Įkraunama...
Įkraunama...

Ar vedatės vaikus į prekybos centrus?

Sveikos mamytės smile.gif Buvau labai kategoriškai nusiteikus prieš tėvus, kurie vedasi savo mažiukus į prekybcentrius. Dabar maniškei mergytei beveik metukai, retkarčiais vis dėlto tenka pabūti ir tuose prekybos centruose.... Turiu pridurti, kad esu iš tų panikuojančių mamų, nuolat nerimaujančių dėl savo vaikų. Kad ir šiandien - vyras labai norėjo nusivesti mažiukei vaikų kambarį Akropoly parodyt, o aš "spardžiausi", bet visgi nuėjom. Mažoji buvo be galo laiminga, jai labai patiko... O aš tik girdėjau kosinčius aplink... Žinau, kad tai perdėta reakcija. Gal atsiras mamyčių, kurios pasakys, kad vedasi vaikus visur - ir nieko, sveiki smile.gif
Atsakyti
as irgi savosios netampau po prekybos centrus net vasara,o ka kalbet apie ziema, kai visokie virusai sukasi. aisku paranojiskai nera ko bijot., vai kams pramogu irgi reikia. tik nemanau,kad prekybos centruose vaikams patinka, jiems greit pabosta ,o vyresni ir nori visko,o kai tevai neperka prasideda kaprizai. bet cia tik mano nuomone, net neabejoju ,kad yra priesingai galvojanciu
Atsakyti
Vengiu aš tų prekybcentrių, bet kai pagalvoji... kodėl vaikai pradeda nuolat sirgti, kai pradeda lopšelius-darželius lankyt? Todėl, kad sutinka daugybę vaikų, ko prieš tai nebūna matę, pripratę... tai gal tas begalinis saugojimas irgi padaro "meškos" paslaugą?
Atsakyti
Ašv tiek didžiąją tiek mažike vedžiau ir vedu į prekybos centrus ax.gif nuo pat pirmų dienų ir man jos neserga ax.gif gal imunitetą igijo per prekybcentrius biggrin.gif
Atsakyti
Koks keistas klausimas,paskaicius pradzia galvojau,kad del oziuku vaiku nesivest abejojama,o cia del ligu doh.gif nu nesuprantu as tu mamu,kurios iki metu ar kazkoky laiko tarpa riboja leliuko isejima schmoll.gif Man net oro uostas ir lektuvas ne kliutis del mazo kudikelio rolleyes.gif
Atsakyti
Kai epidemija siaučia, tada taip, stengiuosi nevesti. O apsiprekinti abi dukrelės ėjo nuo pirmų dienų ir nematau nieko blogo. Man keista, kai mamos stengiasi sudaryti vaikams šiltnamio sąlygas, o po to skundžiasi, kad jie vis serga eidami į darželį ar mokyklą.
Papildyta:
QUOTE(DijaDeima @ 2010 10 18, 02:01)
Koks keistas klausimas,paskaicius pradzia galvojau,kad del oziuku vaiku nesivest abejojama,o cia del ligu doh.gif

Aš taip pat pagalvojau biggrin.gif .
Atsakyti
I parduotuve einam kartu apsipirkti. Ir tai i maza maxima prie namu. I dideles nesivezam, nes pati labai retai bunu ir einu viena. Laisvu laiku i gamta einam 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linluka @ 2010 10 17, 19:30)
Gal atsiras mamyčių, kurios pasakys, kad vedasi vaikus visur - ir nieko, sveiki smile.gif


as visur veduosi, nes kitaip isproteciau sededama namie doh.gif kad serga nuo to daugiau tai nepasakyciau, nors buvo kad pabuves zaidimu kambary pasigavo virusa, kuris tuo metu siaute, tai dabar susilaikau nuo tu zaidimu kambariu jei koks gripas siaucia , o daugiau tai nieko smile.gif
Atsakyti
Veduosi, t,..y. vaziuojam su vezimu. Ir i kabaka vaikstom ir su kitais vaikais ten zaidzia.
AS neturiu kam vaiko palikti, o plius dienomis i paardas einame, nes vyras velai grizta is darbo.
Grio nesame kolkas turje (pf pf pf). Tiesa, per viens gimtadieni, kur buvo vaiku, pasigavom kazkoki zarnyno virusa...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Luttuke: 18 spalio 2010 - 10:05
As taip pat neturiu kur vaiko palikti, tad keliaujam visur ir visada kartu. O tie virusai, nu cia tai mamos visai doh.gif doh.gif , o kas bus kai i darzeli prades eiti? ar i mokykla? g.gif Nereikia musu maziuku auginti siltnamio salygomis, ir maziau panikos mirksiukas.gif
Atsakyti
einam su vaiku visur ir keista kad reikia bijot viesu vietu del kazkokiu ligu,dieve mano juk ir parke kokia babulyte eidama pro sali gali nusiciaudet tai ka tada ir parku imsim bijoti? vaikui reikia bendravimo,reikia nauju patirciu,susipazinti su pasauliu nes tik taip ir igijamas imunitetas .
Atsakyti
as tai kai ne ligu sezonas tai visur veduosi,bet va kai prasideda visokie gripai tai pasaugau.o ir siaip man labiau patinka vienai be vaiko eiti apsipirkti. i koki akropoli veduosi tik tada kai ka nors mergaitei perku ir butinai reikia matuotis. o siaip nemanau kad mazu vaiku vieta prekybcentriuose.
Papildyta:
QUOTE(ingusix @ 2010 10 18, 10:59)
einam su vaiku visur ir keista kad reikia bijot viesu vietu del kazkokiu ligu,dieve mano juk ir parke kokia babulyte eidama pro sali gali nusiciaudet tai ka tada ir parku imsim bijoti? vaikui reikia bendravimo,reikia nauju patirciu,susipazinti su pasauliu nes tik taip ir igijamas imunitetas .

biggrin.gif parke siaip ir vejelis pucia ir nesimala zmones palei nosi ir nelipa vaikui ant galvos,kaip buna pvz akroply kokiam. ir radot ka lygint parka su prekybos centru lotuliukas.gif ir pagal jus tai susipazint su pasauliu ir imuniteta igyti galima tik parduotuvese?
Atsakyti