Įkraunama...
Įkraunama...

Nuostabi vasaros diena

Prisimenu viską taip, lyg tai būtų buvę vakar.
Tai buvo staigmena man. Artėjo mano gimtadienis, turėjau išvykti į komandiruotę, o mna grįžus kitą dieną turėjo išvykti brangiausiasis. Todėl puotos neplanavau, tik pasakiau, kad kai grįšiu norččiau praleisti tą vakarą su juo ir tiek.
O cia ...manęs laukė daug siurprizų rolleyes.gif Grįžti turėjau šeštadieni, skrydis iš pat ankstyvo ryto - 6 h, nusileidom Vilniuje apie pietus. Lėktuve svajojau tik apie miegą, ir norėjau pagulėti vonioje, pilnoje putų bigsmile.gif Tačiau...mano draugas pasitiko mane aerosuote kaip ir visada po kelionių, surinko mano lagaminus ir i masina, o ten didžiulė puokštė rožių. thumbup.gif Paržiuojam pas mane , iškraustinėju lagaminus, o ji sako "tu paskubėk ir įsimesk kokį rūbelį vakarui. Man reikia dar vieną vietą nuvažiuot, tai po to iš karto važiuotume kur nors pavalgyti". Nu galvoju, kažkas čia ne taip rolleyes.gif Pasirodo, jis užsakė masažą karštais akmenimis ir veido procedūras Sugiharoje. Koks malonumas buvo, apsakyti negaliu! Po ilgos kelionės tai buvo nuostabu thumbup.gif ! Po trijų valandų pasiėmęs mane visą išdabintą veža nežinoma kryptim. Pasirodo, sumąstė, kad vakarieniasuim žiūrėdami į Vilnius iš paukščio skrydžio, t.y. Televizijos bokšto. clap.gif Mane ir tai nustebino, nors žinau jo sugebėjimą kiekvienąkart kažką įstabaus sugalvoti. Bevakarieniaujant dar įteikė man dovanėlė - pakbutį su grandinėle. Buvau tiesiog apakusi mirksiukas.gif Tiek daug ir tik man vienai. Žinau, kad jis mane beprotiškai myli wub.gif , aš jį taip pat. Bet tiek nesitikėjau ax.gif . O kas buvo vėliau... 4u.gif istorija nutyli.
To vakaro arba tiksliau tos dienos niekada nepamiršiu. Niekada nemaniau, kad mano antroji pusė suteiks tiek daug laimės, galų gale atspės, ko gali norėti moterys, o labiausiai neįtikėtinai tai, kad likimas suvedė su tokiu žmogum, kuris pildo mano norus ir svajas. clap_1.gif [COLOR=blue]
Atsakyti
gražu
Atsakyti
Smagu, kad radai savaji zmogu, kuris pildo tavo svajones wub.gif ir taip supranta moteris thumbup.gif
Atsakyti
thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti
wub.gif , nedaug tokiu vyru g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ji @ 2006 01 26, 22:37)
wub.gif , nedaug tokiu vyru g.gif

Kazi kur tokius dalina? Ir as noooooriu... cray.gif
Atsakyti
Džiaukis tokį vyrą turėdama thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Agotukas @ 2006 01 26, 23:51)
Kazi kur tokius dalina? Ir as noooooriu... cray.gif


Turbut likimas atsiuncia smile.gif
Atsakyti
Na šaunių vyru vistik yra ne tiesiok thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
thumbup.gif puiki istorija, tik galetu but labiau isplesta mirksiukas.gif noretusi daugiau romantikos wub.gif gera vyra turi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(babuska @ 2006 01 28, 01:38)
thumbup.gif  puiki istorija, tik galetu but labiau isplesta  mirksiukas.gif  noretusi daugiau romantikos  wub.gif gera vyra turi  wub.gif


Na kol kas dar ne vyras bigsmile.gif O romantika, juk pacios zinot, kaip ja sunku nupasakoti zodziais rolleyes.gif
Atsakyti
Saugokit ir mylėkit vienas kitą 4u.gif
Atsakyti