Įkraunama...
Įkraunama...

Būrėjos žurnalas

ar perkate burejos zurnala? as tai perku 4u.gif .idomu,ir burtu buna ir patarimu mirksiukas.gif gal dar kas is mamyciu perka?
Atsakyti
Nusiperku 4u.gif Paskaityt visai įdomu smile.gif
Atsakyti
Pirkdavau kol kaina nebuvo uzkilus smile.gif Dabar tikrai nevertas tos sumos... Geriau gera knyga pasiimti is bibliotekos smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Mirabella*: 17 spalio 2010 - 18:47
Neperku. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(sniegute333 @ 2010 10 16, 09:44)
ar perkate burejos zurnala?  as tai perku 4u.gif .idomu,ir burtu buna ir patarimu mirksiukas.gif  gal dar kas is mamyciu perka?


Pastoviai perki g.gif Visų metų g.gif visus numerius g.gif bigsmile.gif
Atsakyti
smile.gif perku beveik visada ir randu daug ko naujo ir naudingo.
Atsakyti
o kas ten naudingo? Nes man vien pavadinimas skamba kaip zurnalas 10-16m mergaitems. Nesu jo niekada pirkus. Net neisivaizduoju kas jame. Kas perkat galetumet papasakot kas ten gero buna, gal koki syki tada ir as nusipirksiu.
Atsakyti
QUOTE(Kam @ 2010 11 05, 13:05)
o kas ten naudingo? Nes man vien pavadinimas skamba kaip zurnalas 10-16m mergaitems. Nesu jo niekada pirkus. Net neisivaizduoju kas jame. Kas perkat galetumet papasakot kas ten gero buna, gal koki syki tada ir as nusipirksiu.

Tai geriau jau pasivartyti, juk visur kur žurnalai parduodami galima jį rasti biggrin.gif Kartais būna įdomesnis, kartais ne toks. Pastoviai neperku schmoll.gif Galėtų būt įdomesnis ax.gif Prieš pirkdama visuomet pavartau ir nusprendžiu- pirkti ar ne.
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2010 10 30, 23:15)
Pastoviai perki g.gif Visų metų g.gif visus numerius g.gif  bigsmile.gif


Ir aš. Įdomu pažįstamų žmonių veidus pamatyti, apie juos paskaityti. Kiekviename numeryje būna ir šlamšto nemažai, pasitaiko vienas kitas visai geras straipsnis.
Atsakyti
QUOTE(vaižgantė @ 2010 11 05, 13:56)
Ir aš. Įdomu pažįstamų žmonių veidus pamatyti, apie juos paskaityti. Kiekviename numeryje būna ir šlamšto nemažai, pasitaiko vienas kitas visai geras straipsnis.

Norėtųsi, kad įdomių dalykų būtų daugiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2010 11 06, 10:11)
Norėtųsi, kad įdomių dalykų būtų daugiau smile.gif


Norėtųsi, bet žurnalas, matyt, orientuojasi į mažiau išprususį skaitytoją...
Atsakyti
QUOTE(Lorette @ 2010 11 06, 11:11)
Norėtųsi, kad įdomių dalykų būtų daugiau smile.gif



Va va man irgi atrodo , kad galetu buti zymiai idomesnis, bent jau pirmieji numeriai buvo zymiai idomesnis
Atsakyti