tėvams regulioja kada kalbėti, kada nekalbėti...klykia, šaukia, muša ne tik savo tėvus, bet ir mano sūnų...ir svarbiausia , kad jo niekas nedrausmina, tevai jam 'lenda i užpakali" , kai muša mano vaika tipo nemato...nu žodžiu as pasakau: kodel taip elgiesi, tuomet jis susigesta, nes jei mano sunus trenks jam atgal, žinoma mes liksime kalčiausi tada...nežinau kaip elgtis, jug savo vaikus turi drausminti savi, o ne svetimi.....p[atarkit gal teko ir jum tokių situaciju patirti. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2010 10 13, 15:45)
p[atarkit gal teko ir jum tokių situaciju patirti. smile.gif


teko ir ne karta doh.gif galiu pasakyti tik tai kad yra 3 iseitys :
1. nebendrauti su ta seima doh.gif
2. bendrauti ir nekreipti demesio verysad.gif
3. tyliai laukti kol ju vaikas paaugs ir pasibaigs tos problemos smile.gif


Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2010 10 13, 13:45)
Sveikos , mamytės... Susidūriau su tokia keistoka situacija, atsikraustėm į svetimą šalį, susiradom su kuo bendrauti(lietuviai), mama ir tėtis labai nuostabūs žmonės, gerai sutariame, tačiau yra vaikutis virš 3 metų, kuris yra tikras velnias...tikraja šio žodžio prasme isterikas iš didžiosios raidės...tėvams regulioja kada kalbėti, kada nekalbėti...klykia, šaukia, muša ne tik savo tėvus, bet ir mano sūnų...ir svarbiausia , kad jo niekas nedrausmina, tevai jam 'lenda i užpakali" , kai muša mano vaika tipo nemato...nu žodžiu as pasakau: kodel taip elgiesi, tuomet jis susigesta, nes jei mano sunus trenks jam atgal, žinoma mes liksime kalčiausi tada...nežinau kaip elgtis, jug savo vaikus turi drausminti savi, o ne svetimi.....p[atarkit gal teko ir jum tokių situaciju patirti. smile.gif


Jei tai geri draugai, tai as padiskutuociau, bet ale taip nerimtai, koks ju poziuris i smurta, i NE sakyma, kokia vaiko ateiti isivaizduoja. Cia tipo siaip domiuosi smile.gif
O tada nuspresciau ka daryti 4u.gif
Atsakyti
Teko ir man tokioj situacijoj atsidurti doh.gif Iš pradžių stebėjau tėvų reakcija, bet kai nieko nesakė, tiesiog ėmiau ir gražiai sudrausminau vaikutį. Yra buvę taip, kad pakankamai garsiai subariau svetimą vaiką blush2.gif bet jeigu vaikas mano vaikui daužo per galvą, o tėvai saviškiui nieko nesako nors mato, tikrai nesiruošiu tylėti blush2.gif Maniškis irgi pasiutęs, bet visą laiką aiškinu kas galima ir ko ne ir, kad kitam vaikučiui skauda.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *ABC*: 13 spalio 2010 - 19:12
as kelis kartus jau ta vaika sudrausminau, o mama apsimeta , kad net nemato ir negirdi...apskabina vaika, pavadina kokiu mazybiniu zodeliu ir tipo viskas gerai...uzvakar jos vaikas mano sunu bande nuo laiptu nustumti, gerai, kad sirdis nujaute ir ejau paziureti...pagavau uz rankos, sakau, lkodel taip darai...pradejo klykti,atejo jo mama ir sako kas buvo sakau tavo sunus mano vaika bande nuo antro auksto laiptu nustumti, tai pasiziurejo i mane sako vaikai gal norit gumos ir viskas lyg niekur nieko lyg nieko nebuta.....
Atsakyti
nu bet cia tai ziauru, as tai nebendrauciau su tokia seima arba jau senai buciau ta vaika aprekus blink.gif
Atsakyti
tai jei mama butuu mano geriausia drauge as net nebijociau jai visko iskloti tiesiai sviesiai , be jokiu uzuolanku....o dabar tiesiog bendraujam seimomis ir tiek...vyrai kartu dirba, svetimoj saly mazai tera su kuo bendrauti, tai nera kito pasirinkimo, bet paciai nebesinori eiti i svecius, kad nebandytu vaiko nuo laiptu nustumti g.gif
Atsakyti
Oi, kaip negaliu pakesti tokiu tevu! bash.gif Kazkada turejom svecius su nevaldomu suneliu. Tas sunelis mane su vyru kumsciavo, o tevai tik zvenge, kalbetis su tuo suneliu, kad taip nedarytu irgi buvo neimanoma doh.gif Sudrausmino tik kai man ispirti bande. Veliau eme po visus namus lakstyti ir daiktus imineti, o tevai sau sedi, arbatele gurksnoja ir sausainiukus kremta, kai as paskui ju vaika lakstau ir stebiu, kad tik ko nesulauzytu doh.gif O bande ir laptopa pasiimti doh.gif

Dziaugiuosi, kad tie zmenes nera jokie artimi draugai, is tiesu net nemanau, kad galeciau artimai bendrauti su tevais, kurie savo vaikams leidzia kumsciuoti kitus zmones bei imineti ju daiktus doh.gif
Atsakyti
tai idomiausia tas, kai mano vaikas kazka padare ar paeme, kai jie buvo tik pasakiau padeti ir padfejo, paskui dar kazkas buvo paprasiau kazka atnesti ar nunesti ir iskarto padare....tie tevai stebejosi tipo koks paklusnus musu vaikas...taip ir norejosi veptelti kad tikrai ne su tokiu auklejimu tai pasiekta...paskui man sako turbut jus ji su dirzu musat, sakau tikrai ne , tiesiog neleidziam perzengti ribu, ir vaikas zino savo pareigas ir laikui began savaime visas elgesys paklusmnus atsiranda....
Atsakyti
QUOTE(Hedra:) @ 2010 10 13, 23:24)
tai jei mama butuu mano geriausia drauge as net nebijociau jai visko iskloti tiesiai sviesiai , be jokiu uzuolanku....o dabar tiesiog bendraujam seimomis ir tiek...vyrai kartu dirba, svetimoj saly mazai tera su kuo bendrauti, tai nera kito pasirinkimo, bet paciai nebesinori eiti i svecius, kad nebandytu vaiko nuo laiptu nustumti g.gif


nu viskas aisku kad jums nera su kuom bendrauti, bet jei nuolat skriaudzia jusu vaikuti tai nezinau ar yra malonu sedet kaip ant adatu? g.gif o jei butu nustumes? jusu vaikas gal butu susilauzes kazka, o neduok dieve ir rimta trauma , tai kas tada? doh.gif
nezinau ka daryciau jusu vietoj, bet jauciu kad vengciau tokios draugijos ax.gif nors zinau yra tevu kurie drausmina savo vaikus, bet jie apsisuke vel daro ta pati unsure.gif
Atsakyti
Aisku, cia ir nuo zmogaus priklauso, bet tokiu atveju, kai jau vaika nori nustumti, nebijociau ir pakalbeti, kas kad nera geriausia drauge. O kai namie siaucia svetimi vaikai, tai neteko sutikti, nes mano pazistami visi dirzu "aukleja" unsure.gif
Bet jei sutikciau, tai tikrai nebijociau pasakyti, jei jau tevai nekreipia demesio.

Manau, kad Jums viskas issispres laikui begant. Jus nenoresit eiti, gal paklaus kodel, gal graziai aptarsit ir issiaiskinsit 4u.gif
Atsakyti
Kaip tik šiandien ryte šia tema darbe šnekėjom. Ir tokių vaikų daugėja- tiksliau daugėja tėvų, kurie savo vaikams leidžia daryti ką nori. Blogiausia yra tai, kad gyvenime žmogus vis tiek nedaro visko ko norisi- yra tam tikros ribos ir nerašytos taisyklės, kurių mes laikomės. Blogiausia, kad visas tas reikalas grindžiamas vaikų teisėmis. Teko ir man susidurti, tačiau , tiesa sakant labai dėl to nepergyvenu- jeigu svetimas vaikas daro mano namuose ką nori, o tėvai tyli, tiesiog labai griežtai jį sudraudžiu, paaiškindama kodėl taip darau. Ir tai darau prie tėvų. Tikrai visai nesuku galvos dėl to, ką pagalvos tėvai tuo metu, nes jeigu patys nesusipranta, tai tegul išgirsta. Ir kad ir kaip įdomu- santykiai su tėvais dėl to nenutrūksta.
Atsakyti